PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : @GeErgen

tarkaseksüel
17-05-10, 00:39
GeErgen

Sevdanın Son Vuruşu diniıyorum şimdi :) enteresan..dinleyici olarak beklentiyi yükseltmek ne fena bişey..hayırlıı olsun..:)

fatihvefatih
17-05-10, 00:55
Megastarımız bu şarkıyla yeniden gönülleri feth etti, yanlış anlaşılmasın Gülben Ergen her zaman Tarkan'ı sevmiştir hatta iyi bilirim fanatik bir hayranıdır Tarkan'ın, sözüm meclisten dışarı, Tarkan'ı eskiden olduğu gibi seven sevmeyen herkes takdir etti bu şarkıyla, Nur içinde yat Aysel Gürel, ağzına sağlık Megastar!!

jetaime
17-05-10, 01:03
Cok saol gulbencimm

twilight
17-05-10, 01:34
Gülben yillardir,Tarkan'i savunur ve bu huyunu taktir ederim...
Tesekkürler... :)

günışığım
17-05-10, 02:20
bir boyle sarki yapamadiniz be oldumu gordunuzmu Tarkaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii heheyettttttttt :28: :28:

start_the_fire
17-05-10, 02:31
Çok mutluyum gerçekten ellerine sağlık teşekkürler arkadasım

zwolkan
17-05-10, 03:04
Bu iyi bi yorum mu şimdi ?

tarkaseksüel
17-05-10, 03:22
Bu iyi bi yorum mu şimdi ?tabikide beklentıyı yukseltmek dıyor bız nasıl sarkıyı beğendık gozumuzde buyutuyoruz albumu o da su an bizim gibi dusunuyordur buyuk ihtimalle

fatihvefatih
17-05-10, 03:54
Bu iyi bi yorum mu şimdi ?

Elbette iyi bir yorum yapmış. Gülben Ergen demişki, Tarkan bu şarkıyla çıtayı dahada yukarılara çıkarttı, artık dinleyiciler ben ve benim gibi diğer sanatçı meslekdaşlarımdan böylesine kaliteli şarkılar bekleyecek. Biraz uzun oldu ama bunu demek istemiş Gülben Ergen ben ne yapayım şimdi!!

haluk seki
17-05-10, 11:06
arkadaşlar allaha aşkına tamam gülben sevmiş şarkıyı tarkan ı övmüş, gülben harbi kızdır. ama
vallaha billaha beğendim deyip yalan söyleyen sanatçılar var ve onlar tarkanı çekemiyor..
numaradan güzel diyorlar inanmayın...

tarkaseksüel
17-05-10, 11:33
arkadaşlar allaha aşkına tamam gülben sevmiş şarkıyı tarkan ı övmüş, gülben harbi kızdır. ama
vallaha billaha beğendim deyip yalan söyleyen sanatçılar var ve onlar tarkanı çekemiyor..
numaradan güzel diyorlar inanmayın...mesajların hep olumsuzluk içeriyor dikkat ettimde