PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TARKAN GiDiYOR

özlemmis
08-05-10, 13:18
Türkiye’deki en zor yılını geçiren Tarkan, dertlerini unutmak için çözümü, dünyanın en çılgın şehri Miami’ye taşınmakta buldu. Davanın bitmesini bekleyen yıldız, meşhur Star Island’da ev arıyor

- 26 ŞUBAT’TA uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan Tarkan (38) Miami Star Island’da ev alıp yeni bir yaşam kurmak için harekete geçti. 1 Mart’ta sorgulanıp serbest kalan yıldız, bu ay içinde iki yıl hapis istemiyle tutuksuz yargılanacak.
-MEGASTAR 1997’den beri New York’a gidip geliyor. Oradaki evini Miami kararıyla birlikte kapatmayı düşünüyor. Latin nüfusun yoğun olduğu şehir, sanatçı için yeni türler deneyebileceği bir müzikal açılım anlamına da geliyor.
- Sıcak havası, kriz yüzünden emlak fiyatlarının düşmesi, birçok Latin Amerika ülkesinde tanınması Tarkan’ı Miami’de yaşamaya iten sebeplerden bazıları.
- TARKAN dört yıl önce Prof. Türker Sandallı’nın Tarabya’daki tarihi köşkünü satın almıştı. Mimar Emir Uras’ın dekore ettiği köşk geçtiğimiz ay tamamlandı.
- Tarkan yakınlarına “Evlenmeden köşke taşınmayacağım” dedi. Pop yıldızı, dokuz aydır şarkıcı Nil Özalp ile aşk yaşıyor.

MİLLİYET/CADDE

fincan
08-05-10, 13:28
asparagas gibi geliyo bana ev alıyosa bile yatırım yda arada tatil içindir belki sibel can ikna etmiştir :)

ozgem__
08-05-10, 13:29
habere bak yaa .s.s

xurush'nine
08-05-10, 13:48
Cocuklar, belki de inanmayacaksinniz ben anlatmisdim, o gozalti olayindan bir gun once Tarkan'i ruyamda gormusdum..
Keyfi yoktu ve kalabaligin arasindan ayrildi basim agriyor deyip bir sari taksiye binip gitti..
Yalnizca ruyada gordugum icin degil, mantiki olarak da bir muddet Turkiyeden ayri yasamak isteyecegini dusunuyorum..
Bayagi bi ustune geliniyor..Bazi seyleri unutmak, yaralarini sarmak icin uzaklasa bilir bir sure..Dava sonuclandiktan sonra ben de cekip gidecegini dusunmusdum..
Off ya ayni kitada nefes almakla zar zor yetiniyoruz.. Bir de aramiza okeanuslar girse.. Dusunmesi bile kabus gibi.. :(( Ama yine de onun icin en hayirlisi..

hilfa
08-05-10, 14:22
:5:bu saatten sonra Tarkanın kendi açıklaması olmadan asla inanmam:5:bu haber de diğerleri gibi bence:15::14:

TARQANIM
08-05-10, 14:42
ne kadar dogru bu haber bilmiyoruz.. ama aslinda buna cok ihtiyaci oldugna inaniyorum bencil olup albüm yap diye baski yapiyoruz tarkan icin hayirlisi neyse onu yapsin icinden geldigi gibi ( bizim icin en iysi tabi türkiyede kalip albümünü cikarmasi ))

SESA
08-05-10, 15:06
herkes bişeyler yazıp çiziyor Tarkan konuşmadıkça haberlere pek inamıyorum

jetaime
08-05-10, 15:06
vallah ben pek inanmiyorum bu haber

tarkaseksüel
08-05-10, 17:18
http://www.gazeteport.com.tr/stellent/groups/public/documents/site_studio_images/gp_684230.jpg

Dark_blue
08-05-10, 17:33
yalaninda böylesi.

Bamboo
08-05-10, 17:51
umarım yalandır yoksa albüm için en az 1-2 sene daha bekleriz..

pare pare
08-05-10, 17:56
Nasil isterse oylede yapsin . . .

simgem__
08-05-10, 18:41
büyük ihtimal yalandır ama tarkan kafasını dinlemek istiyor olabilir ... haklıda onca yazılıp çizilenden sonra... ama gitmesin yeni albümüyle bomba gibi gelsin adından aylarca bahsettirecek konserler versin....ama karar yine onun...

twilight
08-05-10, 19:16
Medya,medya medya...Adami o kadar biktirdiniz ki napsa haklidir...ama gidecegini sanmiyorum... :) Tarkn kiyamaz bize ;)

start_the_fire
08-05-10, 19:20
Cocuklar, belki de inanmayacaksinniz ben anlatmisdim, o gozalti olayindan bir gun once Tarkan'i ruyamda gormusdum..
Keyfi yoktu ve kalabaligin arasindan ayrildi basim agriyor deyip bir sari taksiye binip gitti..
Yalnizca ruyada gordugum icin degil, mantiki olarak da bir muddet Turkiyeden ayri yasamak isteyecegini dusunuyorum..
Bayagi bi ustune geliniyor..Bazi seyleri unutmak, yaralarini sarmak icin uzaklasa bilir bir sure..Dava sonuclandiktan sonra ben de cekip gidecegini dusunmusdum..
Off ya ayni kitada nefes almakla zar zor yetiniyoruz.. Bir de aramiza okeanuslar girse.. Dusunmesi bile kabus gibi.. :(( Ama yine de onun icin en hayirlisi..

ben senin bunu anlattığını gördüm ninnosum valal banada artık tarkanımın rahat bir yerde kendisini toparlaması gerek teyzoşum :23:

sally
08-05-10, 22:26
Diger haberler gibi yalan

serennn
09-05-10, 17:11
yalan haber gibi geliyo bana da onun ağzından duymadıkça hiçbişeye inanmamak lazım..

meryem_17
10-05-10, 15:39
Bencede yalan haber çünkü tarkanın harıl harıl albüm çalışmasında oldğunu dşnüyorum ben ayrıcada bize kıyıp gidemez ama tabi gitmek istiosada haklıdır böle bi ülkede böle medya warken ben bile burda yaşamak istmem.

eLiF
11-05-10, 16:36
aynı anda bu kadar yalan haber yazılmaz.. rekor bu (=

ece**
11-05-10, 16:39
tarkan gümbür gümbür geldi bileee :) ne gitmesii :) herkesi dağıtmadan da biyere gitmeye niyeti yok zaten :D