PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neşe annemize..

xurush'nine
10-05-10, 00:51
Bugun anneler gunuydu..Kadinin dunyadaki en onemli misyonu - anneligi kutlaniyor bugun.. Ben bu vesileyle biricik Tarkanimizin biricik annesi Nese annemizi tebrik etmek istyorum..

Aziz annemiz, oncelikle sevenlerine Tanrinin bi hediyesi olan Tarkanimizi dogurdunuz icin Size tesekkur ediyoruz!Onu bu kadar iyi kalpli,sevgi dolu, merhametli, ayni zamanda mert ve cesur buyuttugunuz icin Size cok tesekkur ediyoruz!!! Iki varsiniz! Anneler gununuz kutlu olsun!
Bu zor gunler cabuk gecer.. Kolay olamadigini biliyoruz,ama el ele verip Tarkan’a olan sonsuz sevgimiz ve dualarimizla bunu da asicaz.. Siz hic canininizi sikmayin,Tanri sevdiklerini bazen imtihan eder,ama hep korur..
Bilmenizi isteriz ki her zaman Tarkan’a guvenimiz sonsuz.Kotu bir sey yapmadigindan eminiz, bundandir ki, cismen olamasak da kalben hep yaninzdayiz..Ve Tarkan’la her zamanki gibi qurur duyuyoruz!
Guzel Annemiz!Bu anlamli gunde Size en icden sevgilerimizi,saygilarimizi yolluyor,can sagligi,uzun omurler dileyerekten ellerinizden opuyoruz! Yuce Tanri Nese’mizi bozmasin!!!! :) :22:

Cocuklar, ben Nese annemizin simasinda sitemize fedakar, sevgi dolu, aslan gibi Tarkancilar kazandiran tum uye annelerini cani gonulden kutluyorum!
Ayrica , yarinin anne adaylari kizlarimiza da ileride zamani gelince, bugunun mutlulugunu,qururunu yasamayi,annelik yukunu tasimayi diliyorym!

Nese annemize.. (http://rapidshare.com/files/385434643/Anneler_gununuz_kutlu_olsun____.pptm.html)

P.S. Bilgisayarinda Power Point(Microsoft Office) programi yoksa linkten indirdiginiz dosya acilmaz.Bu kisiler icin ilerideki sayfada youtube video ekledim.. :)

Sevgilerimle, :29:

‘nine

fatihvefatih
10-05-10, 00:59
[B]Bugun anneler gunuydu..Kadinin dunyadaki en onemli misyonu - anneligi kutlaniyor bugun.. Ben bu vesileyle biricik Tarkanimizin biricik annesi Nese annemizi tebrik etmek istyorum..

Aziz annemiz, oncelikle sevenlerine Tanrinin bi hediyesi olan Tarkanimizi dogurdunuz icin Size tesekkur ediyoruz!Onu bu kadar iyi kalpli,sevgi dolu, merhametli, ayni zamanda mert ve cesur buyuttugunuz icin Size cok tesekkur ediyoruz!!! Iki varsiniz! Anneler gununuz kutlu olsun!
Bu zor gunler cabuk gecer.. Kolay olamadigini biliyoruz,ama el ele verip Tarkan’a olan sonsuz sevgimiz ve dualarimizla bunu da asicaz.. Siz hic canininizi sikmayin,Tanri sevdiklerini bazen imtihan eder,ama hep korur..
Bilmenizi isteriz ki her zaman Tarkan’a guvenimiz sonsuz.Kotu bir sey yapmadigindan eminiz, bundandir ki, cismen olamasak da kalben hep yaninzdayiz..Ve Tarkan’la her zamanki gibi qurur duyuyoruz!
Guzel Annemiz!Bu anlamli gunde Size en icden sevgilerimizi,saygilarimizi yolluyor,can sagligi,uzun omurler dileyerekten ellerinizden opuyoruz! Yuce Tanri Nese’mizi bozmasin!!!! :) :22:

Cocuklar, ben Nese annemizin simasinda sitemize fedakar, sevgi dolu, aslan gibi Tarkancilar kazandiran tum uye annelerini cani gonulden kutluyorum!
Ayrica , yarinin anne adaylari kizlarimiza da ileride zamani gelince, bugunun mutlulugunu,qururunu yasamayi,annelik yukunu tasimayi diliyorym!

