PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nil'in Kaçamak gecesi

simgem__
05-05-10, 17:28
Yeni aşk kaçamaklarına Serdar Bilgili-Esin Maraşlıoğlu, Serdar Ortaç-Nil Özalp ile Burak Özçivit ve Gamze Şam damgasını vurdu.
1- Nil rotasını çevirdi
Tarkan ile anılan Nil Özalp, gecelerde Serdar'la boy gösteriyor.
2- Bilgili-Maraşlıoğlu aşkı yeniden
Yaşadıkları aşklarla çok konuşulan işadamı Serdar Bilgili ile Esin Maraşlıoğlu yeniden birlikteler.
3- Kral ve kraliçe sobelendi!
Best Model Burak Özçivit, Best Model Kraliçesi Gamze Şam ile objektifimize böyle yakalandı.
Son dönemde 'Acıkolik' isimli albümüyle adından söz ettiren ve Tarkan'la aşk yaşadığı söylenen Nil Özalp önceki gece Serdar Ortaç'la yakalandı. Albümünde 'Kalp Boş' isimli şarkıyı Nil Özalp için hazırlayan ve birlikte söyleyen Serdar Ortaç Bebek'te birlikte görüntülendi. Tarkan'la birlilkte olduğu iddia edilen Nil Özalp'ın Serdar Ortaç'la gecelerde dolaşması ise kafaları karıştırdı.
İŞadamI Serdar Bilgili ve modacı Esin Maraşlıoğlu arasındaki aşk yeniden alevlendi. Bir dönem büyük aşk yaşayan Serdar Bilgili ile Esin Maraşlıoğlu önceki gece Bebek Lucca' da sarmaş dolaş otururken görüntülendi. Sosyetenin uğrak yeri Supper Clup'de ise iki kral ve kraliçe faka bastı. Best Model Burak Özçivit ile Best Model Kreliçesi Gamze Şam kaçamak yaparken objektiflerimize yakalandı.
İsmail BAYRAK

http://www.gunes.com/2010/05/05/magazin/m1.html

TARQANIM
05-05-10, 19:20
bu nilin pek basarili olacagini sanmiyorum nedense cok farksiz kendine güveni yok gibi bi tarzi var

Dark_blue
05-05-10, 19:22
Tarkanla berabermis :)))

twilight
05-05-10, 19:50
:) Tarkan onunla mi beraber olacak..?Ne kadar mantiksiz...
Serdar'la yakisir ama bi sey diyemem :)

özge
05-05-10, 20:17
ayyy hiç sevmedimm ben bu kadınıı Tarkanaa XXL gelir o kadınnn :D:D yakışmazlarrr...

MARY JANE
05-05-10, 21:05
bi şekilde reklam yapıyor işte. baktı tarkanla istediği reklam olmuyor rotayı bu seferde serdara çevirdi. tarkanı kullanmasın da ne yaparsa yapsın. çünkü tarkanın ismini bile anmasına siniri oluyorum. tarkan ona mı kalmış.

günışığım
05-05-10, 21:16
serdara daha cok yakisiyor tencere kapak misali =) =)

xurush'nine
05-05-10, 21:24
:) Tarkan onunla mi beraber olacak..?Ne kadar mantiksiz...

Evet ya, cok haklisin arkadasim, ninecigin bu qurbette iki gozu iki cesme onu beklerken kalkip Nille mi beraber olucak?!Valla ne Nil, ne Amazon, ne Firat,- yalnizca ninnos diyorum o kadar! Yakisir mi hic, ne kadannn mantiksiz ... :18::18::18:

start_the_fire
05-05-10, 21:52
benimde hic gözüm tutmadı sahsen onu serdar ile beraber olsun yakısıyor :)

fatihvefatih
06-05-10, 00:48
ayyy hiç sevmedimm ben bu kadınıı Tarkanaa XXL gelir o kadınnn :D:D yakışmazlarrr...

Tarkan Nil'e XXL gelir demek istedin sanırım ;)))

DaLy
06-05-10, 15:27
Gereksiz haber.=)

pare pare
06-05-10, 22:17
Haber icin tesekkurler

starzu
06-05-10, 22:27
Gereksiz haber.=)

bencede gereksiz:12:

Zara
07-05-10, 10:10
TARKAN: Ben elimi sallasam ellisi guzelim kala kala sana mi kaldim!!! :D :D :D

ozgem__
07-05-10, 17:14
Nili hiç sevmyrmmmm..

qiZémtévétoqLu*
07-05-10, 22:17
işte bu mükemmel bi haber :D neşem yerine geldiii =D

yigit
08-05-10, 01:22
Çok itici bi kadın ve ben Tarkan'ın yaptığı bi şarkıyı ilk defa beğenmedim ... Umarım bu kadınla diyaloğunu fazla uzatmaz