PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yaza Damga Vuracak!!!

djan
13-05-10, 08:50
Tarkan önümüzdeki günlerde ‘Doğan Music Company’ imzasıyla piyasaya çıkaracağı albümünde yer alan “Sevdanın Son Vuruşu” adlı şarkıyı önceki gün saat 17.00’de 15 ulusal radyo ve internet sitesinden dinleyicilerle paylaştı. Şarkı kısa sürede sosyal paylaşım ağlarında en çok yayınlanan videolar arasına girdi. Düzenlemesini Ozan Çolakoğlu’nun üstlendiği, sözlerini ise iki yıl önce kaybettiğimiz usta söz yazarı Aysel Gürel’in yazdığı şarkı radyoculardan tam not aldı.
Şarkıyı ilk kez dinleyicilerle buluşturan bazı radyocular, şarkının yaza damga vuracağını söyledi. Şarkının çalınacağı saatte İstanbul FM’in Genel Yayın Yönetmeni Gürdal Çakır’ın programına konuk olan Demet Akalın, çok beğendiğini söylediği Tarkan’ın şarkısını anons etti ve ünlü sanatçıya başarılar diledi.

Çok beğendiler
Radyo D Programcısı Hakan Eren: Tarkan bu sefer olmuş diyorum. Çok beğendim.
Eski radyo programcısı, şarkıcı Emel Yalçın: Bu yaz Tarkan’ın yazıdır geçmiş olsun. Buram buram Tarkan kokan bir şarkı. Tarkan pop müziğinin tartışmasız en iyi sesi. Her albümü yüksek beklentiyle karşılanırdı, bu albümde de beklenti yüksek. Bu beklentileri fazlasıyla karşılayacağından da eminim.
İstanbul FM Genel Yayın Yönetmeni Gürdal Çakır: Aysel Gürel sözleri ve Tarkan bestesi Ozan Çolakoğlu düzenlemesiyle birleşince iddiasız gözüken ama aslında bir o kadar da iddialı bir şarkı ortaya çıkmış. Megastar kalitesine yakışan albümde, gizli bir hit olarak nitelendirilebilir.
Radyo Mega Genel Yayın Yönetmeni Hilal Özgani: Sanki herkese “Çekilin ben geldim” der gibi... Eski duruşunda, eski tadında ve yine “Tarkan” dedirtiyor. Tek kelimeyle nefis ve çok etkilendim.
Süper FM programcısı Özlem Gizli: Bu yeni şarkı beni çok heyecanlandırdı. Özetle Tarkan’ın büyüsü şarkının içinde epeyce var.
Radya Viva programcısı Çağla Aktay Topel: Sevdanın Son Vuruşu, sözleriyle vuruyor. Tarkan doğuştan star ışığı olan nadir biri.
Radyo Klas programcısı Olcay Tanberken: Tarkan, Metamorfoz’daki hayal kırıklığını bu kez yaşatmayacak gibi gözüküyor, şarkıyı heyecan verici ve başarılı buldum.
Sibel Tüzün: Sözler, şarkı güzel ama ben Tarkan’ın sıcak, samimi yorumunu o kadar teknik müdahale olmadan dinlemeyi tercih ederim, nefesini duymak isterim. Neticede kendisi gayet iyi bir şarkıcı. Güzel, keyifli bir albüm dinleyeceğimize inanıyorum.

http://magazin.milliyet.com.tr/yaza-damga-vuracak/magazin/haberdetay/13.05.2010/1237202/default.htm

ece**
13-05-10, 11:45
çok gizemli oldu bu iş yaa :)) acaip merakla beklio insan albümü :) "bu böyleyse diğerleri nasıldır acaba way beee,nasıl bişey war bu adamda ...." dedirtio insana :)

haluk seki
13-05-10, 11:50
tarkanın şarkısı çok güzel olmuş gerçekten her yerde herkesin dilinde bu şarkı varr

twilight
13-05-10, 11:57
:) Cidden Tarkan bir döndü,pir döndü...2 yıl 6 ay beklediğimize değdi valla.. :) Umarim albümdeki sarkilarda güzeldir...Medyada catir catir catlar ;)

haluk seki
13-05-10, 12:03
ben tarkanın istanbul ağlıyorda çok ağlamıştım böyle bi şarkı bekliyorum.. tarkanın şarkı sözleri süper ama bizim kas kafalı insanlarımız ay bu ne diyorlar
yurt dışında bi şarkı yapılıyor. adam küfür ediyor şarkıda, böcekten sinekten bahsediyor..
ayy bu şarkı yapmış hayran kaldım diyor..
bu ne anlamadım çok mu anlıyorlar yabancı şarkıdan niye aldın . melodisi güzeldi. tarkanı neden almadın melodisi güzel değilmiydi. yok güzel ama sözler değil. bu yabancı albümden bişey anladın mı .yok.. işte bi aptal daha

tarkan_mania
13-05-10, 12:07
şarkı harika olmuşşş :)))
mükemmelsin Tarkanım!:10:
yaza damgasını vuracak... :1:

Nzl
13-05-10, 12:13
Oh be, nihayet.. Anlaşılan bu albümle Tarkan her kesimi memnun edecek..

Not: Habertürkde Rahşan Gülşan'ında ''Bu tamda özlediğim tarkan'' başlıklı çok güzel bir yazısı var ekleyemedim, haberiniz olsun.

start_the_fire
13-05-10, 12:51
2 gün oldu sarkı aklımda değil ezberlemeye calısıyorum arkadaslar bu yazın en iyi albümü olacağından hic şüphem yok

Bamboo
13-05-10, 13:29
sibel tüzünün yorumuna gıcık oldum.. en çok ta tarkan için gayet iyi şarkıcı demesine.. sanki kendi mükemmel bir şarkıcı yaa yorum yapabiliyo bu konuda.. :/

özlemmis
13-05-10, 14:04
ben Rahşan Gülşan'nın o yazısını göremedim gazetede

denizmavisi
13-05-10, 14:29
albüm ne zaman çıkacak ya diğer şarkıları çok merak ediyorum nasıl bir bomba etkisi yaratacak bakalım

İZMİRLİ
13-05-10, 14:42
Radyolar da nedense pek çalmıyor, yada bana denk gelmedi arkadaşlar...

ozgem__
13-05-10, 20:18
Bu şarkı Bu yaza damgasını vuraccakk :) Süperrr Birr albümmm olacakk

zeliha
13-05-10, 20:28
döndü valla döndü nasıl olduğunun önemi yok döndü ya şükürler olsun rabbüm yine yeniden her tarafta gazelerde köşelerde sokakta radyolarda insanların dilinde ufff her yerde tarkanıma rastlamak ve guru duymakkk bu duyguyu çok özlemiştim:))

arau
14-05-10, 03:19
Birde Gül yüzünü görebilseydik

fatihvefatih
14-05-10, 03:27
Birde Gül yüzünü görebilseydik

Pazartesi'ye ne kaldı ;))