PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Okan yine begenmedi...

twilight
13-05-10, 12:10
Okan dün,NTV'de bir programa konuk oldu..belki programin adini biliyorsunuzdur iki tane bayan sunuyor...birisi sarisin,birisi kizila yakin saclari olan iki bayan...her neyse soru söyle,
"Tarkanin yeni albümünü dinlediniz mi?Bence yaza bomba etkisi yapacak bir sarkiyla girdi Tarkan"...."artik tarkan sorularini cevaplamak istemiyorum..yahu ne cok tarkan hayranligi var sizde anlayamadim gitti...yaptiklari hep ayni sey,kuzu kuzu,dudu dudu,hüp,sıkıdım,böyle sarki isimleri mi olur?yeni sarkisinida begenmedim...dinlemedim..."
"peki yeni sezonda tarkan ve kenan dogulu programiniza katilacak mi","asla cagirmadim ve cagirmam o iki stari..star derken tabi ki saka yapiyorum al birini vur ötekine..."

kasiniyor bu adam..kasiniyor..! :13:

garez
13-05-10, 12:12
bu adam da gündemden silineceği zaman hep Tarkan'a yükleniyor nedense!!!

ece**
13-05-10, 12:13
okan seni çok sewdiğim için hep sawunmaya çalıştım ama sawunulacak bi tarafı kalmamış bu sözlerinin :@iyice cılkını çıkarmış..!!

Dark_blue
13-05-10, 12:15
Tarkana star demiyorsa kesin ajdar dinliyordur okan...

tarkan_mania
13-05-10, 12:17
Ookanı kim Beğensin :18:
kıskançç :7:

yeni sarkisinida begenmedim...dinlemedim..."

dinlemediysen nasıl beğenmiyosun bnde onu anlamış değilim :9:

haluk seki
13-05-10, 12:24
okan bayülgene allahtan şifa diliyorum. adam zaten kendini aştı geçen programında
eurovision gay yarışması gaylar katılıyor ve gaylar izliyor dedi..
bu sözü söyleyen bi insan nasıl mantıklıca konuşa bilir ki?
ayrıca adam şarkıyı dinlememiş birde beğenmedim diyor. nerden biliyorsun şarkının kötü olduğunu salak iştee

özlemmis
13-05-10, 12:37
aman o beğense ne olur beğenmezse olur çokda ......

berkan
13-05-10, 12:42
ya abi saçmalıyo biliyorum ama seviorum bu adamı ya =/

start_the_fire
13-05-10, 12:44
Ya ben anlamıyorum okan denen sahsın, Tarkanımızla ne alıp veremediği var ben onu anlamıyorum , tarkanın ismini kullanarak su tarkanın güzel günlerinde prim yapmaya calısmıyor mu inanamıyorum

**MegaStarkan**
13-05-10, 12:45
Okan müzik oteriteri mi... kendi alanini elestirsin daha yararli olur.

fatihvefatih
13-05-10, 12:48
Okan yine saçmalamış, konuştukça küçülüyor, ne dediğinide bilmiyor dinlemeden nasıl beğenmiyor orasını anlayamadım ;)))

zwolkan
13-05-10, 12:48
Zamanında Tarkan bunu adam yerine koymadığı için, onun ezikliğini yaşıyor. Ayrıca bu adamın çirkinliği kendisine öyle kompleks yapmış ki , yakışıklı birileri bişey yaptığı zaman çekemiyor. En çok kimi seviyor bilmiyor musunuz ? Bknz. Hayko Cepkin :) hahahahahahaaaa Hayko'da tip olsaydı biraz onuda yerin dibine sokardı

Bamboo
13-05-10, 13:38
gıcık herif.. gıcıklığı da kıskançılığında ileri geliyo.. ee bide kedi uzanamadığı ciğere pist dermiş ya onun kide o hesap işte zavallı..