Sevgilerimle, :29:
‘nine

Yine yaptın yapacağını, döktürmüşsün muhteşemsin. İnan çok utandım neden bu kutlama mesajını sabahtan yayınlamadık, kimsenin aklına gelmeyeni yaptın tebrikler :29:

TARQANIM
10-05-10, 00:59
iyi düsünmüssün.. nese hanimin anneler günü kutlu olsun:41: tabi seninkide

fatihvefatih
10-05-10, 01:00
Neşe Hanımın anneler günün kutluyor, Tarkan gibi bir dünya starını bize verdiği için önce Yüce Allah'a sonra da Neşe annemize sonsuz teşekkür ediyorum :)))

**MegaStarkan**
10-05-10, 01:10
Tüm anneleri, özellikle bu günde kutlarim
umarim hep yanimizda kalirlar...

pare pare
10-05-10, 01:28
Allah senden razi olsun ! Tum Anneleri kutlarim hep yanimizda olsunlar . . .

xurush'nine
10-05-10, 02:42
Yine yaptın yapacağını, döktürmüşsün muhteşemsin. İnan çok utandım neden bu kutlama mesajını sabahtan yayınlamadık, kimsenin aklına gelmeyeni yaptın tebrikler :29:

Rica ederim guzel kardesim,ne demek.. Ne fark eder kim yazmis?Tarkan sayesinde hepimiz bi aile olduk artik..

Ama aslinda bildigin gibi degil..Ben kutlama icin kucuk bir presentation hazirladim,sabahtan onu vodeoya cevirmeye calisiyorum..
Ya, bu video converter beni deli edicek.. Bir turlu anlasamoyruz onla..Gordum yetistiremiyecem, bari son dakikalarda yaziyi koyayim dedim.. (:
Onu da artik mecburen daha sonra koyarim.. Insallah begenirsiniz.. :21:

P.S. Ninnos bir az tenbel de, hep en sona biraktigi icin anca yetistiriyor,kusura bakmayin, arkadaslar (: Bu arada kimin faniyiz hemen belli oluyor.. ;) Mayis derken hazirana anca yetisiyoruz yani.. :18:

Zara
10-05-10, 10:54
Nese annemize ne kadar tesekkur etsek az!!! Sanada cok tesekkurler böyle güzel bi dusuncen icin yuregine saglik! Bu arada senin de anneler gunun kutl olsun! =))

start_the_fire
10-05-10, 13:58
Tüm tarkancolldeki üyelerin annelerini ve tüm müslüman aleminin tüm annelerini ve neşe annemizin anneler gününü kutlarım

meryem_17
10-05-10, 15:51
Tüm Annelerin Anneler Gününü we Megastarımızın Annesinin Ellerinden Öperek en içten Sewgilerimle Anneler Gününü Kutlarım.Ayrıcada Megastarımızn Annesine Burdan Sonsuz Teşekkürler Etmek İstiyorum ^^İyiki Tarkanımızı Doğurmuş^^Saygılar.

xurush'nine
10-05-10, 16:54
Arkadaslar,guzel sozleriniz icin hepinize tesekkur ederim..

Yukarida belirtmisdim,ben anneler gunuyle ilgili kucuk bi presentation hazirlamisdim.. Dunden aksilikler pesimi birakmiyor,malesef yetismedi,videoya ceviremiyordum..O yuzden rapidshare'den link koymak zorunda kaldim..
Ama bi cogunuzun bilgidsayarinda Power Point olmaya bilir..Bunu dikkate alip nihayet videosunu koyuyorum..Buyrun izleyin.. :)

Bu arada soyledigim gibi calismayi Nese hanimin'a ve onun simasinda tum uye annelerine, yarinin anne adaylarina armagan ediyorum!

Hayatinizi doya doya yasayin guzel anneler, annecikler!Gonul isterdi ki hep buracikta, yanibasimizda kalin, vakit doldugu zaman giitginizde bile oyle yasayin ki, sizden silinemeyecek kadar izler kalsin! Bulbul olun, kafesde olmayin! :22:

ksMVc4RSnJ0

http://www.youtube.com/watch?v=ksMVc4RSnJ0

twilight
10-05-10, 16:59
Kendi annem basta olmak üzere,bütün annelerin anneler gününü kutlarim ;)

ozgem__
10-05-10, 17:13
geçmiş anneler günün kutlu olsun neşe anne:D

simgem__
10-05-10, 21:20
tüm annelerimizin ve tabiki o müthiş hediyeyi dünyaya getiren onu büyüten onun megastar olmasında payı olan tarkanımın annesi neşe annemin ellerinden öpüyorum.... iyiki var anneler günün kutlu olsun neşe annecimm....

xurush'nine
10-05-10, 21:43
geçmiş anneler günün kutlu olsun neşe anne:D
Gecmedi merak etme, Nese hanim icin yarin bir anner gunu daha..:)))

MassConfusion
10-05-10, 23:12
Herkesin anneler günü kutlu olsun.