PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sonunda be Tarkan!

simgem__
17-05-10, 09:18
DİLARA PEKEL'in yazısından;

Sonunda be Tarkan!
'Beklenen gün gelecekse, çekilen acılar kutsaldır' sözü benim litaratürümde ilk sıralarda yer alır.. Tarkan'ın da o özlediği günler geldi işte..

Ama benim bünyede makus Tarkan kaderi yine tekrarladı kendini.. İlk dinlediğimde ‘bu ne ya’ diye haykırdım, hatta soranlara ‘ı-ıh olmamış, sevmedim’ dedim.. Fakat dinledikçe yine bayıldım.. Klasik Tarkan sendromu yani..

Aysel Gürel’in evine taşınan kişinin çöpte bulup Tarkan’a gönderdiği bu şarkı Tarkan’ın küllerinden doğmasına neden oldu diyebiliriz.. Kuzu Kuzu’dan sonra bir türlü istediği çıkışı yakalamayan Tarkan, ‘Sevdanın Son Vuruşu’yla bu yaza damga vuracak, kesin! Sözler yıkılıyor; Tarkan’ın yorumu şahane.. Duyduğuma göre diğer şarkılar da enfesmiş.. Megamız, starımızın dönüşü muhteşem oldu vessalem, gerisini de sabırsızlıkla bekliyoruz!

http://www.gecce.com/yazarlar/dilara-pekel/twitter-starligi-olduruyor-mu-8093.html

start_the_fire
17-05-10, 09:25
Ellerine sağlık cok tesekkürler , böyle güzel haberler okumak muhtiş bir sevinç gerçekten

jetaime
17-05-10, 09:51
Cok guzel bir haber
saol paylasmak icin

haluk seki
17-05-10, 10:52
süper bi haberde şarkı çöpten mi çıkmış şaşırdım

MARY JANE
17-05-10, 13:15
paylaşım için teşekkürler. güzel yazı olmuş.
işte tarkan farkı. bir tarkan şarkısı ilk kez dinlenirken önyargılı olunmaması gerekir aslında. çünkü ilk dinleyişte sevilmemiş gibi gelse de insana aslında o şarkı insanın kalbinde yer ediyordur. insan sonradan farkediyor. tekrar tekrar dinlemek gerekir şarkıyı. çünkü bu kalıcı şarkıları yapabilecek çok az star var. tarkanın kıymeti bilinmeli.
tebrikler megastar...
SENİNLE GURUR DUYUYORUZ... :) :) :)

serennn
17-05-10, 14:57
haber için teşekkürler süperr yaa çok güzel şeyler söylemiş gurur verici..:))

**MegaStarkan**
17-05-10, 14:59
Bu "Tarkan sendromunu" iyi tespit etmis :)

xurush'nine
17-05-10, 15:12
1) 'Beklenen gün gelecekse, çekilen acılar kutsaldır' ...

2) Megamız, starımızın dönüşü muhteşem oldu vessalem..

Samimi yazi diye buna derim.. bravo

Birinci cumleyi sanki hem de bizim icin yazmis...

Ikinci cumleye bayildim.. ;)))

Tesekkurler!!! :22:

sukranuzal
17-05-10, 15:48
şarkı ilk çıktığında arkadaşlarıma da dinlettim ve çok fazla tarkan hayranı da değiller hata pek sevmezlerde ama iki gündür şarkı dillerinden düşmüyor.bunu görünce tabi çok gururlanıyorum :)

ozgem__
17-05-10, 16:28
Ellerine sağlık cok tesekkürler , böyle güzel haberler okumak muhtiş bir sevinç gerçekten

.=) evet teskrler..

esuexile
17-05-10, 17:58
en çok yıldız tilbe şarkılarını merak ediyorum şahsen..

MassConfusion
18-05-10, 06:56
Geri geldi =)

meryem_17
18-05-10, 12:41
Çok güzel şeyler yazmış çok samimi we içten geldi bana paylaşım için teşekkürler.

pare pare
18-05-10, 20:30
Super sarki gercekden cop kutusundami bulunmush ???