PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nasil kral tvyi netdan izleyebilirim

leyla
17-05-10, 10:30
yardim edin lutfen ben 1 saatdir bu sayfayi aciyorum ama hala yukleniyor yaziyor http://www.kraltv.com.tr/kral_tv/index.asp

hangi linkden izleyebilirim yardim edin lutfen

tarkaseksüel
17-05-10, 10:50
sayfa bende açılıyor :s

leyla
17-05-10, 10:53
sayfa bende açılıyor :s

bende yukleniyor hala 1 saatdir acilmiyor nayapicam

leyla
17-05-10, 10:57
baska linki yok mu izlemek icin

haluk seki
17-05-10, 10:58
vallaha sayfa açılıyor başka nerden izleneceğini bilmiyorum senin pc yeni mi eski vista fln mı

leyla
17-05-10, 11:02
vallaha sayfa açılıyor başka nerden izleneceğini bilmiyorum senin pc yeni mi eski vista fln mı

yenidir ama netimin hizi azdir
yani siz simdi kral tvyi canli olarak bu linkden izliyebiliyormusunuz?

start_the_fire
17-05-10, 11:10
En güzeli televizyondan izlemek sorunsuz bir sekilde arkadaslar

haluk seki
17-05-10, 11:12
valllaha izleyebiliyorum akşamda burdan bakkıcam tarkan konserinee

leyla
17-05-10, 11:17
En güzeli televizyondan izlemek sorunsuz bir sekilde arkadaslar

tvdende izleyemiyorum cunku burda kral tv parazit:6:

tarkaseksüel
17-05-10, 11:31
ben kayıt yapabilirsem yapıcam bakalım kısmet :)

leyla
17-05-10, 11:38
ben kayıt yapabilirsem yapıcam bakalım kısmet :)

sagol cok tesekkurler ama netimin hizi az oldugu icin sanirim kayitida acamicam malesef

xurush'nine
17-05-10, 12:14
Leyla sen onceleri video file izledim mi hic bilgisayarindan?Aciyor mu sende vodeolari,ya da animasyon iceren blog'lari?Belki Adobe Flash Player programinda sorun var diye sordum..

leyla
17-05-10, 12:29
Leyla sen onceleri video file izledim mi hic bilgisayarindan?Aciyor mu sende vodeolari,ya da animasyon iceren blog'lari?Belki Adobe Flash Player programinda sorun var diye sordum..

bilgisayarim aciyor videolari hatta kral tvyi sanirim 1 ay onceydi acmistim ve izlemistim.simdi kaliteyi sanirim cok yuksetmisler o yuzden acamiyorum yani hizim yetmiyor

devilscream
17-05-10, 13:09
bilgisayarim aciyor videolari hatta kral tvyi sanirim 1 ay onceydi acmistim ve izlemistim.simdi kaliteyi sanirim cok yuksetmisler o yuzden acamiyorum yani hizim yetmiyorOnline tv izlemek istedigin zaman facebook,msn vs. gibi internet hızını kullanan sayfalari ya da programlari kapat derim,TarkanColl dahil...Bi de öyle dene

leyla
17-05-10, 13:37
Online tv izlemek istedigin zaman facebook,msn vs. gibi internet hızını kullanan sayfalari ya da programlari kapat derim,TarkanColl dahil...Bi de öyle dene

her ne yapiyorum acilmiyor cok uzgunum ya

jetaime
17-05-10, 16:00
bende acilmiyo bir saat dir acik biraktim ve hala acilmadi yaaa
nasil izlecem bunu bu aksam

xurush'nine
17-05-10, 16:13
Leylacigim, uzgunum malesef sana iyi haber veremiyorum..
Kendin de belerttigin gibi sanirim senin sorunun modem'inin "bunyesinin" suanki kral tv'i "potensiyalini" kaldiramamaktan kaynaklaniyor.. :(
Galiba sende "dial up" tur modem.. Bende de var ondan.. Bi sureligine ADSL'den cikip onla denedim, aynen seninki gibi acmadi..
Ama Adoble ilgili ozel mesajda sana yazicam..Yine de bi dene istersen..
En kotu ihtimalle kral.com.tr'yi tiklarsin.. Orda kucuk pencereden belki Tarkan kismini veririler..(ben dial up'la denedim, kral.com.tr aciliyor..) Kolay gelsin..:)

leyla
17-05-10, 17:36
bende acilmiyo bir saat dir acik biraktim ve hala acilmadi yaaa
nasil izlecem bunu bu aksam

o zaman derdimiz bir:6:

leyla
17-05-10, 17:43
Leylacigim, uzgunum malesef sana iyi haber veremiyorum..
Kendin de belerttigin gibi sanirim senin sorunun modem'inin "bunyesinin" suanki kral tv'i "potensiyalini" kaldiramamaktan kaynaklaniyor.. :(
Galiba sende "dial up" tur modem.. Bende de var ondan.. Bi sureligine ADSL'den cikip onla denedim, aynen seninki gibi acmadi..
Ama Adoble ilgili ozel mesajda sana yazicam..Yine de bi dene istersen..
En kotu ihtimalle kral.com.tr'yi tiklarsin.. Orda kucuk pencereden belki Tarkan kismini veririler..(ben dial up'la denedim, kral.com.tr aciliyor..) Kolay gelsin..:)

cok sagol tesekkur ederim ilgilendigin icin.

xurush'nine
17-05-10, 17:46
Ne demek canim,rica ederim..Kardes degil miyiz? ;)
Esas ben yardimci olamadigim icin uzgunum.. :(

leyla
17-05-10, 18:04
Ne demek canim,rica ederim..Kardes degil miyiz? ;)
Esas ben yardimci olamadigim icin uzgunum.. :(

yok sen cok yardimci oldun yinede tesekkurler