TARQANIM
13-05-10, 14:05
dikkat edin arkadaslar ne demis yeni sarkisinida begenmedim dinlemedim diyo!! nasil yani dinlemis ki begenmemis ordan yalan söyledigi belli.. dinlemeden nasil begenmemis oluyo ne konustugnu bilmiyo bu adam ya :) düsünmeden konusmus

mage
13-05-10, 14:10
Adam şarkıyı dinlememiş ki , dinlemeden beğenmedim diyor sonra kendisi fotoğraf sanatçısı aynı zamanda hiç mi vicdan yok be adam oda sanat yapıyor sanata karşı bir saygın olsun ha olmassada

ÇOKTA TINNNNNNNNNNNn

TorNadO
13-05-10, 14:29
Okan Bayülgen'i çok ciddeye almayın programını izliyorsanız o kendini bile ciddiyen almayan biri.

DaLy
13-05-10, 15:26
Her şeye rağmen seviyorum Okan Bayülgeni..Tarkan seneler önce Türkiyede katılıcak şov programı yok demeseydi bugün Okan Tarkan'ı bu denli eleştirmezdi..

Bence Türkiyede katılınabilicek tek program Okan Bayülgenin programı ama geçti artık..=)

özge
13-05-10, 15:38
vallahi okanı seviyorum ama yinede kızıyorumm hem sevmedim diyo hem dinlemediğini söylüyo dinlemeden nasıl karar veriyor anlamadım..zaten onların star olduğunu kabul ediyo geçen programında türkiyeyi en iyi tanıtan sanatçının Tarkan olduğunu söyledi hakkını yemeyim dedi birde yabancı biryere gitmiş türküm deyince tarkanı sormuşlar o yüzden ona gıcığımm dedii :):) Tarkan onun programınaa zaten katılmaz okan almayı düşünsede fayda etmez o yüzden okanı hiç takmıyorum Tarkanıdaa gayet seviyo bencee:) bende okanı sempatik buluyorum:D

gülcan
13-05-10, 15:39
çokta umrumuzdu senin tarkanın şarkısını beğenmemen Türk halkı şimdiden gösterdi şarkının nasıl beğenildiğini ki albüm bi çıksın o zaman görüşücez. bence okan bayülgen kendi alanına dair yorumlar yapmalısın müzikle değil ki bi alana mensupsan.

xurush'nine
13-05-10, 15:48
[/COLOR]

Aynen merak etmisdim .. :28:

Dusunuyorum da acaba diyorum qaribim Tarkan bunu duyunca geceleri uyuya bilecek mi?! :18:

xurush'nine
13-05-10, 15:51
Zamanında Tarkan bunu adam yerine koymadığı için, onun ezikliğini yaşıyor. Ayrıca bu adamın çirkinliği kendisine öyle kompleks yapmış ki , yakışıklı birileri bişey yaptığı zaman çekemiyor. En çok kimi seviyor bilmiyor musunuz ? Bknz. Hayko Cepkin :) hahahahahahaaaa Hayko'da tip olsaydı biraz onuda yerin dibine sokardı

Alemsin.. :18:

eLiF
13-05-10, 16:24

bence de hem dinlememmis hem beğenmemis.. nasıl basardı acaba :))

tarkaseksüel
13-05-10, 16:52
okan hangı santçıların hayranı merka edıyorum

TARQANIM
13-05-10, 17:08
niye hayko cepkin karizmatik bi adam ya :)

ece**
13-05-10, 17:16
niye hayko cepkin karizmatik bi adam ya :)

yapma ne olur yapmaa :) :S zewkler we renkler diecem ama zewk göremiorum hayko dendimi :)

TARQANIM
13-05-10, 17:22
yapma ne olur yapmaa :) :S zewkler we renkler diecem ama zewk göremiorum hayko dendimi :)
olurmu gercek söylüyorum yakisikli cocuk :D

haluk seki
13-05-10, 18:01
aaa neden öyle diyorsunuzz
okan prodüktör, okan şarkkcı okan oyuncu okan söz yazarı kısacası okan üstüne bastığımı böcek kadar değerli değil, çok bilmiş (...)

günışığım
13-05-10, 19:16
dinlemediyse nasil begenmiyooooo bu ne celiski arkadas :7: okani kim begensin :7:

sally
13-05-10, 19:30
Ozaman kendisi neden yilardir bi program yapip duruyor ozaman kendisi de deyisik bisey yapsin.Hem Sarkiyi begenmedim diyor bir insanin önce sarkiyi dinlemesi lazim yorum yapmak icin okan müzik ten ne anlarki.

