PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın son vuruşu- Ayse Ozyilmazel

djan
13-05-10, 08:49
Geliyoo geliyooo Tarkan Tarkan geliyooo... İki gündür internet ve müzik dünyası çalkalanıyor. Tarkan nihayet yeni albümünden bir şarkı koklattı bizlere. Herkes onu konuşuyor, bütün internet siteleri 'tıklayın Tarkan'ın yeni şarkısını dinleyin' haberi yapıyor. E biz de duramıyoruz, tıklıyoruz tabii. Albümünün çıkmasına günler kala biraz ipucu almak istiyoruz. Söz: Aysel Gürel Müzik: Tarkan. Şarkının adı: 'Sevdanın Son Vuruşu'. Önce kemanlar giriyor en damardan, 'Türküm, doğruyum, kemanı duydum mu gözleri doluyum' zaten. Ve Tarkan fısıldıyor kulağıma.... 'Yüreğimde zincirler kırılıyor duydun mu Nefes nefes bu gece sevdanın son vuruşu Sen hiç böyle sevdin mi Sen hiç böyle oldun mu Baş eğdim yine aşka ama bu son saygı duruşu...'

YETER Kİ GELSİN GERİ....
Yine Tarkan'ın etki alanına giriveriyorum işte... Hani birini zamanında çok seversin, onunla aşkın en büyüğünü yaşarsın. Sonra aşkın fazlalığından yaptığı hatalara çok kızarsın. 'Tamam bitti artık!' çekersin. Ve fakat ah o zaman yok mu, girdi mi araya özlemeye başlarsın. O kadar özlersin ki çünkü o, o kadar kıymetlidir ki senin için, unutursun tüm hataları, hayal kırıklıklarını... Yeter ki gelsin istersin, öyle ya da böyle gelsin, sadece kaybolmasın dilersin. Benim için Tarkan da öyleymiş meğer. Çok özlemişim ondan yeni şarkılar dinlemeyi. İyi ki geliyor sahalara geri. O bambaşka, kimseler benzeyemez ona. Hadi albümü bekliyoruz, Tarkanımızı istiyoruz geri.

leyla
13-05-10, 09:41
cok guzel yazmis helal olsun

SESA
13-05-10, 09:46
güzel yazmış gerçekten

grikanat
13-05-10, 10:48
kendiside şarkıcı olup bu kada içten konuşan pek kimse yok.bende çok beğendim bu yazıyı.ağzına sağlık ayşe özyılmazel..

jetaime
13-05-10, 11:09
evet cok guzel yasmis

ece**
13-05-10, 11:33
way beee çok duygulandım walla :) çok güzel yazmış :) herkes çok olumlu bu albüme karşı daha kötü hiç bişey duymadım :) çok güzel ifade etmiş benzetmeyi süper yapmış :)

haluk seki
13-05-10, 11:49
ayşem benim ya aynı kafadanız aynı şeyleri hssetim şarkıyı dinlerken kemanlar giriş yaptı kabıma sığamadım
ayşe çok güzel bi annenin ve babanın çok şirin kızı ama bazı sanatçı formdakiler bu kıza kötü şekilde hakaret ediyorlar. yazdıkları dokunuyor. doğrular yazılıyor yaa hemen küfür başlanıyor..
ayşe ile daha önce tanıştım. çok sevecen bi kız kim nederse desin ayşe 10 numara

**MegaStarkan**
13-05-10, 11:56
Ayse Ozyilmazel cok elestiri yapmisti zamaninda... görülen o ki herkes begenmis sarkiyi, Tarkan'i bekliyormus meger. Bu arada haluk seki bizim forumu kast etmiyorsun sanirim, dogru mu?

haluk seki
13-05-10, 11:58
asla bu formdaa ayşe ye hiç bi hakaret duymadım ayşe bi yazı yazıyor. bir çok sanatçı formda ayaklanma çıkıyor "gülşenfan, sibelcan fan, deniz sekifan" gibi anlayacağın doğru söze gelemiyorlar. ayşe deseki deniz seki neden bu şarkıyı yaptı nerdeyse kadın dayak yiyecek
ben en çok eleştiriyi scfc den gördüm

