PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Twitterden TAM Not

Yakisikli89
11-05-10, 21:48
Tarkan'ın müzik marketlerde yerini alacak ve gerçek bir mozaik olarak tanımlanabilecek yeni albümünün bir parçası "SEVDANIN SON VURUŞU".

Tarkan'ın önümüzdeki haftalarda müzik marketlerde yerini alacak ve gerçek bir mozaik olarak tanımlanabilecek yeni albümünün bir parçası "SEVDANIN SON VURUŞU".

Sözleri iki yıl önce aramızdan ayrılan Türkiyenin çok değerli söz yazarlarından Aysel Gürel'e, bestesi Tarkan'a ve aranjesi Ozan Çolakoğlu'na ait olan şarkı bugün saat 17.00'de tüm radyolarda görücüye çıktı.
Şarkıyı Dinlemek için tıklayınız: http://www.youtube.com/watch?v=PAmMyMi0WUA (Youtube erişimi gerekli)

Twitter'cılar beğendi

Şarkı radyolarda görücüye çıktıktan sonra görüşlerini dile getiren twitter kullanıcıların büyük bir çoğunluğu şarkıya tam not verdiğini belirtirken, bazı yorumlar şöyleydi.

maliilicak Tarkan'ın yeni şarkısı yarın radyolardaymış.Bakalım Şıkıdım etkisi yapacak mı Mega Star?Bu yaz yer gök şarkılarıyla inleyecek mi?

BegumOskay Tarkan'ın yeni şarkısını beğendim mi ne =)

anilselcuk tarkan olmamış fln da..sürekli dinliorm şarkıyı o nolcak peki?sesini özlemişim sanırım..

tunatuncay Tarkan in yeni sarkisi baya iyi olmus

berfucerenuzun tarkan....seviyorum seni bea:)

camdan_kent Tarkan'ın son şarkısını önce beğenmedim; ama sonra dinleyince beğenmeye başladım; Aysel Gürel farkı olsa gerek...

BuseYazar Tarkan'ın yeni şarkısını dinleyip beni arayan kişi sayısı an itibariyle 23:) abiiiiii dinledinmiiiiiiiiii hahahah

cgdmkc Tarkan ne yaparsa begeniyorum arkadas. Yeni sarkisini da sevdim.

katastrof22 hadi bakalım hayırlısı Tarkan patlattı single'ı...darısı nazan ablamın başına....

gokayCTN müziği son ses açtım,tarkan'ın yeni şarkısını beğendim!!!kutusunda olan ayakkabıları devirdim,saat çekmecesini yerinden çıkardım=)

OnurSendere müziği özlemişiz, teşekkürler Tarkan...

aysegul_uA Tarkan'ın son sarkısını merak edyrm bırılerı youtube baglantsı harıcınde lınk paylassa nsl guzel olur... (:

suatkavukluoglu tarkan'ın yeni şarkısı "sevdanın son vuruşu"nu sevdim, bunda büyük bir yüzde aysel gürel'in,canım aysel'den gelecek her sese kurban olurum

eMiiirrr Tarkan yeni sarki yapmis herkese gecmis olsuuunnnn....Zirvedekiler insin gercek sahibi geliyo.............

Diğer yorumlar için Twitter'da #tarkan hasTag'ına yönlenebilir veya buraya tıklayarak diğer yorumları okuyabilirsiniz..

İŞTE ŞARKI SÖZLERİ "SEVDANIN SON VURUŞU"...

Yüreğimde zincirler kırılıyor duydun mu
Nefes nefes bu gece sevdanın son vuruşu
Sen hiç böyle sevdin mi sen hiç böyle oldun mu
Baş eğdim yine aşka ama bu son saygı duruşu

Seni karanlıklara bırakmak istemezdim
Anılarımı solmuş çicekle süslemezdim
Ardından acıtacak bir tek söz söylemezdim
Ben hiç hak etmedim ki böyle unutuluşu