--JOHNSON--
13-05-10, 20:05
Okan seni kim beğensin allah aşkina herşeye yorum yapmsin bu adam..

ozgem__
13-05-10, 20:24
Okan müzik oteriteri mi... kendi alanini elestirsin daha yararli olur.

bencede kendi alanında ilgilensin...

Bamboo
13-05-10, 20:31
Her şeye rağmen seviyorum Okan Bayülgeni..Tarkan seneler önce Türkiyede katılıcak şov programı yok demeseydi bugün Okan Tarkan'ı bu denli eleştirmezdi..

Bence Türkiyede katılınabilicek tek program Okan Bayülgenin programı ama geçti artık..=)

tarkan katılacak show programı yok demedi, talk show programı yok dedi ikisi aynı şey değil ki.. bizim ülkemizdeki pragramlar sululuktan başka bişey değil.. adamlar ya abuk subuk sorular sorarlar.. yada komiklik adına insanın suratına böğürürler.. başka bişey yaptıklarıda yok yanii. tarkan haklı bu konuda bi jay leno, conan obrien gibi program yapan kimse yok ülkemizde malesef bu gerçek yani..

meryem_17
13-05-10, 20:53
:7::7::7:geldi bu okandan ama yhaaa sus bi adam yhaa susss amma meraklymışsın tarkanı eleştrip gündeme oturmaya sinir okan n olcakkkk.Kaşınma artık yha yeterrrr:14::14::14:

devilscream
13-05-10, 21:04
Okan beğenmediyse Tarkan albümünü cöpe atsin bence :):)

devilmaycry11
13-05-10, 21:28
susmanın büyüklük olduğunu bu memlekete öğreten tarkan'dır. adam yerine koyup adını ağzına bile almıyor okan'ın...

jetaime
13-05-10, 22:47
okan tarkani sarkisi begenmedi : ok nasil istiyo
ama ben okan hic sevmiyorum hic begenmiyo onun tv show

Buzlukahve
13-05-10, 23:28
okan bayülgene allahtan şifa diliyorum. adam zaten kendini aştı geçen programında
eurovision gay yarışması gaylar katılıyor ve gaylar izliyor dedi..
bu sözü söyleyen bi insan nasıl mantıklıca konuşa bilir ki?
ayrıca adam şarkıyı dinlememiş birde beğenmedim diyor. nerden biliyorsun şarkının kötü olduğunu salak iştee

gaylerde dinler erkeklerde kadınlarda o gerçekten şaşırmış ne alaka söylediği sanki cevresinde gay arkadaşı yok itici çirkin şey ya onun programını asla izlemiyorum saçma saçma konuşuyo arıyanları aşşalıyo telefonu suratlarına kaptıyor ve halen bizim insanımız aramaya devam ediyor bi atasözü vardıda buraya bana yakışmaz tarkanın tırnağın kurban ol sen hesapta komedyen bozuntusu ne alakaysa çirkinliği komedi sadece

serennn
14-05-10, 16:33
okan neyi beğendiki bunu beğensinn zatenn.. hem beğense ne olur beğenmese ne olurr o kim ki

madheart44
14-05-10, 17:05
hayatımda böyle kendini bilmez gerzek bi adam daha görmedim...şarkıyı dinlemeden beğenmedim diyor ondan da anca böyle salaklıklar beklenirdi hiç şaşırmadım...tarkanla boy ölçüşebilecek son adam kalsa yine de o eşşek olamazdı heralde ;) :)

özlemmis
14-05-10, 17:21
ay şu okan'ı niye buraya koyuyorsunuz koymamız bile onu kaale alıyoruz anlamına geliyor boşverin o kimki lafı söyleyene bakarım ben, müzik otoritesi değil bişey değil tarkanın şov programı yok demesini hazmedemi adam hazımsızlık geçiriyor geçirmeyede devam edecek.

