PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan’ın şarkısını sevdim

bounce
13-05-10, 02:50
Tarkan’dan herkes yeni bir “şıkıdım” ya da “şımarık” yapmasını bekliyor, böyle bir şarkı çıkmadıkça da hayal kırıklığına uğruyor...
Tarkan’ın son şarkısı çıktığı günün akşamı bunu bir gece kulübünde test ettim.
DJ, 5-6 saat önce radyolarda ilk kez çalan “Sevdanın Son Vuruşu” şarkısını çaldı...
Kimse de tık yok...
Daha introsu girdiği zaman ‘Tarkaaaan’ diye çırpınan kızlardan ses çıkmıyor...
İlerleyen saatlerde DJ’in yanına gittim, eski bir Tarkan şarkısı çaldırdım.
Ortalık yıkılıyor!
Peşinden yeniden “Sevdanın Son Vuruşu”nu çalmasını istedim.
Mekanda yaprak kıpırdamıyor.
Şarkı çok yeni olduğu için sözlerine eşlik eden de yoktu.
Bu durum pek çok kişide hayal kırıklığı yaratıyor.
Oysa kimse farkında değil Tarkan’ın olgunluk dönemi şarkıları yaptığını...
Ben böyle dinledim “Sevdanın Son Vuruşu”nu ve beğendim.
Defalarca dinledikten sonra da Tarkan’ın yeni albümünden iyice umutlandım.
Ayrıca çıkacak albümün habercisi olan bir şarkı bu...
Bana gelen haberlere göre de asıl çıkış şarkısı bu değilmiş ve daha iddialı, herkesi memnun edecek, oynatacak şarkılar da varmış albümde...
CENGİZ SEMERCİOĞLU
HÜRRİYET/KELEBEK
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/yazarlar/14708366.asp?yazarid=105&gid=225
gecenin 01.49'unda haber giriyorum..vay anam vay.

yasinenessahin
13-05-10, 02:54
eyvallah bounce

fatihvefatih
13-05-10, 03:05
Teşekkürler Cihan, evet Tarkan artık olgunluk dönemine girdi ama merak etmesinler eminimki Tarkan'ın yeni albümünde Şımarık, Şıkıdım, Kuzu Kuzu gibi şarkılarda vardır, Tarkan henüz son kozlarını oynamadı, yoksa olacak şeymi Tarkan gibi akıllı biri slow'a yakın bir şarkıyla yaza merhaba dermi!! Heyecanla 17 Mayıs'ı bekliyoruz!!

mage
13-05-10, 03:08
17 mayıs ta söyleyeceği kesin mi çıkış parçasını kral tv de?

fatihvefatih
13-05-10, 03:29
17 mayıs ta söyleyeceği kesin mi çıkış parçasını kral tv de?

Artık söylermi söylemezmisi kalmadı yeni albüm her an çıkabilir ve Mehmet Akbay söylemişti Tarkan yeni albümünden şarkılarda söyleyecek diye, e artık bomba şarkısını orada seslendirir daha fazla bekletecek ne kaldı!!

xurush'nine
13-05-10, 08:25
Nesini begenmiyorlar ki anlamadi gitti..

Valla millete de yaranilmiyor.. Bunlara sarkinin anlami, kalitesi falan viz gelir,yeter ki 3-5 catal kasik sakirdasin da sikidim sikidim gobek atsinlar.. xP

grikanat
13-05-10, 10:52
bence bu şarkı çok iyi..son 4-5 yıldır dinlediğim en güzel şarkılardan birisi.tabiki daha iyiside gelir diye umutluyum.ama buda çok ii bence...

ece**
13-05-10, 11:39
normaldir ya ilk etapta beğenmeyebilirler..tarkanın şarkıları hep öledir ki zaten ...we ben anlamıorum bi gece klübünde zaten bu şarkı çalmaz benmi zewksizim anlamadım..kopulacak bi şarkı değil bu nekadar ritmik yerleride olsa..şımarığın ritmiyle bunun ki bir mi... heraldeki yıkılmaz ortalık...

haluk seki
13-05-10, 11:56
tarkan sevdanın son vuruşu ile çıkmasın yaa

simgem__
13-05-10, 14:27
teşekkürler haber için:)

eLiF
13-05-10, 16:38
çalmasınlar o zaman bu sarkıyı gece klüplerinde sanki her tarkan sarkısı klüplerde çalınıyo bi mecburiyet mi var sanki sarkı çok hareketli de kimsenin dans etmemesine takıyolar Allah'ım sabır ver ya.. bu adamın mantıklı bisey yazdığını göremicez galiba.. bi de test etmis sana kaldı sanki tarkanın sarkısı test etmek

fatihvefatih
13-05-10, 18:29
Tarkan yıllar evvel yazmıştı bu tipler için Dilli Düdükler sizi, susunda Megastar söylesin arada kapı gıcırtısı gibi çıkıyor sesiniz :))

start_the_fire
13-05-10, 18:37
Tarkanın hic bir albümü kötü değil bana göre, her insanın inişleri cıkısları olabilir kötü zamanları olabilir ama bunları rayına oturtmak gerekir evet insanlar tarkandan cok fazla şey bekliyor cünkü gecmişte inanılmaz eserler bıraktı bizlere o yüzden simdi tarkan meyvelerini toplayıp ısırmaya basladı diyelim sadece kendi düsüncelerini deftere döküyor sakin kafasıyla işlerini yapıyor bundan sonra tarkan sadece ismi ve yaşantısı ve yaptıkları ile olacaktır ne bir fazla ne bir eksik tarkan hep böyle olacaktır ve her zaman böyle olur insallah ben cok mutluyum inanıyorum tarkanıma her zaman zirvede bir adım asağıya inmedi benim kalbimde

TorNadO
13-05-10, 19:20
Tarkan farklı bi çıktı müzik dünyası herkezi bi kenara itip Tarkan konuşmaya başladı

Ayrıca şarkı çok çok iyi.

ozgem__
13-05-10, 19:58
teşekkürler haber için:)

bende tesekkür ederimm kim ne düünüyo blmyrm ama bnce zamanla sahada sevilecek bu şarkı .. çok ta hoş bnce...

meryem_17
13-05-10, 20:31
Yani bu kadar büyütmenin anlamı yok bence şarkı daha yeni duylduğu için kimsenin eşlik etmemesi gayet normal ki bncede bu şarkı on numara özelliklede sözleri.

arau
14-05-10, 03:26
Gece klübünde kafası binbesyuz olmuş arkadas ne anlar sevdadan aşktan onlara disko ritmi ver istersen küfür et farketmez. O yüzden gece klübü ahalisinin beğenisi farketmez. Belki ayilinca begenmislerdir şarkıyı herkes gibi

fatihvefatih
14-05-10, 03:29
Gece klübünde kafası binbesyuz olmuş arkadas ne anlar sevdadan aşktan onlara disko ritmi ver istersen küfür et farketmez. O yüzden gece klübü ahalisinin beğenisi farketmez. Belki ayilinca begenmislerdir şarkıyı herkes gibi

Çok doğru bir tespit!!