Sen aşkı çicek böcek güneş bulut sanmışsın
Mevsimlerine göre uyuyup uyanmışsın
Sen artık benden sonra sevemezsin yanmışsın
Yüreğimden çıkarttım attığın kör kurşunu

twihaber.com

start_the_fire
11-05-10, 21:58
cok beğendim tesekkürler gerçekten cok hos yazılar beğendim acıkcası

tarkaseksüel
11-05-10, 22:13
buna guldum

eMiiirrr

@demetinakalin Tarkan yeni sarki yapmis gecmisler olsunnnnn.....:))

SudeBilgeDemir

böyle bi işin üstüne tarkana yapılacak olumsuz yorumlar sadece hasetliğe delalettir..adam noktayı koydu kapak diil baya tıpa olayı oldu size
about 1 hour ago via web

jetaime
11-05-10, 22:21
bende oyle gordummm
cok guzel bir sarki tek kelime
harrika

eskalen
11-05-10, 22:27
Album Mayis Sonu dedi Sude Hanim :)

TARQANIM
11-05-10, 22:30
cok güzel bi gün ya hersey iyi gidiyo herkes begeniyo ..

Nzl
11-05-10, 22:42
Herşeye bir kulup takmayı seven ekşi sözlükte bile şuana kadar tek bir olumsuz yoruma rastlamadım. Radyolar tarkan şarkısıyla coşmuş durumda. twitter, facebook her alanda müthiş bir ilgi var. Teşekkürler Tarkan...

twilight
11-05-10, 22:42
:) herşey yolunda demek ki sevindimmm.. :)

haluk seki
11-05-10, 22:49
sude bilge demir sabahtan beri anons yaptı twitten çok teşekkür ederim kendisineee

DaLy
12-05-10, 00:03
Yarından itibaren Tarkan'ı yerden yere vuranlarda olucaktır her zaman olduğu gibi..Ama tek bir gerçek var o da şarkının çok başarılı olduğu..=)

fatihvefatih
12-05-10, 00:25
beğenmeyenler çekemeyenlerdir, ne yazıkki işini iyi yapanı çekemez bizim insanımız ne yazıkki!!

jetaime
12-05-10, 01:18
jadabalaban

tarkanin yeni sarkisi SAHANE!!! dinledikce dinleyesi geliyor insanin :)))

TwitPasa @KemalDogulu sen aşkı çiçek böcek,güneş,bulut sanmışsın... yaaa deli kadın ordan bile mahvediyo bizi..canım yaa.. rahat uyusun :(

KemalDogulu

toprağın bol olsun aysel....ne güzel sözler onlar !!!

Azraaysegulok

tarkanin sarkisi cok guzel ya!seni karanliklara birakmak istemezdim anilarimi solmus cicekle suslemezdim!

ebru_destan

Tarkanın $arkısına bayıldımmmm:)yakı$ır ona:)

sibel_tuzun

sözler,şarkı güzel ama ben Tarkan'ın sıcak,samimi yorumunu o kadar teknik müdahale olmadan dinlemeyi tercih ederim, nefesini duymak isterim

simgem__
12-05-10, 13:50
harika haberler gelmeye başladı kötü günlerden sonra bu haberleri duymak ilaç gibi geldi çok güzel ya ... tarkan iyiki varsın herşey daha da güzel olacak konserlerin bi başlasın....

tarkaseksüel
12-05-10, 14:13
twitter da bı serdar ortaç hayrNI YAZMIŞ

tarkanın bu sarkısını duyduktan sonra artık ortaç ın 1 kaç sarkısını sevmekten korkuyorum

eLiF
12-05-10, 14:16

tarkanın bu sarkısını duyduktan sonra artık ortaç ın 1 kaç sarkısını sevmekten korkuyorum

sonunda anladılar yaw.. kalite farkı iste :4:

mage
12-05-10, 14:22
Buda bengü den gelmiş

Tarkan in parcasi tek kelimeyle muhte$emmm..bayildim bayildim.. about 1 hour ago via Twitter for BlackBerry®

Parça patladı resmen ya uçuyoruz sevinçtenn:DD

jetaime
12-05-10, 14:43

evet dogru dusunuyo ahahahaha
allo serdar nerdesin ????