PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın Tuttuğu Takım

MassConfusion
13-05-10, 04:22
http://haber.mynet.com/detay/foto-analiz/unluler-hangi-takimi-tutuyor/473891/3#haber-baslik

Buyurun bakalım Tarkan'ımız hangi takımı tutuyormuş.

xurush'nine
13-05-10, 08:12
Biliyordum zaten fenerli oldugunu.Ben qalatasarayliyim.. (:
Durum vahim yani.. Tarkan ve benim oglum da fenerli oldugu icin mecburen idare etmek durumundayim.Yani anliyicaginiz Re re re diye baslarken devaminda da şa şa şa demek zorunda kaliyorum..

Re re re şa şa şa... ;)))))))))))) :19:

twilight
13-05-10, 12:01
:) Evet,evet..Tarkan fenerli...
Olabilir canim herkesin hatalari vardir :P

Dark_blue
13-05-10, 12:32
evet fenerbahceli , macada gitmisdi sanirim bikere :))

yasinenessahin
13-05-10, 13:56
Gökhan Özen'in kendi ağzından defalarca duyduğum ''GALATASARAYLIYIM'' açıklamasına rağmen hala fenerliymiş gibi lanse eden medyaya tabi ki zerre kadar inanmıyorum. Dolayısıyla sanatçıyı fenerli de yaparlar beşiktaşlıda galatasaraylıda. Sanatçının kendi ağzından tuttuğu takımı söylemedikçe bu tip haberlere lütfen inanmayın arkadaşlar. Ama şahsi fikrim Tarkan bir takım tutmuyordur. Çünkü Türkiye'ye sonradan göç etmiş ve futbolla pek bir ilgisi alakası yok. Tek hobisi müzik. Rıdvan Dilmen'in programına, kendisini davet etmesi üzerine ''ben top görsem karakola bomba diye götürürüm ne işim var orada ...'' diyen bir kişinin açıkçası bir takımı destekleyebileceği hayal ürününden başka birşey olamaz gibi geliyor bana.

start_the_fire
13-05-10, 14:58
Tarkan fenerbahceli evet bende görmüştüm bu haberleri tvde felen biliyordum saten

ozgem__
13-05-10, 20:19
Fenerbahçeli olacak tabii :)

meryem_17
13-05-10, 20:40
Hmm demek fenerliymiş ilk defa duydum olabilr bir gsli olarak bişi diemiorum zewkler we renkler tartışılmaz.Ama kşke gsli olsaydı daha ii olurdu bence. (((:

zeliha
13-05-10, 21:03
tarkan fenerli olamaz ya ayar etmeyin insanı bi trabzonlu gslı olarak adını duyunca o takımın kan beynime çıkıyo:)) takım tutmuyodur bilidğim kadarıyla... hem fenerin maçına gittiyse gs ın şampiyonlukl kutlamalarına katıldı formula konserinden sonra...

ece**
13-05-10, 21:06
bi BEŞİKT(AŞK) bi TARKAN gerisi yalaan...:) ikiside ayrı aşklar benim için..ikisinede tutkuyla bağlıyım :)tarkanın takım tuttuğunu sanmıyorum ha tutuosa da we bu fenerse tarkan çok şey kaybetmiş derimm :) olsun herkes hata yapar buda onun kusuru olsun :) :P

arau
14-05-10, 03:11
Ben kendi ağzından duydum fenerli. Bu yalan değil neyseki..

fatihvefatih
14-05-10, 03:24
Bende Trabzonsporluyum, Tarkan'ın bölgesinden ;)) Anadolunun ve Türkiye'nin gururu Trabzonsporlu olmak ne güzel bişeydir öyle ;))

gizem-akkaş
14-05-10, 12:01
aşkım benm yaaaaaa doğru yolda ilerliyooooo keşke seninle maç izleeme şansım olsaaa fenerbahçem ve tarkanımmm iki aşk harika bişiii olurdu

serennn
14-05-10, 16:25
Hmm demek fenerliymiş ilk defa duydum olabilr bir gsli olarak bişi diemiorum zewkler we renkler tartışılmaz.Ama kşke gsli olsaydı daha ii olurdu bence. (((:

ben daha önceden biliyordum fenerli olduğunu ama cidden keşke gsli olsaydı aslanlarr gibi ama napalımmm