PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ı benzinlikte gördüm

İZMİRLİ
04-05-10, 15:34
HABERSHOW ÖZEL - Uyuşturucu gözaltısından sonra ortalıkta görünmeyen Tarkan nerede, ne yapıyor? Habershow'a gelen çok ilginç bilgi...

Tarkan'dan haberi olan var mı?

Nerede, ne yapıyor uyuşturucu operasyonda gözaltına alınıp, serbest bırakıldıktan sonra?

Albümü öncesi "inzivaya" çekildiği bilinen Tarkan'ın "gezgin" olduğunu öğrendik bir Habershow okurundan..

02 Mayıs 2010 Pazar saat 10:49'ta bilgi@habershow.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresimize gelen mailde aynen şu yazıyor;

"Ben İzmir'den yazıyorum. Bugün 10 dakika önce Popstar Tarkan'ı benzinlikte gördüm. Motosiklet almış, İzmir turu yapacakmış. Pompacıyla konuşurken dinledim halini hatrını sordum, çok sıkkın bi hali vali vardı. Bana Kuşadası'na nasıl gideceğini sordu bende yolu tarif ettim"

Görünen o ki; Tarkan'ın biraz yalnız kalmaya ihtiyacı var. Yaşadıkları kolay şeyler değildi. Kısa da olsa içerde kalması sonrası özgürlük arayışı içerisinde. En güzel zamanlarında İzmir'i, Kuşadası'nı görmek istemesinin altında huzur araması var.

Habershow
ayrıntıdaki şeytanın peşinde
bilgi@habershow.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Haber değeri taşımadığını düşündüğümden konuyu buraya açtım...Bana biraz hikaye gibi geldi...

İZMİRLİ
04-05-10, 15:36
Motosikletle izmirden kuşadasına gidecekmiş, yeni bir rekor deniyor herhalde :))

Dark_blue
04-05-10, 15:39
yokya tarkan istanbul da olmali :) özgür cocugu oynucak vakti yoktur su siralar.

fatihvefatih
04-05-10, 15:45
Banada inandırıcı gelmedi, belki benzeridir!!!

Dark_blue
04-05-10, 15:46
Banada inandırıcı gelmedi, belki benzeridir!!!

Yolu tarif ettim diyor :)) benzeri okadar benziyorsa konser versin :D

özge
04-05-10, 15:58
tarkan stüdyodaaa ne izmiri ne kuşadasııı :))

özlemmis
04-05-10, 16:33
Banada pek inandırıcı gelmedi bir yere gitmek istese eminim yurtdışına giderdi.

twilight
04-05-10, 16:50
yalandan teyyare... yine sallamislar bi sey...
inanan inansin...ben inanamam... :)

Bamboo
04-05-10, 16:52
bence de kesin bi benzeridir çok komilker hakkaten yaa.. :18: ama haberin başlığını görünce ahanda dedim bizden biri gördü kesin die sevindirik olmuştum oysa.. bu arada,özellikle şu sıralar en büyük hayalim oldu da tarkanla herhangi bi yerde karşılaşmak.. :)

trknmania
04-05-10, 16:58
biz de bir arkadaşla bu haberi bulduk da az önce gülmekten ölüyorduk:D:D:D böyle bir saçmalık varmı yaaa:D sezen burda tarkan için stüdyoda ter dökerken tarkanın ne işi var izmirde:D

simgem__
04-05-10, 17:05
bence yalan bi haberdir tarkan şu aylarda çok yoğun ne işi var kuşadasında falan:12:

Bamboo
04-05-10, 17:05
biz de bir arkadaşla bu haberi bulduk da az önce gülmekten ölüyorduk:D:D:D böyle bir saçmalık varmı yaaa:D sezen burda tarkan için stüdyoda ter dökerken tarkanın ne işi var izmirde:D

he walla tuğçe sanki sezen çıkarcak albümü tarkanın yerine.. hahaha çok komik :DDD

Pamela_beyazgul
04-05-10, 19:57
bence de istanbulda simdi

start_the_fire
04-05-10, 21:08
yalan haber olduğu gün gibi ortada ya bence yalan haber arkadaslar

TARQANIM
04-05-10, 21:27
bizim evin adresini tarif ederdim bana denk gelse :)

TheLastAirBender
04-05-10, 21:58
:18: Bende tarkanı markette gördüm bana coco star al dedim almadı kereta cok vefasız bu adam gözümden düştü bak şimdi :18:

günışığım
04-05-10, 22:13
bende gordum ankarada geziyor =)=)=)

