PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kuruçeşmeye cabuk :)

tarkaseksüel
13-05-10, 21:32
obenBudak

kurucesme'de bir arabada Tarkan'in yeni sarkilari dinleniyor.Yanimda kimler var soylemem! Takipte kalin hahahhaha

altlarda gönderdiğim mesajlarda obenbudak ın yazdıklarını paylaşıcam... Albümle ilgili olabilir çünkü

nedjohnlansen
13-05-10, 21:36
bu nedir ya herkes dinliyor, biz sadece sevdanın son vuruşunu dinleyebiliyoruz. ne zaman çıkacak albüm?

twilight
13-05-10, 21:41
Kim bu oben budak allah aşkına ? :S

yiğit
13-05-10, 21:45
Kim bu oben budak allah aşkına ? :S

gazeteci bildiğim kadarıyla hürriyetteydi...

günışığım
13-05-10, 21:46
tum sosyete dinledikten sonra hayranlarina sunacaklar herhalde

jetaime
13-05-10, 22:41
iste bir gazeteci

bounce
13-05-10, 23:09
Tarkanın şarkılarını bütün twitter dinlemiş en son biz mi duyacağız.

tarkaseksüel
13-05-10, 23:12
bu akşam oben budak ı takıpteyım yazdıkları şarkı sözleriyle ilgili olabilir

obenBudak

"soz sana toz bile kondurmiicam"

nedjohnlansen
13-05-10, 23:12
en azından come closer'da olduğu gibi demo koysalar siteye. o bile yeter, merakımızı giderir.

Buzlukahve
13-05-10, 23:15
yalan ya oda herkese soruyor tarknın şarkları naıl diye benim followumd zaten asılsız bu haber

badboyserkan
13-05-10, 23:15
Kendisi haberturk gazatesinde etkin bir kose yazari ve editor. Tarkanin harbiye acikhava konserlerinde cok gelmistir.Tarkanin bir sarkisinin sozunude yazmis twitter'da: "soz sana toz bile kondurmiicam"

tarkaseksüel
13-05-10, 23:21
Kendisi haberturk gazatesinde etkin bir kose yazari ve editor. Tarkanin harbiye acikhava konserlerinde cok gelmistir.Tarkanin bir sarkisinin sozunude yazmis twitter'da: "soz sana toz bile kondurmiicam"
can sengun de onunla galıba :)

start_the_fire
13-05-10, 23:38
tum sosyete dinledikten sonra hayranlarina sunacaklar herhalde

Sana %100 katılıyorum arkadasım anlamıyorum ben bu işi ya

fatihvefatih
13-05-10, 23:54
Yeterki albüm çok güzel olsunda en son ben dinleyeyim razıyım buna ;))

TARQANIM
14-05-10, 00:42
haksizlik amabence ilk fanlere dinletilmeliydi tüm sarkilar..kirildim

Yakisikli89
14-05-10, 01:24
Herkez albümü dinlesin. Biz burda sap gibi bekliyelim.
Sarkilar insallah albüm cikmadan internet'e sizmaz.

günışığım
14-05-10, 03:21
twitterda tarkanin sarkilarini her misrasini biri yazsin bulmaca gibi... biz birlestirir besteleriz :18: allahim ya cok sacma =)=)=)

fatihvefatih
14-05-10, 03:34
twitterda tarkanin sarkilarini her misrasini biri yazsin bulmaca gibi... biz birlestirir besteleriz :18: allahim ya cok sacma =)=)=)

İnan yalakalık felan değil, zaten ne sebep var ortada yalakalık yapmaya ve ayrıca yalakalığı hiiç sevmemde, ya gerçekten süper espriler yapıyorsun ya da Tarkan'ın şarkısını herkes beğendiği için bana herşey eğlenceli geliyor, süpersin yaaa, sen kesin karadenizlisindir ;))

günışığım
14-05-10, 03:36
İnan yalakalık felan değil, zaten ne sebep var ortada yalakalık yapmaya ve ayrıca yalakalığı hiiç sevmemde, ya gerçekten süper espriler yapıyorsun ya da Tarkan'ın şarkısını herkes beğendiği için bana herşey eğlenceli geliyor, süpersin yaaa, sen kesin karadenizlisindir ;))

ankaraliyim :36: ama gece gece yorgunlukla bole oldu birde bu hayranlarindan once sarkilari milletin dinlemesine bayagi icerledim kendimi gulmeye vurdum desarj oluyorum ;-)

fatihvefatih
14-05-10, 03:39
Ankara demek, güzel; bende Trabzon'luyum. Evet Tarkan ilginç bir strateji izliyor bu albümünde önce basının tepkisini ölçüyor sanırım, kimbilir belkide eleştirilere göre şarkıların bazılarını albümden çıkarabilirde, belkide böyle bir yol izleyecek, ilginç şeyler oluyor Tarkan cephesinde, inşallah hayırlısı olacak, 1.000.000 satış rakamına ulaşmasını çoook istiyorum, asıl geri dönüş o zaman olacak!!