SEA
13-05-10, 13:28
ben pek sahici bulmadım nedense bu yazısını ( sadece öyle hissetim bi an okurken )

Bamboo
13-05-10, 13:35
gerçekten bence hiç samimi değil.. kendide şarkı söylemeye başlayınca aslında bu işin ne kadar zor oludğunu anladı bence.. ondan sonrada çark etti tarkana söyledikleri için bence aa bi de zamanında okan olumsuzluğundan etkilenmiş olabilir ama başka bi sebebi yok şirin,tatlı bi kız olabilir ama söylediklerinde hiç sammi değil (bence)

TorNadO
13-05-10, 14:17
Bir Tarkan fan'ı gibi yazmış yazıyı.

simgem__
13-05-10, 14:21
çok güzel yazmış ellerine yüreğine sağlık ayşe özyılmazer...bravobravo

xurush'nine
13-05-10, 14:37
Bir Tarkan fan'ı gibi yazmış yazıyı.

Aynen bana da oyle geldi.. Tarkan'a soyluyor ama demek ki onceleri kendisi hata yapmis.Simdi akli basina gelmis.. Insallah bi an once "gibi" kismindan kurtulur da is tamam olur.. :28:

start_the_fire
13-05-10, 14:49
ece canım olumlu yada olumsuz düsünceler olacak bunlara hazırlıklı olmamız gerek ama albüm harika olacağına benziyor cünkü giriş güzel ise sonuda güzel olurmuş :) insallah allahım insallah

gülcan
13-05-10, 15:45
vayyy onca olumsuz eleştirilerden sonra olumlu şeyler yazmış demekki şarkı beğeniliyor..

eLiF
13-05-10, 16:18
ne yazarsa yazsın hiç hosuma gitmiyo bu kadın

tarkaseksüel
13-05-10, 17:10
buyorumu beklemezdım ayse özyılmazel den hayret

TARQANIM
13-05-10, 17:25
daha önceki elestirilerinide okuduk.. ben güvenmiyorum bu kadina ve bana hic samimi gelmiyo

eskalen
13-05-10, 17:39
Sabahleyin bence yazısını okudum...Ama bana söyledikleri pek inandırıcı gelmiyor...Önceleri imza gününe gidip onun hakkında olur olmaz şeyler söyleyen birinin Tarkanın bir şarkısını dinleyip özlemişiz iyikin geldin gibi cümleleri yapmacık geldi bana...Daha çok köşeyazarı yazar Tarkan'ı merak etmeyin...

Bu arada Tarkan bence iyi yol izledi...Şöyle, Tek bir şarkı ile kendini gösterdi..Düşünün bu tek şarkı 10 ulusal radyoda aynı anda yayınladı...Ve internette çok dinledi...Twitter, facebook gibi birçok sosyal ağlara yayıldı..Ünlüler şarkı hakkında baya konuştu....Albüm yok halbu ki ortada...Tarkan.com'da da bir şey yok...Neden? Albümü bekliyor internet sitesi de. Bence başlangıç açısından Tarkan için iyi bir tanıtım oldu...Bence 'Sevdanın Son Vuruşu' şarkısı yeni albümden bir parça ve albümün ismi de bu zaten...Çünkü Sıngle olsa hemen piyasada olurdu...Tarkan bence bu şarkıyı yem olarak attı...Bu şarkıyla koca bir yaz geçmez de bunu da biliyordur...Ve Bekletmek de istemedi...Esas albüm çok yakında geleceğini düşünüyorum...

