PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'dan bana ödül çıkmaz

kartales26
05-05-10, 11:58
Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde Mustafa Sandal krizi! Geçen yıl çıkardığı ‘Karizma’ adlı albümüyle ‘En İyi Erkek Sanatçı’ kategorisinde aday gösterilen Sandal, ilginç bir şekilde adaylıktan çekildi. Şimdiye kadar birçok kez Kral TV Müzik Ödülleri’ne aday olan şarkıcıyı, kanalın genel müdürü Mehmet Gezegen de kararından vazgeçiremedi. Sandal, Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği ‘New York’ta Beş Minare’ adlı filmi sebep göstererek, çekimler için Amerika’da olacağını ve törene katılamayacağını belirtti. Sandal, “Katılamayacağım törende aday olmayayım da gençlerin önü açılsın” dedi.

TARKAN ETKİSİ

Müzik çevrelerinde ise, Mustafa Sandal’ın bu tavrında, ödül töreninin ezeli rakibi Tarkan’ın şirketi tarafından organize ediliyor olmasının etkili olduğu konuşuluyor. Yakın çevresine, “Tarkan’ın olduğu organizasyondan bana ödül çıkmaz” diyen Sandal’ın film çekimlerini bahane ettiği düşünülüyor. Sandal’ın adaylıktan çekilmesi üzerine ise yerine ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli aday oldu.

HT MAGAZİN / Bülent İPEK

http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/512823-tarkandan-bana-odul-cikmaz Tabi kazanamacağını anladı bahane buluyor aklı sıra zaten seni kim seçer ki... Mustafa Ceceli'nin albümü mustafa sandal'ın albümünden daha fazla sattı.Zaten olması gereken olmuş.

start_the_fire
05-05-10, 12:46
kardesim bu yılın en iyi erkek sanatcısı mustafa ceceli arkadaslar , lütfen isim var yapmıs die ödül almasıda anlamsız mustafa cecelinin albümündeki bütün sarkıları gerçekten harika 1,2 tane sarkı yaptı die ödül almaması gerek mustafa sandalın ki ben hic beğenmedim

jetaime
05-05-10, 12:52
kim var baska ben pek sevmiyorum ceceli lol

ece**
05-05-10, 13:02
ya mustafa sandal o kadar "çocuk ruhlu" birimi ? koca adam olmuş böle kaprisler yapmıcağnı hepimiz biliyoruz... ne tarkan ne musti böle şeyler yapmazlar.hepsi kendini bilen insanlar...uyduruktan bi haber işte ya yine...mustafa ceceli hakedendir bencede...

istanbul 1453
05-05-10, 13:14
murat boz ve tan da olmalıydı adaylarda bence gitmişler albüm çıkarmayan serdarı koymuşlar,kadınlarda da bengü yok,ya kardeşim biz bütün yaz kimleri dinledik.. tam bir fiyasko

Bamboo
05-05-10, 13:50
murat boz ve tan da olmalıydı adaylarda bence gitmişler albüm çıkarmayan serdarı koymuşlar,kadınlarda da bengü yok,ya kardeşim biz bütün yaz kimleri dinledik.. tam bir fiyasko

sektör zaten fiyaskoda adayların öle olması normal yanii..

trknmania
05-05-10, 14:11
yaa zaten tarkanda çıkmıycakmış o gece sahneye...bütün gece saçma bir töreni sonuna kadar izlemek zorunda kalmıycaz:D izlemeyeceğim bir törenin adayları da hiç ilgilendirmiyor beni...ama musti aşsın artık şu tarkan kompleksini yaa...:)) komik oluyo böyleee:D

özlemmis
05-05-10, 14:15
tarkanın çıkmayacağını nerden biliyorsun

Dark_blue
05-05-10, 14:35
gökhan özen olsa daha iyiydi

Dark_blue
05-05-10, 14:38

Tarkan cikcak olsa günde 50 defa reklamini yaparlardi :5::19:

TorNadO
05-05-10, 14:38
Bu tarz bir şeyi ancak çocuklar düşünür asılsız haberlerden bir yenisi.

