PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sertaç pişkin'in yorumu

bounce
13-05-10, 18:14
şeytan azapta ve ingilizce albümdeki touch şarkısını anımsatan şarkı. eğer albümün 6-7-8 gibi sırasında yer alıyor ve albüm hakkında genel bir izlenim veriyorsa umut verici. (yine metamorfoz'u baz alarak)
bunun dışında jenerasyon olarak 90'lara duyulan özlemden ötürü büyük bir heves var insanlarda tarkan'ın iyi şeyler yapması ve o günleri hatırlatması için. vasatın biraz üzerine çıktığında nasıl bir sevgi ve takdirle karşılandığını bu şarkıyla kendisi de görüyor.
bununla birlikte ozan çolakoğlu tarkan şarkısı yapmaktan sıkılmışa benziyor. yavaş bir şarkının remix versiyonu olsun diye altına dayanan ritmlerden oluşuyormuş izlenimi verdi (ki bir arkadasım bunun dejavu - i can't stop olduğunu iddia etmekte ben kabul etmesem de)
özet olarak yeni albümünün tarzı hakkında fikir veriyorsa, albümdeki sezen şarkıları bundan daha iyiyse, tarkan geri dönüyor demektir.
kaynak:ekşi sözlük( ser touch)

haluk seki
13-05-10, 18:16
sözlerinde biraz haklı gibi ama bu albüm de gerçekten sezen yıldız ikilisi var bu albüm başka albüm sevdanın son vuruşuna kimse söz söylemesin şarkı ayselimin şarkısı

fatihvefatih
13-05-10, 18:17
Evet Megastar geri dönüyor, Allah'ın izniyle el birliğiyle Tarkan'ın albümünü 1.000.000 satış rakamına ulaştıracağız, haydi arkadaşlar herkes elinden geleni yapsın lütfen, arkadaşlara baskılada olsa bu albümü satın aldırsın ;))

haluk seki
13-05-10, 18:18
Evet Megastar geri dönüyor, Allah'ın izniyle el birliğiyle Tarkan'ın albümünü 1.000.000 satış rakamına ulaştıracağız, haydi arkadaşlar herkes elinden geleni yapsın lütfen, arkadaşlara baskılada olsa bu albümü satın aldırsın ;))

vallaha 500 bin satsında yeter şunu unutma yasal indirme siteleride var artık şimdi moda ordan inmek

ve tarkan albüm fiyatlarını ucuz yapsınlar 15.tl albüm kimse almıyorrr
ben harççç

start_the_fire
13-05-10, 18:41
Bana tarkanın sevis benimle sarkısını biraz hatırlattı şeytan azapta değilde sanki evet touch sarkısına benziyor gibi arkadaslar her ne olursa olsun sarkı bomba gibi

ozgem__
13-05-10, 20:11
Bana tarkanın sevis benimle sarkısını biraz hatırlattı şeytan azapta değilde sanki evet touch sarkısına benziyor gibi arkadaslar her ne olursa olsun sarkı bomba gibi

katılıyorummm ... :)) Bombaaaa olcakk bombaa.D :4:

twilight
13-05-10, 20:20
ayy ne güzel yazmış sertaç abi öyle...
tarkan geri dönüyor tabi ya... :)
Sezen parcasi vardir insallah abi ne yalan söyleyim,yeni bir "şıkıdım",yeni bir "şımarık"isterim...ve yıldız...bi kış güneşi gibi slowa da hayır demem tabi ki...
tarkandan da şarkı bekliyorum ama öyle 10 parça değil..2-3 şarkı.. ;) Ölürüm sana^daki gibi... yada karmadaki gibi... :) Öyle yani...
saygilar..

scorpioness
13-05-10, 20:36
Sertaç Bey isteseydi yorumu burda da yapardı di mi..

bounce
13-05-10, 23:11
Sertaç Bey isteseydi yorumu burda da yapardı di mi..

o zaman twitter'daki yorumları da buraya koymayalım..sude bilgi demir isteseydi burda yorum yapardı di mi.

TorNadO
13-05-10, 23:20
Bu tarz yorumları okucaz ve hoş görülü olucaz kişiye ait yorumlar öznel sonuçta.

Tek bir şey var Ozan Çolakoğlu Tarkan şarkısı yapmaktan asla sıkılacağını zannetmiyorum
Tarkan'la beraber bu yola çıktılar.
Tarkan'da Ozan Çolakoğlu'dan her zaman en iyi olanı istemiş sınırları zorlamıştır,bu yüzdende zaten Tarkan'la beraber yaptıkları albümler ortada.

Bu tarz düşünceler içinde olacak insanlar olsalardı zaten o yerlerde asla bulunmazlardı.
Orda yaptıkları iş milyon dolarlık bir iş olmasıyla beraber emek verilen her anıyla yaşanan bir olay bu yüzden bu yorum anlık bir düşünceyle yazılmış olmalı.