PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu da karavana!

eskalen
15-05-10, 17:56
Bu da karavana (Oncel Ozcizer)

http://img13.imageshack.us/img13/9554/678382954389.jpg (http://img13.imageshack.us/i/678382954389.jpg/)

Tarkan'ın son şarkısı Sevdanın Son Vuruşu, gelecek albümün yine karavana atışı olduğunu gösterdi gibi... Bildiğin piyasa gürültüsü. Umarım altın vuruş olmaz. Aman be oğlum! Hadi bunalımda dedik, hadi işleri ters gitti dedik, hadi şeytana uydu dedik, ama yetti gari! Nerede Kış Güneşi, nerede Kuzu Kuzu, nerede bu Tarkan? Acilen bir aşk lazım sana. Ama öyle silik, sönük, huzurlu falan değil... Bildiğin kanlı, kavgalı, ateşli, tutkulu bir aşk! Şöyle seni coşturacak, içini kanırtacak, kanını kaynatacak, duvara yapıştıracak... Sendeki o, her kula nasip olmaz tılsım ancak öyle geri gelecek belli ki. Yoksa işte böyle iki votkayla ancak 'çekilecek' diğer piyasa şarkıcılarıyla aynı kulvarda 'sürünmeye' devam edeceksin. Gerçi kıyamıyoruz da sana. Sen gene şu eski günlerin hatrına kullandığın bitmek tükenmez kredine dua et. Seviyoruz ulen seni!

Kaynak: Sabah/Cumartesi

Yakisikli89
15-05-10, 17:58
Degisik bir yazi olmus. Albüm cikmadi daha, önyargili olmuyalim.

fatihvefatih
15-05-10, 18:10
Ağzı olan konuşuyor!! Takılmayalım bu dilli düdüklere!!

ozgem__
15-05-10, 18:41
Dilli Düdükler susacak Tarkan söyleyecek o zaman magazincilerr görecek..!

twilight
15-05-10, 18:46
başladı dilli düdüklerin ağzı açılmaya...tarkan çık ve kapattır şunların çenelerini... :)

*HiLaL*
15-05-10, 18:50
Amaaaaaaannnnnnnnnn CekemeyenLer ANTEN TAKSIN diyeLim ve SaLLayaLIMmm ;)))

start_the_fire
15-05-10, 19:01
:) aman amannn tarkan albüm cıksın göreceğim o dilli düdükleri ben :) bomba gibi geliyor tarkanım

serennn
15-05-10, 19:05
Ağzı olan konuşuyor!! Takılmayalım bu dilli düdüklere!!

aynennnn....

tarkaseksüel
15-05-10, 19:07
sevende olacaktır sevmeyende herkese kabul ettiremeyiz. yeterki çoğunluk bunlardan oluşmasın :)

devilscream
15-05-10, 19:13
Kuzu Kuzu'dan bu yana 8 sene oldu hala herkes Kuzu Kuzu diyor
O dönem ki müzik piyasasina bi baksinlar bakalim kaç tane şarkıcı
o dönem ki tarzinda müzik yapmaya devam ediyor ve hala popüler
Herkes değişiyor,dolayisiyla Tarkan da...Artik Kuzu Kuzu yok,Kış güneşi de yok
"Sevdanın Son Vuruşu" var,beğenmeyen dinlemez olur biter :)

TorNadO
15-05-10, 19:23
Bunlar anladım ne istiyor bunlar Tarkan'ın kendini tekrar etmesini istiyorlar.

Ülkemiz öyle çünkü kendini değiştirmiş değişirken bile kabul ettir miş insan yok ki az buz işte Tarkan pisaya'da olduğu dünden beri almadığı tarz eleştiri kalmadı.