DaLy
05-05-10, 14:57
Mustafa Sandal,Serdar Ortaç al birini vur ötekine..

twilight
05-05-10, 15:07
:) Çocuğun bile yapmaz bunu Musti,büyü artik büyü...Tarkan varmis sana ödül cikmazmis,nereden biliyorsun?Tarkan sana düsman degil,sen ona düsmansin arkadasim!
Adam ol biraz ya efendi ol...Aferin Mustafa Ceceli'ye :)

hilfa
05-05-10, 15:09
:7:saçma sapan yalan bi haber :7:

bounce
05-05-10, 15:19
yalan haber çok belli ama nedir anlamıyorum bazı üyelerdeki Mustafa Sandal kompleksini!!!!
Musti böyle bişey dememiştir. ben kefilim.

TARQANIM
05-05-10, 16:13
aman mustafa cecelidir gidiyo... 1 kisi kimi begenirse herkes onun pesinde elestiren hic yok

start_the_fire
05-05-10, 16:25
aman mustafa cecelidir gidiyo... 1 kisi kimi begenirse herkes onun pesinde elestiren hic yok

arkadasım Mustafa ceceli dediğin adam suan türkiyeyi sallıyor sarkıları ile istersen albümünü dinle arkadasım :20:

özlemmis
05-05-10, 16:34
mustafa ceceli türkiyeyi sallıyor ama beni şarkılarıyla hiç sallamıyor.

serennn
05-05-10, 17:14
yaa zaten tarkanda çıkmıycakmış o gece sahneye...bütün gece saçma bir töreni sonuna kadar izlemek zorunda kalmıycaz:D izlemeyeceğim bir törenin adayları da hiç ilgilendirmiyor beni...ama musti aşsın artık şu tarkan kompleksini yaa...:)) komik oluyo böyleee:D

sana katılıyorum tuğcecimm:20: TARKANIN olmayacağı bi program bizi ne ilgilendirir ki

eskalen
05-05-10, 17:17
Haber yalandir cok belli. Yorum yapip alevlendirmeye gerek yok...Herkesin zevkleri begenileri farklidir arkadaslar....Saygi gosterin ve begenilerinizi ezmeden belirtin!

smh
05-05-10, 17:59
size dedim süpekilasyonlar başlıcak diye...daha çok olur

TARQANIM
05-05-10, 19:25
arkadasım Mustafa ceceli dediğin adam suan türkiyeyi sallıyor sarkıları ile istersen albümünü dinle arkadasım :20:
cok dinledim ister istemez kaliteli müzik yapiyodur bisey diyemem ama sallanacak bi durum yok:12:adini bile duyunce uykum geliyo :))

trknmania
05-05-10, 19:31

http://www.tarkancoll.com/forum/kral-tv-odul-gecesi-hakinda-bilgi-t13501.html?t=13501

burda yazıyor tarkanın o gece sahne almayacağı....

özge
05-05-10, 20:16
ödülll alamayacağınıı bildiğii içinnn çekilmiştirrr ama tarkanı bahanee ediceğini hiç sanmıyorum geceyi hitt organize ediyo olabilir amaa halk oyları ve ilk defa jüri üyeleri olucakkk bu kadar mantıksız bişey söyleyemez heraldee...iştee ödül alamayacağı için karizmaa albümüylee karizmasını çizdirmek istememiştir:D:D

günışığım
05-05-10, 21:22
albumu tutmadi mustinin odul alamayacagi cok belli o yuzden cekilmistir gazetecilerde tarkanin sahibi oldugu sirketi bahane edip abartmislardir haberi musti artik zor odul alir bundan sonra serdar tarkan murat boz mustafa ceceli varken mustiye oy gelmez. mustide bilincinde iste kendinin farkina varmasida bir erdem :24:

xurush'nine
05-05-10, 21:32
Kim ne demis,kim ne yapmis orasini bilmem de, bildigim tek sey -Tarkan'in hayatta odul hak eden birinin onunu kesmeyecegi..