arau
14-05-10, 19:44
arkadaşlar takılmayın okan'ınki farklı olma isteği. hep marjinal olacak ya. adam mutsuz büyümüş ne yapsın 6 yaşında yatılı okula postalanmış sevmek nedir??? biliyormu acaba. yazık acilen tedavi edilmeli diyeceğim ama onun içinde geç kalmış kanımca...

ece**
14-05-10, 19:47
arkadaşlar takılmayın okan'ınki farklı olma isteği. hep marjinal olacak ya. adam mutsuz büyümüş ne yapsın 6 yaşında yatılı okula postalanmış sevmek nedir??? biliyormu acaba. yazık acilen tedavi edilmeli diyeceğim ama onun içinde geç kalmış kanımca...

yatılı okula postalanmayı emin ol o hiç istememiştir..sewmek nedir bilmiyosa emin ol yine onun suçu değildir..ailesinindir...:15:

xurush'nine
15-05-10, 00:29
yatılı okula postalanmayı emin ol o hiç istememiştir..sewmek nedir bilmiyosa emin ol yine onun suçu değildir..ailesinindir...:15:

Haklisin aslinda insan'in kendi iradesi disinda olan kusurunu ayiplamak gunahtir.. Iyi de ama bu kadar kin ve nefret dolu adam olunmaz ki..
Tarkan'i kiskaniyor bu besbelli.Hem ununu, basarisini hem yakisikliligini(kanimca sonuncusunu daha cok..) ,tamam buraya kadar zar zor tahammul edip insanlik hali deyelim, Allaha hevale edelim mesela..(bir tek Tarkan mi ki? Onun her kese belli bir qicigi var..) Ama Cocuklardan nefret eden birisinden daha nasil soz edilir ki? Kendi soyledi programinda..

Tar-Khan
15-05-10, 01:31
anlamadigim diyor ki

dinlemedim...begenmedim

????
dinlemeden begenmemek cok ilginc...
kompleksli insan oldugu net ..
öyle bir insanada tarkan diye sormak bence hata

ece**
15-05-10, 01:35
Haklisin aslinda insan'in kendi iradesi disinda olan kusurunu ayiplamak gunahtir.. Iyi de ama bu kadar kin ve nefret dolu adam olunmaz ki..
Tarkan'i kiskaniyor bu besbelli.Hem ununu, basarisini hem yakisikliligini(kanimca sonuncusunu daha cok..) ,tamam buraya kadar zar zor tahammul edip insanlik hali deyelim, Allaha hevale edelim mesela..(bir tek Tarkan mi ki? Onun her kese belli bir qicigi var..) Ama Cocuklardan nefret eden birisinden daha nasil soz edilir ki? Kendi soyledi programinda..

bilmiyorum ..bende çocuklardan pek haz etmem normaldir bu...çocuk sewmio diye yaftayı yapıştırmaya gerek yok..ben sewiyorum şahsen okan'ı..onların işi bu illaki sataşacaklr birilerine..ciddi bi durum olsa sağlıktı bilmem neydi falan okanın ciddiyetini görürsünüz o zaman ..değil şaka yapmak,sataşmak ilk arayan insanlardan bile olur..show dünyası bu ...böle hareketler yapacaklar tabi..yapmak zorundalar ...o kendini bile ciddiye almıyo programında.. o yüzden takılmaya gerek yok. tabi okan dozunu kaçırmadıkça:27:

*HiLaL*
15-05-10, 18:53
Ayyy okann SEN kimsin ki beee Senii KaLeye biLe aLmamak gerekiyorr, ben $ahsen aLmIyOrummm sizde aLmayIn arkada$Larrr :)) CekemeynLer herzaman böyLe atIp tutar bIdI bdI bIdI aman yaaaa... Tarkan nasIL TINLaMIYOrsaa bizde TINLAmayaLIM gereksiz $AHSIYETLRiii... Belli yani bütün bunlarin olucagii, TarkanI cekemeyen okadar cok insan var ki piyasada nerde ne bulsamda ota tüye laf etsem pe$indelerr ..