PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkanın yüzü yok

tarkaseksüel
12-05-10, 09:04
'Dön bebeğim' yüzünü göreyim
12.05.2010
Yeni albümü öncesi 'Sevdanın Son Vuruşu' şarkısıyla nabız yoklayan Tarkan, tanıtım için enseden fotoğrafını kullandı!
SÖZLERİNİ AYSEL GÜREL YAZDI
Ve Megastar döndü! Tarkan, haftaya çıkacak albümü öncesi, 'Sevdanın Son Vuruşu' adlı şarkısını hayranlarıyla paylaştı. Sözlerini Aysel Gürel'in yazdığı, bestesini Tarkan'ın, aranjesini ise Ozan Çolakoğlu'nun yaptığı şarkı, dün saat 17.00'de ulusal radyo kanalları ve sanatçının internet sitesinde yayınlanarak, ilk kez görücüye çıktı.

LOS ANGELES'TA POZ
Tanıtım şarkısıyla birlikte medyaya Tarkan'ın albüm için çektirdiği ilk fotoğrafı dağıtıldı. Ünlü sanatçı; medyaya, sırtı dönük ve elleri başında bir pozunu göndermeyi tercih etti. Tarkan, bu pozunu Los Angeles'ta gerçekleştirilen çekimlerde Giuliano Bekor'a verdi. Sanatçının albümünde ise yeni imajını yansıtan fotoğraflar kullanılacak.

SEVDANIN SON VURUŞU SEVDANIN SON VURUŞU
Yüreğimde zincirler kırılıyor duydun mu
Nefes nefes bu gece sevdanın son vuruşu
Sen hiç böyle sevdin mi sen hiç böyle oldun mu
Baş eğdim yine aşka ama bu son saygı duruşu
Seni karanlıklara bırakmak istemezdim

Anılarımı solmuş çicekle süslemezdim
Ardından acıtacak bir tek söz söylemezdim
Ben hiç hak etmedim ki böyle unutuluşu
Sen aşkı çicek böcek güneş bulut sanmışsın
Mevsimlerine göre uyuyup uyanmışsın...

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2010/05/12/don_bebegim_yuzunu_goreyim
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/14689981.asp?gid=222
http://www.gazetevan.com/MAgAZIN/1609-Tarkanin-2010-yeni-albumu-cikiyor_-Sevdanin-Son-Vurusu---izle.html
http://www.medyafaresi.com/haber/40432/magazin-tarkan-bomba-gibi-geliyor-iste-olay-yaratacak-sarkisi.html

veli
12-05-10, 09:48
.......:::''':::...... konu başlığını görünce yine ne oldu die korktum , ama neyse ki içinden iyi haber çıktı , teşekkürler .....:::''':::........

pdrlütfiye
12-05-10, 10:13
.......:::''':::...... konu başlığını görünce yine ne oldu die korktum , ama neyse ki içinden iyi haber çıktı , teşekkürler .....:::''':::........

aynen ben de çok korktum ama korktuğum gibi değilmiş... teşekkürler paylaşım için... :D

yasinenessahin
12-05-10, 10:30
teşekkürler

start_the_fire
12-05-10, 11:52
ben tarkanın bu resmini cok beğendim yani arkadaslar, harika bir poz vermis yani umarım diğerleride böyle muhteşem olur diye düsünüyorum

xurush'nine
12-05-10, 13:41
Ya bu kadar mi kotu niyetli olunur?Allah kahr etsin be,gerci yazmiyorlar ama ima ediyorlar..Yine baska tarafa cekmeye calisiyorlar..
Neden yuzu olmayacakmis? Ona vuran sevdalar yuzsuz de ondan..Allahin cezalari!Ya hala bikmadan ugrasiyorlar!
Bir de neden medyaya ses salmadi diyorsunuz Tarkan,neden sessiz ciki verdi ..
Al sana bi cevap dasha..Sizi kalles sevdalar sizi!!!

simgem__
12-05-10, 13:42
teşekkürler bende okudum haberi sabah...:))

sally
12-05-10, 14:20
Basligi okuyunca kötü sey yazmislar sanmistim

TarkanColl
12-05-10, 14:22
Yine de art niyet kokan bir başlık...:15:

MARY JANE
12-05-10, 14:32
akşam gazetesindeki bu cümleler art niyet göstergesi "İki ay önce uyuşturucu nedeniyle karakolluk olan popçunun, albüm kapağında yüzünü göstermemesi dikkati çekti"
neyi göstermicek ki. adamın alnı açık, yüzü ak. çok da yakışıklı. onun gibisi var mı türkiyede. ayrıca çok güzel bir albüm ile geliyor.
çok kınadım bunu okuyunca. başarılı, türkiyeyi dünyada en güzel şekilde temsil eden birine böyle cümleler söylenmesi çok ayıp. adam güzel bişeyler yapmış ama kimseye beğendiremiyor. gerçi biz beğendik ona o yeter zaten.

fatihvefatih
12-05-10, 14:37
Sanırım Tarkan'ı bitirme talimatı almış hükümetten yanlı basın, yazıklar olsun beee!!! Tarkan'ın arkasında milyonlarca seveni var onu bitirmeye kimsenin gücü yetmez!!

belfü
12-05-10, 14:39
albüm öncesi böyle yazıların çıkması gayet normal albümün reklamı oluyor işte sıkmayın canınızı Türkiyede tarkandan başka ünlü yokki haber yapacakları

jetaime
12-05-10, 14:41
evet tarkan geldi kotu yazarlar gitti

Bamboo
12-05-10, 14:52
albüm öncesi böyle yazıların çıkması gayet normal albümün reklamı oluyor işte sıkmayın canınızı Türkiyede tarkandan başka ünlü yokki haber yapacakları

