PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dedikodulara öfkeli

arau
15-05-10, 07:08
Tarkan yaşadığı zor günlerin ardından yeni albümünü çıkardı.

Uyuşturucu operasyonu sonucu zor günler yaşayan ünlü şarkıcı Tarkan, yeni albümünü piyasaya çıkarmadan önce, hayata veda eden Aysel Gürel’in çöpten çıkan bestesi ‘Sevdanın Son Vuruşu’ adlı şarkıyı müzikseverlerin beğenisine sundu.

Sevdanın Son Vuruşu isimli şarkının yeni albümün çıkış parçası olmayacağını belirten ve yeni albümün ismini sır gibi saklayan Tarkan, “Heyecanımı sevenlerimin de paylaşmasını istedim. Bu sadece yemekten önceki leziz bir aperatif. Herkes albümü beklesin muhteşem bir albüm geliyor. İsmini haftaya kadar gizliyoruz sır” diyerek sevenlerine müjde verdi. Albüm sonrası dertlerini unutmak için Miami’de aldığı eve gideceği haberlerini yalanlayan Tarkan, “Miami’de ev almadım. Bu haber külliyen yalan. Hiçbir yere gittiğim yok. Bu sene Amerika’ya gitmiyorum. Albümün mutluluğunu Türkiye’de sevenlerimle paylaşacağım.”dedi.

DEDİKODULARA ÖFKELİ

Yaşanan olaylardan sonra ekonomik sıkıntı yaşadığı ve yakın koruması Levent Ağaoğlu’nun kahyalık yaptığı haberlerine öfkeli olan Tarkan, “Ekonomik yönden bir sıkıntı çekmiyorum. Levent dışarıdan her zaman iş aldı. O ekmeğini taştan çıkaran bir insan” şeklinde konuştu.

Okan IŞIK (bugün)

tarkaseksüel
15-05-10, 10:54
oh be sonunda konuştu

simgem__
15-05-10, 11:01
harika ya:)))

ece**
15-05-10, 12:06
yaba daba duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :))))) (fatiihh) :D

Ferya
15-05-10, 12:17
En sonunda sükür Konustu och beeee.

twilight
15-05-10, 12:20
Şükür konuşturana :P NE Miamisiymiş onun güzelim İstanbul'u var...
Albümü 4 gözle bekliyoruz...

smh
15-05-10, 12:26
beklediğim gibi albüm ismi bile değilmiş teşekkürler tarkan ama keşke internet sitesini kullansan bunlar için

start_the_fire
15-05-10, 12:36
işte tarkan farkı , Tarkanımızın böyle bir sitemde bulunması böyle roportaj vermesini günlerce bekliyorduk , saten böyle bir roportaj verdiğinde sitem dolu sözlerini de ekleyecekti yani böyle bir yazı bekliyordum acıkcası ben şaşırmadım cok iyi oldu tarkanın içini bizlere dökmesi , tarkana bir sözüm var, Ne olursa olsun her zaman yanında olacağız tarkan , Kötü günlerinde de yanındaydık , iyi günlerindede yanında olacağız , Sen zannetme ki seni bırakır bu Deli divane hayranların :20:

Yakisikli89
15-05-10, 12:38
Bu sarkiya o halde single gelecek? Nasil yani anlamis degilim, .. 'sevdanin son vurusu' harcanmasin yahu

Dark_blue
15-05-10, 13:08
ne güzel dogru haberlerr bunlar :)

**MegaStarkan**
15-05-10, 13:19
Tüm tahminlerimi dogruluyan yazi. Tesekkürler, güzel yazi.

TARQANIM
15-05-10, 13:29
iste budur.. bence cok dogru yapti albüm öncesi hic bisey konusmamakla

SESA
15-05-10, 13:44
sonunda Tarkan bişeyler söyledi iyide oldu yalan haberlerden sıkılmıştık

Bamboo
15-05-10, 15:46
yaa bencede sevdanın son vuruşu harcanmamalı keşke single yapılsaydı bu şarkı.. bu arada gerçekten tarkanın konuşması mı bu? gazetecilere güven olmuyo da..

nedjohnlansen
15-05-10, 15:54
sevdanın son vuruşu niye harcansın ya? albümde yerini alacak sonuçta şarkı.

ozgem__
15-05-10, 18:56
İştee Budurrr Dilli Düdüklerii Susturacak konusma.. şimdii uydurunda görelim..

serennn
15-05-10, 19:02
süperrr yaa beklenen olduu ve TARKAN açıklama yaptıı.. albümümün mutluluğunu Türkiyede sevenlerimlee paylaşcam diyo bu da demek oluyo ki konserler bizi bekliyooo (yani umarım öyledir)ohhh beee !!!

fatihvefatih
15-05-10, 19:42
Tarkan bir başka, o bu dünyadan değil ;))))

xurush'nine
15-05-10, 20:03
Harika bi haber.Yasasin!!!! :17:
Ben de cekip gidicek diye odum kopuyordu.. Ohhhh beeeeeeeee...
Arkadasim sana paylasim icin, Tarkan'a da mujde icin tesekkurler! :22: :22:

TorNadO
15-05-10, 20:12
Tarkan yanındayız.

DaLy
15-05-10, 21:15
“Heyecanımı sevenlerimin de paylaşmasını istedim. Bu sadece yemekten önceki leziz bir aperatif. Herkes albümü beklesin muhteşem bir albüm geliyor. İsmini haftaya kadar gizliyoruz sır”

Ne güzel anlatmış..Aperatif böyleyse ana yemek nasıl çok merak ediyorum..=)

Hüli 82
15-05-10, 21:18
hele sükür en sonunda konusdu

sally
16-05-10, 00:14
Beklenen oldu sonunda Tarkan aciklama yapti.

asd1234
16-05-10, 13:30
İyi güzel hoş da,bunu Tarkan söylediyse, ve albümün ismini gizlemeye niyetleri olsa neden albümün medyaya dağıtılan kapak resminde "sevdanın son vuruşu" yazıyor olsun? O yazı resim görüldükten sonra photoshopla eklenmedi ,orijinalde var diye biliyorum,kafamı kurcalayan tek yer o oldu. Bilen biri aydınlatsın mümkünse :)

fatihvefatih
16-05-10, 14:26
İyi güzel hoş da,bunu Tarkan söylediyse, ve albümün ismini gizlemeye niyetleri olsa neden albümün medyaya dağıtılan kapak resminde "sevdanın son vuruşu" yazıyor olsun? O yazı resim görüldükten sonra photoshopla eklenmedi ,orijinalde var diye biliyorum,kafamı kurcalayan tek yer o oldu. Bilen biri aydınlatsın mümkünse :)

Değiştirilebilir birşey bu çok kolay, hem habertürk'te de yazmıştı oben budak albüm resimlerini ceyda balaban hazırlıyor diye demekki tam olak bitmiş değil albüm ;))