PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TarkanColl FanClub Yönetim basvuru

**MegaStarkan**
10-05-10, 23:32
http://img237.imageshack.us/img237/2991/ynetimaday.gif (http://img237.imageshack.us/i/ynetimaday.gif/)

Sayin üyelerimiz,

TarkanColl FanClub Yönetimi olarak forumumuzun gelecegi ve basarisinin devamini sürdürmek icin güclü adaylar ariyoruz. Bu yüzden yönetimin ortak karari ile secilen Assistant Moderatörler - Asistant Moderator - aranmaktadir. Adaylar bir ay sürec ile deneme asamasindan gecicektir ve onay sonrasinda bölüm Moderatör, Ass. Moderatör veya normal Moderatör olarak devam edicektir, Super Moderatör olarak yükselis düsünebilinir. Bu sürec icerisinde **MegaStarkan** ‘in sorumlulugu altinda sürdürülen bir kadro kurulucaktir. Nadir durumlarda büyük kural ihlaleri veya sikayetler icin Administrator'lere basvurulucaktir.

Inglizce bölüm icin aranmakta |

Göreviniz: Güncel önemli konulari ceviri olarak yabanci üyelere sunmak, forumu aktif tutmak, tarafsiz ve objektif bir bicimde olaylara yaklasmak ve ihlal durumlarda ait oldugunuz kadro yöneticisinden fikir aldiktan sonra müdahale etmek.
Profiliniz: Dil hakimiyeti Türkiye'nin not sistemi ile degerlendirilirse 4 veya 5 olmali, anadili olan üyelere öncelik tanilicaktir. Forumda yeterince aktif olmalisiniz. Yüksek okul okuyanlar tercih edilicektir.

Rusca bölüm icin aranmakta |

Göreviniz: Güncel önemli konulari ceviri olarak yabanci üyelere sunmak, forumu aktif tutmak, tarafsiz ve objektif bir bicimde olaylara yaklasmak ve ihlal durumlarda ait oldugunuz kadro yöneticisinden fikir aldiktan sonra müdahale etmek.
Profiliniz: Dil hakimiyeti Türkiye'nin not sistemi ile degerlendirilirse 4 veya 5 olmali, anadili olan üyelere öncelik tanilicaktir. Forumda yeterince aktif olmalisiniz. Yüksek okul okuyanlar tercih edilicektir.

Türkce bölüm icin aranmakta |

Göreviniz Sanal ortamda aktif ve interaktif, arti özel projelerde yönetim ile irtibata gectikten sonra yer almaniz. Tüm dis organizasyonlarda sorumlu .
Profiliniz Ankara, Istanbul veya Izmir de yasamaniz. Bu üc sehir icin üc ayri temsilci olucaktir, ücü beraber calisarak ortak fikir yürütmek ve rapor vermek zorunludur.
Ek not Bu grup icin özel renk ve rütbe düsünülücektir.

Basvuru icin **MegaStarkan**'a özel mesaj yolu ile (!) irtibata gecmeniz gerekmektedir. Basvurunuzun ciddiyetini anlamak icin bir tanitici mesaj ve özelliklerinizi yansitacaginiz bir yazi önemlidir. Bu kosullari yerine getiren adaylar Administrator'lere sunulucaktir ve ortak karar verilicektir.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Yönetim

pare pare
15-05-10, 22:55
Layik olan seçilir inşallah . . . Başarılar:19:

MassConfusion
16-05-10, 03:36
En iyisi kim bakalım...

**MegaStarkan**
26-05-10, 18:39
Forumumuzun yeni Asistant Moderatorleri hakkinda bize yollanan basvurulardan olusan kisa özeti tanitim amacla size sunmaktayim.

Bounce21, Inglizce bölümü icin asistant moderator.

10 senedir Ingilterede yasiyor, aslen Azeri. Bir sirketde administrator olarak calismakta, Eylül ayinda hukuk bölümünde okumaya basliyacak. Tercüman kursunu basari ile bitirmis. Forumun sessiz güclerinden olmaya aday.

xurush'nine, Rus bölümü icin asistant moderator.

Okul hayatini olaganüstü basari ile bitirmis, Baku Devlet Universitesinde matematik ve bilgisayar teknoloji bölümünü sovyet döneminin en yüksek bursu ile kazanmis ve asistant hoca olarak Universitede görev almis. Daha sonra eski Azerbaycan Cumhurbaskanin yaninda görev almis. Tarkan'in hayat mücadelesini kendi hayatina benzedigine inaniyor; TarkanColl'da aktif olma en büyük nedeni sicak ortamin olmasi ve kendini iyi hissetmesi.

hilfa, Ankara temsilcisi.

PTT'de devlet memuru, yönetici asistanligi yapiyor. Halkla iliskiler mezunu. Tarkan'i 1992 yilindan bu yana takip ediyor, TarkanColl'u konser sirasinda ögrenmis ve üye olmus. Forumun ciddiyeti ve disiplini katiliminin en büyük nedeni. Daha öncede Ankara'da forum adina bulusmalar organize etmis durumda, forumun V.I.P grubunda üye idi.

badboyserkan, Istanbul temsilcisi.

Bahcesehir Universitesi iletisim fakultesinde reklamcilik bölüm ögrencisi. Bu grupta tek erkek adayi. Onun icin müzik hakkinda konusmak mimari hakkinda dans etmek gibidir. Özellikleri arasinda görev sorumlulugun bilincinde olmasi, takim calismalarina uygun, yaratici fikir üretme ve lider sunus profili olmasini saymakta. Daha önce Istanbul'da forum adina bulusmalar organize etmis durumda, forumun en eski üyelerinden ve V.I.P grubunda üye idi.

Adaylarimiz bir ay sürec sonrasinda görevlerine tam olarak basliyacaklardir. Basvuru yapan diger arkadaslara da burdan tekrar ilgileri icin tesekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Yönetim

Rumeli59
26-05-10, 23:41
Hadi bakalim yeni Asistant Moderatorlerimiz hayrilisi ugurlu olsun ve kolay gelsin:20:bravo:29:

xurush'nine
29-05-10, 16:22
Arkadaslar, yonetim burda bizleri size taktim etmis.. Kendilerine cok tesekkur ederim..
Biliyorsunuz, ben rusca bolumune secildim..Sanirim hakkimdakileri onlara iletirken telastan unutmusum yazmayi, ben Moskowa Devlet Universitesinden(named M.V.Lomonosov) mezunum..
Evet ,yukarida da soylendigi gibi Bakude universiteyi kazandim ama daha sonra, ileriki yillarda Moskovaya adandim.. Ve ordan mezun oldum..
Yani rusca selam nasilsin'i asagi yukari her kes konur da, ben egitimimi rusca aldim..
Sakin yalnis anlasilamsin, bunu sadece secildigim icin belki endise duyan arkadaslar var, ondan aciklamak istedim..
Saygilar.