PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acitmiicam

zwolkan
14-05-10, 02:19
Arkadaşlar birisi Okan Baştürk diye birisi Tarkan'da "acımıycak" diye bir şarkı var mesela, korkunç... ( ne anlamda korkunç anlayamadım ! ) yazmıştı. Ben de oben Budağa sordum o da : Tarkan'dan "Acıtmiicam" güzel şarkı, favorilerimden, seversiniz ;) dedi

fatihvefatih
14-05-10, 02:26
Arkadaşlar birisi Okan Baştürk diye birisi Tarkan'da "acımıycak" diye bir şarkı var mesela, korkunç... ( ne anlamda korkunç anlayamadım ! ) yazmıştı. Ben de oben Budağa sordum o da : Tarkan'dan "Acıtmiicam" güzel şarkı, favorilerimden, seversiniz ;) dedi

Süper anlamında yazmış onur baştürk, inşallah bu albüm çok çok çooook tutacak, Allah yar ve yardımcısı olsun Megastarımızın, artık 17 Mayıs'ı daha bir heyecanla bekliyorum!!

nedjohnlansen
14-05-10, 02:31
bu adam tarkan'ı çok ağır eleştiren bir adammış. böyle konuşuyorsa albüm harbiden güzeldir.

günışığım
14-05-10, 03:24
tarkan bu sarkiyi onu elestirenlere yazdi herhalde gel bakayim bana sen ne demistin soz veriyorum 'acitmicam' gel kacma :28:

fatihvefatih
14-05-10, 03:30
tarkan bu sarkiyi onu elestirenlere yazdi herhalde gel bakayim bana sen ne demistin soz veriyorum 'acitmicam' gel kacma :28:

Arkadaşım senin ismin neydi, baya bi neşelisin, hep böyle kal, güzel espriydi yine ;))

günışığım
14-05-10, 03:32
Arkadaşım senin ismin neydi, baya bi neşelisin, hep böyle kal, güzel espriydi yine ;))

ismim berru ;-)
begendigine sewindim...:1:

fatihvefatih
14-05-10, 03:36
Berru güzel isimmiş, sanırım ilk kez duyuyorum, hep böyle neşeli kalmanı temenni ederim ;))

start_the_fire
14-05-10, 10:31
tarkan 2 defa düsünen bir insan hele böyle kötü günlerinde cok emek vermiştir diye düsünüyorum bu albüm bomba gibi olacağını biliyorum gönlüm cok rahat kafam cok rahat 17 mayısı bekliyorum sabırsızlıkla

twilight
14-05-10, 11:28
"acimayacak"adli bir sarki olacagini sanmiyorum acikcasi ben...
daha cok serdar ortac sarkilarina benziyor...ama üsüdüm gercekten hit bir slow olabilir.

fincan
14-05-10, 12:47
sezen aksu ve mithat can şarkısıymış var yani öyle bi şarkı

xurush'nine
14-05-10, 13:05

Acitsin be..Bu kadar canimizi acitiyorlar iyi mi?

xurush'nine
14-05-10, 13:09
Süper anlamında yazmış onur baştürk..

O senin iyi niyetin guzel kardesim,onur efendi zannedersem cikis sarkisina iyi derken bahsetmisti bu sarkidan "korkunc" diye.. :((

start_the_fire
14-05-10, 13:37
Ben bundan hic birşey anlamıyorum arkadas, en önce bizim bilmemiz gerekirken en son biz biliyoruz kınıyorum bu durumu albümü beklemekten baska bir çağremiz yok :6:

meryem_17
14-05-10, 13:44
Wowww desene albümde on numara slow şarkılar olucak yha çıksın artık şu albümmmm yhaaaa haddiii be megastarımmmmm bitsin artık bu bekleyişşş.

ozgem__
14-05-10, 14:49
Güzel Bir şarkı olacaktırr muhakkak..)

ece**
14-05-10, 15:17
acıtmıycam amaa şarkılarımla hepinizi döwmüşten beter edecem diyo ( dilli düdüklere ) :28:

simgem__
14-05-10, 20:11
meraktan çıldırcam bizim dışımızda herkes dinledi albümü... çok güzel bi albüm bizi bekliyo..:))

tarkaseksüel
14-05-10, 20:42
ben yazmıştımbbunu foruma forumda mevcutt

badboyserkan
14-05-10, 21:08
‘Acımıycak’ yerine ‘Sevdanın Son Vuruşu’

Aylardır hazırdı, ama “esaslı bir hit yok” diye bekletiliyordu Tarkan albümü.

En sonunda Tarkan ve ekibi beklemekten vazgeçti.“Sevdanın Son Vuruşu”nu single olarak çıkarmaya karar verdiler.
Çok da iyi ettiler.
ılk dinlediğimde albümün en sevdiğim şarkısı olmuştu bu şarkı.
Tamam, öyle beklenilen o fıkır fıkır, hızlı Tarkan hitlerinden biri değil “Sevdanın Son Vuruşu”.
Daha hüzünlü, romantik ve orta ritimli.
Ama bu şarkı Tarkan’ın şu anki halet-i ruhiyesine daha çok uyuyor gibi.
Mesela albümde bir şarkı daha var, tam da şıkırtılı ve seksi Tarkan şarkısı beklentisinde olanlar için.
şöyle diyor Tarkan şarkının nakaratında: “Gel gel, acımıycak...”
Sözleri Sezen Aksu’ya, müziği Mithatcan Özer’e ait bu şarkıyı sanırım Tarkan önümüzdeki aylarda devreye sokacak.
şimdilik “Sevdanın Son Vuruşu”yla hüzünlü bir “yeniden sahalardayım” mesajı veriyor, Aysel Gürel’in şahane sözlerine yaslanarak.
Ha bu arada, “gel gel acımıycak”ın sonu fazla erotik olmasın diye şöyle bitiyor: “Gel gel acımıycak, KALBıN...”

Onur Baştürk

TARQANIM
14-05-10, 22:54
pek inandirici gelmedi bana.. ama bu söz sarkinin icinde nasil kullanildigna bagli.. pek tarkanca degilde ürkütüyo insani :D

tarkaseksüel
14-05-10, 23:47
şarkı sözleri karma albümündeki sözler gibi
aşık tarkan çıkacak karşımıza yubbi :)

fatihvefatih
15-05-10, 02:00
Geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Megastar'ım geliyor!!!!!!!!!! Yaba daba duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ;)))))))))

gizem20
16-01-11, 23:27
tsklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

secil.06
17-01-11, 21:10
Okan Baştürk bu da kim ya tanımıyorum ama illa yorum,eleştiri yapacaklar kendi adlarının yanın da Tarkanın adı da yer alacak sacmalık

flores
17-01-11, 21:57
Bir defasindada tweetlein birinde okumusdum -Unlu Sunnetci Tarkan acitmiicam diyor.:)))

TEVETOGLU
18-01-11, 19:28
Klip güzel,şarkı güzel.