TARQANIM
04-05-10, 22:44
be viyanada gördüm metroda carpistik :21:

Dark_blue
04-05-10, 22:55
Apar topar cikti heralde evden bi harita bile almamis :) ayrica tarkani motosiklet kullandigini hic duymamistim :)))

jetaime
04-05-10, 23:02
motosikletle izmirden kuşadasına gidecekmiş, yeni bir rekor deniyor herhalde :))

evet lol yeni bir rekor yapacakkk

jetaime
04-05-10, 23:04
Ben ona paris eiffel kulesi en ustunde gordum bana cicek almis ve beni bekledi butun gun

starzu
04-05-10, 23:32
Ben ona paris eiffel kulesi en ustunde gordum bana cicek almis ve beni bekledi butun gun

orası eyfel kulesi deyildi canım izmir saat kulesiydi yanlış yerde beklemişsin:18::18:

jetaime
04-05-10, 23:37
orası eyfel kulesi deyildi canım izmir saat kulesiydi yanlış yerde beklemişsin:18::18:

paris te soyledim izmirde soylemedim ki

starzu
04-05-10, 23:40
izmirde görülmüş ama belki kaptırır kendini yollarada parise kadar gelir

jetaime
04-05-10, 23:59
motosikletle izmirden kuşadasına gidecekmiş, yeni bir rekor deniyor herhalde :))

izmirde görülmüş ama belki kaptırır kendini yollarada parise kadar gelir

geldi geldi canim yanimda benimle dr house izliyoo

ece**
05-05-10, 00:10
ya şahin bende sen gördün sandııımm :))) o ne başlık öle yarabbim :))) yok yaw hikaye bu ne kuşadası bu yoğunlukta :)

jetaime
05-05-10, 00:35
ya şahin bende sen gördün sandııımm :))) o ne başlık öle yarabbim :))) yok yaw hikaye bu ne kuşadası bu yoğunlukta :)

canimmm yaaaa evimde su anda
moto ile geldi
ona yemege yaptim ve simdi biz dr house izliyoruz herkese slm soyluyo :21::21::21:

ece**
05-05-10, 00:38
canimmm yaaaa evimde su anda
moto ile geldi
ona yemege yaptim ve simdi biz dr house izliyoruz herkese slm soyluyo :21::21::21:

cnm bende aydınlıyım .benide aradı ben sizin memlekete geldim yaa hemen kuşadasındayım sende ankaradan kop gel dedi :) bende kusura bakma dedim :D :P

jetaime
05-05-10, 00:48
cnm bende aydınlıyım .benide aradı ben sizin memlekete geldim yaa hemen kuşadasındayım sende ankaradan kop gel dedi :) bende kusura bakma dedim :d :p

yok canim parise geldi ucak aldi ahahah

ece**
05-05-10, 00:51
yok canim parise geldi ucak aldi ahahah

beni kandırmış ozman hain çapkın :28:

jetaime
05-05-10, 01:00
beni kandırmış ozman hain çapkın :28:

evet canimmm
:5::5::5::5:

DaLy
05-05-10, 15:00
Onu bunu bilmemde bi süre yalnız takılsın ve güzel şarkılar yapsın..Nasılsa albüm çıktıktan sonra yalnız kalamayacak.=)

hilfa
05-05-10, 15:21
:12:güzel bi hikaye:12:

xurush'nine
05-05-10, 15:24
Banada pek inandırıcı gelmedi bir yere gitmek istese eminim yurtdışına giderdi.

Yurtdisi sevdasi bu aralar bana pek mantikli gelmiyor..Is hala yargida, giderse ellerine bahane vermis olur..
Ama Kusadasi kafa dinlemek icin cok uygun bir yer..Cok sakin kosede istirahet ede bilir mesela.. Etsin canim,bir az kendine gelsin..Eglensin bir az cancigazimiz..7 gun 24 saat calisamaz ki, insan bu robot degil.. Ve bu kadar olaydan sonra kim bilir ne psikolojide.. Neden olmasin? Kendini "simartip" week end yapamaz mi? "Yeniden dogmak" icin cok guzel de enerji depolar..

Ben yillar once gittim Kusadasina..Bayilmisdim..Insallh gittiyse ona da cok iyi gelir bu kucuk "kacamak"..

P.S. Eglen guzelim gununu gun et.. ;) En onelmi olan senin ruh ve beden sagligindir! Sevenlerin bir az daha bekler.. Yeter ki sen iyi ol,kendine iyi bak bekleriz canim.. :10: