PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dayanamıyorum artık!!!

pdrlütfiye
16-05-10, 12:37
tarkandaşlar ben dayanamıyorum artık. bu yeşil gözlü güzel yüzlü hiperaktif

adam her gece rüyalarıma giriyor ve ben de bütün gün etkisinde kalıyorum.

leylalar gibi dolanıyorum ortalıkta. hiçbi şeye konsantre olamıyorum... lütfen

birileri bana yardım etsin yaaa...

Dark_blue
16-05-10, 12:45
Cikis Yok :)

pdrlütfiye
16-05-10, 12:53
Cikis Yok :)

aslında biliyorum. 92 den beri bırakamadığıma göre öyledir heralde... ama ne

bileyim paylaşmak istedim sizlerle...

start_the_fire
16-05-10, 13:00
Paylaşım icin tesekkürler arkadasım ozaman ellerine yüreğine sağlık hic bir zaman tarkan askı bitmez sende umarım

twilight
16-05-10, 13:02
:) Tarkan'ci olunmaz Tarkan'ci dogulur...Yapabilecegimiz hic bir sey yok... ;)

haluk seki
16-05-10, 13:13
geçmiş olsun aynı hastalık bende de var.. bu sınavım vardı. sınavın sorusunu okurken aklıma albüm ne zaman çıkar sorusu geldi. sınavı bırakıp düşünmeye başladım. sonra zor konsantre oldum...

pdrlütfiye
16-05-10, 13:28
arkadaşlar konuyla alakayı siz kurun. ben bi psikolojik danışmanım ve öğrencilerim yanıma geldiğinde danışmalarımı kendi içimde hep tarkanla temellendiriyorum ve insanın istediğinde her şeyi yapabileceğini ve her şeye ulaşabileceklerini söylüyorum. çünkü etrafımdakiler, ben tarkanı sevdiğimi söylediğimde benimle alay edip biraz gerçek aşka yönel diyolar. tabi beni etkilemeyi başaramıyolar. ve benim bigün tarkanla karşılaşacağım konusunda hiçbi kuşkum yok... daha önce de söylemiştim yüzyıl geçse de beklicemmm..

Dark_blue
16-05-10, 13:30
aslında biliyorum. 92 den beri bırakamadığıma göre öyledir heralde... ama ne

bileyim paylaşmak istedim sizlerle...

Dogru kisilerle paylastin :) derdimiz ayni :) :41::1:

xurush'nine
16-05-10, 14:26
arkadaşlar konuyla alakayı siz kurun. ben bi psikolojik danışmanım ve öğrencilerim yanıma geldiğinde danışmalarımı kendi içimde hep tarkanla temellendiriyorum ve insanın istediğinde her şeyi yapabileceğini ve her şeye ulaşabileceklerini söylüyorum. çünkü etrafımdakiler, ben tarkanı sevdiğimi söylediğimde benimle alay edip biraz gerçek aşka yönel diyolar. tabi beni etkilemeyi başaramıyolar. ve benim bigün tarkanla karşılaşacağım konusunda hiçbi kuşkum yok... daha önce de söylemiştim yüzyıl geçse de beklicemmm..

Bosuna heveslenme helal etmem.. :15: :23:

Bana ne.. :19:

3eGy12eLi9c

fatihvefatih
16-05-10, 14:34
Aynı dertten müzdaribiz, her saniye aklımda Tarkan, bu adam gerçek bir yaşayan efsane etkisinden kurtulmak için neler yapmadım ki, ülkenin en saygın psikiyatristlerine gittim olmadı kocakarı tedavilerine bile başvurdum ama yine olmadı, yine çare bulamadım bu tatlı derde ;)))

pdrlütfiye
16-05-10, 14:40
Aynı dertten müzdaribiz, her saniye aklımda Tarkan, bu adam gerçek bir yaşayan efsane etkisinden kurtulmak için neler yapmadım ki, ülkenin en saygın psikiyatristlerine gittim olmadı kocakarı tedavilerine bile başvurdum ama yine olmadı, yine çare bulamadım bu tatlı derde ;)))

sen psikiyatrisleri bırak bana gel, hatta herkes gelsin. ben hepinizi soğutmaya çalışır, kendim sahip olurum ona... :4: tabii böyle imkansızı başarabilecek bi güce sahipsem eğer... ben kimi tarkandan koparabilirim ki... o; çok tatlı, bal gibi bişey... kim kopabilir ki ondan...