Ama Tarkan işte öyle bir şey ki hepsine karşı dik durdu ben bu yazılara asla itibar etmiyorum

Tarkan çok eklileyici Tarkan yeni çıkacak albümünün üstüne düşerse Karma'danda daha fazla iş yaptırır yeter ki üzerine düşşün

5. sınıf konserlerden uzak dursun kendine güçlü bi kaç sponsor bulup büyük konserler versin

Büyük konser için küçük konserlerden yüklü paralar alarak diğerlerine benzemesin başkada bir beklentim yok.

Çünkü bu adamda müzik yeteneği en üst düzeyde.

özlemmis
15-05-10, 19:25
kuzu kuzuyuda beğenmemişlerdi ilk çıktığı zaman bunlarında hangi bayrağa hizmet ettiği belli değil.

_trkn_
15-05-10, 19:36
Çok saçma bir yazı olmuş.

Ozaman Tarkan eski şarkılarının aynısını 3-5 söz daha değiştirip yazsın,
çünkü dilli düdükler anca ozaman tatmin olacak.

Diğer şarkıcılarla aynı kulvarda falan da sürünmez, bu onun demesiyle olmaz.

Kendini ne sanıyor da böyle bilmiş gibi konuşuyor ki ?!

maNga'nın Şehri Hüzün albümündeki Sessizlik Sona Erdi şarkısı ona gelsin;

Ağzı olan konuşur oldu ülkede , televizyon şenlik gibi ama bazılarına hiç yakışmadı tek kurtuluşları magazindi ! ona buna laf atarak kendini tatmin eden bir nesil türedi ..

günışığım
15-05-10, 19:38
kess beeee :-)))))

tarkaseksüel
15-05-10, 19:49
konserleri inşalah bu senekı sadelıkte gecmezz

MARY JANE
15-05-10, 20:14
ben bazı bilmişlerin yada kendini bişey zannedenlerin ne yapmak istediklerini anlamıyorum. kuzu kuzu gibi bir şarkı yapsa ve albüm çıkarsa "kendini tekrar etmiş yine. insan bir yurtdışını takip eder" derler. farklı tarzda bir albüm yapsa "ah ah nerde o eski tarkan" dicekler. gerçi onlarda ne istediklerini bilmiyorlar ya. belki bende bu sebeple anlamıyorum onları. önce ne istediklerine karar versinler sonra yazı yazsınlar. ama şunu kabul etsinler: tarkan gibi bir star bir daha dünyaya gelmez. kıymetini bilsinler.

xurush'nine
15-05-10, 20:18
Ulen ben de senin yazini begenmedim uleeeennnn!
Deli mi ne?

eLiF
15-05-10, 20:23
seviyorum demis ama demediğini de bırakmamıs..

Bamboo
15-05-10, 21:09
acaba hangi sivri zekalı yazmış bunu, çok komik bence.. :D

DaLy
15-05-10, 21:09
Öncel Öziçer her şeye muhalef zaten.Laf atmadığı kimse kalmadı.Gazetecilik bu değil,olmamalı.

flores
15-05-10, 23:42
wow hem de cok seviyoruz:)

sally
16-05-10, 00:21
Kuzu kuzu ciktiginda da Elestiriyorlardi artik o dönem geride kaldi Kuzu kuzu sarkisi tutu diye hep öyle tarz da sarki söyleyecek deyil ya tarkan.

fatihvefatih
16-05-10, 00:55
Ulen ben de senin yazini begenmedim uleeeennnn!
Deli mi ne?

Harikasın, senin lafının üstüne bende diyorum ki "bende seni beğenmiyorum uleeenn, yıllardır herşeye muhalifsin, bir kerede adam ol at gözlüğünü çıkar ve öyle yaz!!"

ece**
16-05-10, 02:25
"....içini kanırtacak, kanını kaynatacak, duvara yapıştıracak" ooyyhh bide öldüreydin adamı :) bu ne canilik bee :) biz böle mutluyuz :) jilete gerek yok :D

hermes
16-05-10, 06:42
Sarki super... gerisi hi ka yeeeee !:)