haluk seki
13-05-10, 18:21
ben pek sahici bulmadım nedense bu yazısını ( sadece öyle hissetim bi an okurken )

ayşeyi savunmak gibi bi çabam yok ama nasıl söylesemm ki ayşe uçlarda yaşıyor. dobra bi kız yıldız tilbe gibi içinden geçenleri diyor. ne art niyet nede bir yalan var. ayşe harbi kızz

fatihvefatih
13-05-10, 18:24
Ayşe'yi bende çok seviyorum, art niyet göremedim, içtenlikle yazmış valla ben okurken duygulandım, gözlerim doldu nerdeyse ağlayacaktım çok güzel şeyler yazmış :)))

pdrlütfiye
13-05-10, 19:02
Geliyoo geliyooo Tarkan Tarkan geliyooo... İki gündür internet ve müzik dünyası çalkalanıyor. Tarkan nihayet yeni albümünden bir şarkı koklattı bizlere. Herkes onu konuşuyor, bütün internet siteleri 'tıklayın Tarkan'ın yeni şarkısını dinleyin' haberi yapıyor. E biz de duramıyoruz, tıklıyoruz tabii. Albümünün çıkmasına günler kala biraz ipucu almak istiyoruz. Söz: Aysel Gürel Müzik: Tarkan. Şarkının adı: 'Sevdanın Son Vuruşu'. Önce kemanlar giriyor en damardan, 'Türküm, doğruyum, kemanı duydum mu gözleri doluyum' zaten. Ve Tarkan fısıldıyor kulağıma.... 'Yüreğimde zincirler kırılıyor duydun mu Nefes nefes bu gece sevdanın son vuruşu Sen hiç böyle sevdin mi Sen hiç böyle oldun mu Baş eğdim yine aşka ama bu son saygı duruşu...'

YETER Kİ GELSİN GERİ....
Yine Tarkan'ın etki alanına giriveriyorum işte... Hani birini zamanında çok seversin, onunla aşkın en büyüğünü yaşarsın. Sonra aşkın fazlalığından yaptığı hatalara çok kızarsın. 'Tamam bitti artık!' çekersin. Ve fakat ah o zaman yok mu, girdi mi araya özlemeye başlarsın. O kadar özlersin ki çünkü o, o kadar kıymetlidir ki senin için, unutursun tüm hataları, hayal kırıklıklarını... Yeter ki gelsin istersin, öyle ya da böyle gelsin, sadece kaybolmasın dilersin. Benim için Tarkan da öyleymiş meğer. Çok özlemişim ondan yeni şarkılar dinlemeyi. İyi ki geliyor sahalara geri. O bambaşka, kimseler benzeyemez ona. Hadi albümü bekliyoruz, Tarkanımızı istiyoruz geri.

çok samimi yazmış. bütün hissiyatını bize de tattıran bi yazı olmuş... bravo

ayşe özyılmazel e sonsuz teşekkürler... :29: :17:

günışığım
13-05-10, 19:13
yakinda doner yine elestirir bakmayin bunlara samimi gelmiyor bana

sahan
13-05-10, 19:55
hep destek tam destek

ozgem__
13-05-10, 20:06
Güzel yazmısın Djan saoll:)

ferhat1995
13-05-10, 20:12
güzel paylaşım

Ferya
13-05-10, 20:26
Güzel yazmis,bakalim ne zaman elestiriye gececekler.

zeliha
13-05-10, 20:36
bu kadın pek olumlu eletirmezdi ama demek ki özlemiş o da naapsın daha önce yaptığı gibi kırcaksın herkesin inadını tarkanım... bir bir tükürdüklerini yalıcaklar her albümde aynı şey sar başa öff biliyonuz başta bende sevmesem de sonra sevceğimi adım gibi biliyorum tarkan sölüyosa bitmiştir konuşsa kaydetse gider gene alırım albüm die:))ama çok doğru tarif olmuş aşk gibisin tarkan aşkımsınn bee yerim seni geçmiyo bi turlu zaman albümü elime alcağım günü iple çekiyorm içim kıpır kıpırr yerimde duramıyorm

meryem_17
13-05-10, 20:44
Banada pek samimi gibi gelmedi ama yinede teşekkürler ayşe özyılmazel.