çok doğru tarkan hem hayatını sansasyönellikten uzuka tutmaya özen gösteren gerçek bi sanatçı hemde çoook popüler bi isim ee ikisi bir arada olunca bizim ülkemize bi kaç yüz beden büyük geliyo ne yazcaklarını şaşırıyolar..sonucunda da abuk subuk yorumlar çıkıyo sırf daha da dikkate çekmek için..

twilight
12-05-10, 14:55
:) Güzel yazi yazmislarda o baslik ne abiii ? tarkanin yüzü var,var...Medyanin yüzü yok..Tarkan'a laf atiyorlar ikide bir... :)

günışığım
12-05-10, 15:13
yüz görümlüğü istiyormuş tarkan:18::18::18:

fatihvefatih
12-05-10, 15:15
yüz görümlüğü istiyormuş tarkan:18::18::18:

Harikasın arkadaşım harikasın, mükemmel bir espriydi, çok güldüm çooooooookk ;)))

ozgem__
12-05-10, 15:18
Yine de art niyet kokan bir başlık...:15:

Katılıyorum ;Ebru ablacımmm ..

günışığım
12-05-10, 15:19
Harikasın arkadaşım harikasın, mükemmel bir espriydi, çok güldüm çooooooookk ;)))

beşi bir yerde takalim açsın yüzünü :28:

gülcan
12-05-10, 15:20
iyikide yüzünü göstermeyen böyle bir fotoğraf tercih etmiş sonra orası böyle şurası öyle diye bir sürü haber.Gayette değişik olmuş bence alışılmışın dışında..

hakan21
12-05-10, 15:33
yeni şarkı süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ben haketmedim böyle unutuluşu süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrr:):):):):):):):):)

TARQANIM
12-05-10, 16:13
ödüm patladi tarkanin yüzü yok diyince cok sükür kötü bi haber degilmis

eskalen
12-05-10, 16:29
Dun dusunmustum....Gazetelerin magazin ekleri Tarkani ne basliklarla tasiyacaklar diye...Gunaydin eki bence en yaratici basligi atmis...Aksamin yaptigi da tamamen dikkart cekmek uzerine dusmanca bir tavir...Kendi starina sahip cikmayan onu karalayan ulkenin gazeteleri bunlar...

MassConfusion
12-05-10, 17:24
Parça muhteşem kim ne derse dersin.

arau
12-05-10, 17:51
kapak resmi muhteşem bence. taraf(sız) basını dikkate almayalım boşverin....

starzu
12-05-10, 18:58
hiç duymuyorum art niyetli insanları ve yazılarını ben şarkının tadına varıyorum yudum yudum
Sen artık benden sonra sevemezsin yanmışsın
Yüreğimden çıkarttım attığın kör kurşunu
off canım benimmm
http://img185.imageshack.us/img185/6992/heart0041nv1.gif (http://img185.imageshack.us/i/heart0041nv1.gif/)

fatihvefatih
12-05-10, 19:01
hiç duymuyorum art niyetli insanları ve yazılarını ben şarkının tadına varıyorum yudum yudum
Sen artık benden sonra sevemezsin yanmışsın
Yüreğimden çıkarttım attığın kör kurşunu
off canım benimmm
http://img185.imageshack.us/img185/6992/heart0041nv1.gif (http://img185.imageshack.us/i/heart0041nv1.gif/)

Evet bende tadına varıyorum şarkının, süper bir şarkı, süper bir ses, helal Megastarım helal beee!!

starzu
12-05-10, 19:07
e genlerinde starlık var bunun için doğmuş o bizim biricik megastarımız başka varmı yok yok yok işte:21:

Evet bende tadına varıyorum şarkının, süper bir şarkı, süper bir ses, helal Megastarım helal beee!!

fatihvefatih
12-05-10, 19:17
Tarkan bu dünyaya Allah tarafından Megastar olmak için gönderilmiş, o bizim müzik duayenimiz!!

ece**
12-05-10, 19:26
ilgi çekici bi başlık olmuş...yinede ucundan kıyısından bi dokundurma olayıda yok değil hani... ( kokain olayı ile ilgili ):15:

asd1234
12-05-10, 20:23
Son olan olumsuzluklardan sonra bu başlık hafif kaçmış,hayret direkt karalayamamışlar bu sefer :D Sanırım Tarkan bunları düşünüp de 'içim dışım özüm sözüm bir inan,alnım açık yüzüm ak' diye söz yazmış dedikoduya zamanında...Bu saatten sonra ne deseler ne yazsalar 'vız gelir tırıs gider.' Tarkan çok şükür ki o kötü olayın etkilerini silmeyi başarıyor..Herkes şimdi şarkıyı konuşuyor,megastar geri döndü diyor. Ve bence,Can Dündar'ın ifade ettiği gibi başkalarının şöhretini elinden alacak olaylar inşallah Tarkan için üstesinden aşılacak şeyler haline geliyor,onun başarısını gösteriyor :)

Dark_blue
12-05-10, 21:23
Sen artik benden sonra sevemezsiin yanmissin :)) bosverin böyle haberleriiii sarkiya devam.

serennn
12-05-10, 22:31
haber için teşekkürler bende aynen katılıyorum başlığı görüncee çok korktum yine kim ne dedi diyee neyse ki güzel habermiş..

pare pare
12-05-10, 23:32
Tarkan bu fororafla birseyler ima etmeye caliwiyor . . . Bence Herkesden kusdugunu . . .

inci tanesi
13-05-10, 00:39
Resim de,sarki da super bayildimmmm...