PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'dan son vuruş...

denizmavisi
12-05-10, 10:21
Tarkan’ın yeni albümünde yer alacak “Sevdanın Son Vuruşu” adlı şarkı, internet ve radyolarda çalınmaya başlandı.

TARKAN, uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni albümünü piyasaya çıkarmadan önce, çalışmada yer alan “Sevdanın Son Vuruşu” adlı şarkıyı müzik severlerin beğenisine sundu. Sözleri iki yıl önce hayatını kaybeden Aysel Gürel’e, bestesi Tarkan’a, aranjesi ise Ozan Çolakoğlu’na ait olan şarkı, ilk kez dün radyo ve internet sitelerinde yayınlandı. Tarkan şarkıyla ilgili, “Baharı yaşadığımız şu günlerde, sevdayı hatırlatacak bir şarkıyla sevenlerime seslenmek istedim” diyor.

İşte o şarkı

Yüreğimde zincirler kırılıyor duydun mu
Nefes nefes bu gece sevdanın son vuruşu
Sen hiç böyle sevdin mi sen hiç böyle oldun mu
Baş eğdim yine aşka ama bu son saygı duruşu

Seni karanlıklara bırakmak istemezdim
Anılarımı solmuş çiçekle süslemezdim
Ardından acıtacak bir tek söz söylemezdim
Ben hiç hak etmedim ki böyle unutuluşu

Sen aşkı çiçek, böcek, güneş, bulut sanmışsın
Mevsimlerine göre uyuyup uyanmışsın
Sen artık benden sonra sevemezsin yanmışsın
Yüreğimden çıkardım attığın kör kurşunu

Kaynak:Hürriyet

**MegaStarkan**
12-05-10, 12:11
Tarkan bu, her sanilan yok olusunda son vurus yapar.

start_the_fire
12-05-10, 12:13
Gerçekten bu şarkıyı ben cok beğendim umarım diğerleride böyle olur diye dua ediyorum ,

twilight
12-05-10, 12:16
:) Bu sarki;cidden cok güzel...Dinledikce daha cok icimiz kayniyor... :)
Umarim albüm parcalari da böyle olur...

xurush'nine
12-05-10, 12:56
Kimse kimseyi vurmasin da seviselim savasmayslim..Ama umariz bundan boyle qol "sevda takiminlarindan" degil, hep biz tarafdan gelir, hem de zafer qolu.. :7:

Nice basarilara Tarkan! Her zanmanki gibi yine muhtesemsin!Yeniden dogu(nu)sun harika bi duygu!!!
Sen ne guzel,ne kiymetli,ne hayirli armagansin be.. Gelisinle guzel bi ilke,hayirli bi ise de imza attin -Tarkan amali ugruna tum radyolar come closer yapti, ayni istedigin gibi.. Yaklasdi,paylasdi..Buyuksun be!Hadi aslanim, kas kavur etrafini da sevenlerin bayram etsin, sana vuran sevdalar inim inim inlesin! Seni cok seviyoruz!!!! :20::22:bravo:29:

SESA
12-05-10, 13:19
Bu şarkıyla beraber ilrki albümlerin karakteride belli oldu
Tarkanın Metamorfozu sürecek

simgem__
12-05-10, 13:35
şarkı güzel dinledikçe daha da içi ısınıyo insanın daha albümü tam dinlemedik olay yaratacak şarkılar vardır eminim ... tarkan bomba gibi dönüyo harika ya...:)))

sally
12-05-10, 14:09
Sarki gercekten degisik bisey olmus diger sarkilari da güzel dir

eLiF
12-05-10, 14:10
sarkıyı dinledikçe daha çok seviyorum.. bütün olumsuzlukları unutturacak Tarkan bu albümüyle

ozgem__
12-05-10, 15:12
şarkıyı dinledikçe dinleyesim geliyor:)

serennn
12-05-10, 22:25
sözlerrr süperr yaaa bayıldımm böyle bi dönüş yapması beklenen bişeydi zatennn..

Pamela_beyazgul
12-05-10, 23:52
evet cok guzel coook etkili bi sarkiymis! Ben cok begendim!!!! Alkislar Tarkanimiza

inci tanesi
13-05-10, 00:44
sarki super yaaa hele sozlerine bayildim tam da Tarkan'lik bi parca olmus