aylin_23
16-05-10, 14:56
fena bışey bu adam ya sanırım 80 yaşımda bıle onu sevecem

nehir gözlüm
19-05-10, 20:12
onu sevmekten vazgeçmek ÖLMEK demek unutma!

eLiF
19-05-10, 20:39
Ondan vazgeçmek isteyen kim?? :))

jetaime
19-05-10, 22:26
sonuna kadar sevicem ona cok ama cokkkkkkk

asd1234
20-05-10, 01:43
Ben teşhisi koyuyorum arkadaşlar : İleri derecede Tarkan hayranlığı. Yani burda bulunan arkadaşların ortak noktası:4:
Tedavi: Maalesef(Aslında iyi ki :D ) yok.

Hani dersin ya "Bi kere görsem geçecek" diye,görünce daha beter oluyor inan :D Bu sefer "Bi dahaki sefere ne zaman görürüm,ne kadar yakınına gidebilirim,tanışabilir miyim acaba,konuşabilir miyim" diye kafayı yiyecek konuma geliyorsun,tecrübeyle sabit :D Gördükçe artan,arttıkça delirten bi hastalık ama öldürmüyor,merak etme. :4: İnşallah bi gün tanışırsın,tanışırız onunla :)

pdrlütfiye
20-05-10, 16:45
Ben teşhisi koyuyorum arkadaşlar : İleri derecede Tarkan hayranlığı. Yani burda bulunan arkadaşların ortak noktası:4:
Tedavi: Maalesef(Aslında iyi ki :D ) yok.

Hani dersin ya "Bi kere görsem geçecek" diye,görünce daha beter oluyor inan :D Bu sefer "Bi dahaki sefere ne zaman görürüm,ne kadar yakınına gidebilirim,tanışabilir miyim acaba,konuşabilir miyim" diye kafayı yiyecek konuma geliyorsun,tecrübeyle sabit :D Gördükçe artan,arttıkça delirten bi hastalık ama öldürmüyor,merak etme. :4: İnşallah bi gün tanışırsın,tanışırız onunla :)

iyi dileklerin için çok teşekkür ederim; ama zaten görüp tanışınca inan ki ben

de biliyorum doyamicam ona... o çok tatlı ve doyumsuzluk yaratan bişey...

bütün ömrümü onunla geçirmek istiyorum... :4:

starzu
20-05-10, 16:57
geçmiş olsun demek istiyorum ama geçmesin hiç geçmesin ya ben seviyorum bu hastalığı:11::4:

ozgem__
20-05-10, 19:08
Hepimizde aynı hastalık var sanırımm:)

jetaime
20-05-10, 23:42
Hepimizde aynı hastalık var sanırımm:)

evet dogru hastayizzz

pdrlütfiye
21-05-10, 00:40
neyse... bu kadar sevilen biri olduğuna göre bu hoş adam, demek ki bi anormallik yok bu durumda... hatta seviniyorum bile... :D

asd1234
21-05-10, 00:56
Hepimizin anormal olma ihtimali yoktur ya..Varsa da fark etmez,yeter ki anormalliğimiz Tarkan'la ilgili olsun xD

fatihvefatih
21-05-10, 01:36
Hepimizin anormal olma ihtimali yoktur ya..Varsa da fark etmez,yeter ki anormalliğimiz Tarkan'la ilgili olsun xD

Evet varsada yeterki Tarkan'la ilgili olsun ;))

gizem-akkaş
21-05-10, 18:42
aynı şeyi bende yaşıyorummm rüyamda gördm 2 gün önce öle güzeldiki uyanmak istemedm ama malesefki uyandm:(

pdrlütfiye
21-05-10, 19:31
aynı şeyi bende yaşıyorummm rüyamda gördm 2 gün önce öle güzeldiki uyanmak istemedm ama malesefki uyandm:(

evet o uyku öyle tatlı oluyo ki, eğer rüyada tarkan varsa insan ebedi uykuya bile razı olabilir diye düşünüyorum.... :10:

gardi5789
07-07-10, 17:33
Paylasım İçin tşkler

ozkan49
31-07-12, 02:13
Tarkan herkese mavi boncuk dağıttıkdan sonra, herkesin o'na aşık olması ve hep o'nu düşünmesi normaldir :D