PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albüm ismi 2010?

Dark_blue
03-05-10, 21:40
Arkadaslar sagda solda hep haberler cikti tarkan 2010 albüm ismi hakkinda ,

Ask Kapimda dendi Patliyorum dendi , eger bu ikisinden biriyse sizce hangisi olmali ??? bana Patliyorum daha iyi geldi :) Ve Sezen Aksudan Biraz Nezaket parcasini tarkan okucak dendi sizce albümde olmali mi ? sözleri ;

Orta yaşlar yakın artık

Belirdi tek tük beyazlar

Ne çok zaman harcamışım meğer

Şimdi ne koparırsam kar

Dünya işleri beklesin

Dinlensin biraz telaşlar

Kaçırmadan trenleri

Küsüp bizi terk etmeden aşklar...

Fazlasında gözüm yok hiç

Dünya malı en nihayet

Ne ağır kayıplar verdik lakin

Kopmadı ya kıyamet

Bence olmamali... Gerci albüm olsunda isimsiz olsun yeter ki Tarkan olsun :)))

trknmania
03-05-10, 21:45
bu şarkıyı tarkan okuyacak diye heberler taaaa metamorfoz çıkmadan önce yayınlanmıştı gazetelerde yanılmıyorsam...sonra da günce adlı bir şarkıcı okudu albümünde...tarkanın böyle kritik bir dönemde,böyle kritik bir albümde elden düşme bir şarkı okuması imkansız bence.....

albüm isimleri konusuna gelirsek bence iki seçenekte birbirinden alakasız ve saçma....bunlardan ikisi de değil bence bambaşka ve mükemmel bir ismi olucak bu albümün:D

twilight
03-05-10, 21:47
bence albüm adi "KARMA" gibi "METAMORFOZ" gibi anlamli bi sey olmali,aklimada bi sey gelmiyor..."Sunu bunu"ve "patliyorum" cok mantiksiz gibi..Tarkan böyle isimler kullanacagini sanmiyorum...Ki harbiden,"ÖLÜRÜM SANA","AACAYİPSİN","DUDU" gibi seksapel isimler de olabilir..."YİNE SENSİZ"gibi kolay bir isimde olabilir.Çok kararsizim çocuklar çok... :S Tarkan bu albümde kesin ilginç bi şey deneyecek bekleyip görecez...

günışığım
03-05-10, 22:10
albumun adi TARKAN olsun sadece TARKAN...

jetaime
03-05-10, 23:11
albumun adi tarkan olsun sadece tarkan...

olur ama daha ozel bir sey olmasi gerikiyooo

fatihvefatih
03-05-10, 23:33
bu şarkıyı tarkan okuyacak diye heberler taaaa metamorfoz çımadan önce yayınlanmıştı gazetelerde yanılmıyorsam...sonra da günce adlı bir şarkıcı okudu albümünde...tarkanın böyle kritik bir dönemde,böyle kritik bir albümde elden düşme bir şarkı okuması imkansız bence.....

albüm isimleri konusuna gelirsek bence iki seçenekte birbirinden alakasız ve saçma....bunlardan ikisi de değil bence bambaşka ve mükemmel bir ismi olucak bu albümün:D

Bana söyleyecek tek bir kelime dahi bırakmamışsın, teşekkürler!! ;)))

start_the_fire
03-05-10, 23:51
Valla ablüm cıksında ismi bence pek o kadar önemli olmayacağını düsünüyorum icindeki sözler kalpleri feth etsin yeter bence arkadaslar ama en mantıklısı ''GÜNEŞ '' gibi anlamlı albüm isimleride olabilir bence

TARQANIM
04-05-10, 00:37
bencede farkli bi albüm ismi olacak.. ve sezen aksudan o parcayi almamali..hatta hic bi sarki almamali sezenden.. artik rüyalarima girmeye basladi tarkan ciksin artik albüm :))

redjingle
04-05-10, 10:33
"patlıyorum" diye albüm adımı olur ya puhahahahahaha

veli
04-05-10, 12:37
......:::''':::..... bizim için albümün en kısa zamanda çıkmasını istiyoruz ne olursa olsun ama TarkaN olsun .....:::''':::.....

yasinenessahin
04-05-10, 14:04
Valla şu an için aklıma bir isim gelmiyor ama albümün içindeki şarkılardan birinin ismi olmasın. '' Karma '' , '' Metamorfoz '' gibi güzel isimler olsun isterim. Ama '' Aacayipsin '' gibi şarkılardan birinin içinde geçen bir kelime de olabilir.

ozgem__
04-05-10, 14:12
bu şarkıyı tarkan okuyacak diye heberler taaaa metamorfoz çımadan önce yayınlanmıştı gazetelerde yanılmıyorsam...sonra da günce adlı bir şarkıcı okudu albümünde...tarkanın böyle kritik bir dönemde,böyle kritik bir albümde elden düşme bir şarkı okuması imkansız bence.....

tuğçe haklı ama önmli olannn albümün çıkması bnce

simgem__
04-05-10, 17:15
bencede çok farklı bi isimle çıkıcak albümm.... bi çıksa çok az kaldı...

SESA
04-05-10, 17:47
farklı bi isim olur bence

tknkolik_ozlem
05-05-10, 11:22
album cıksında ismi ne olursa olsun nasıl olsa fırtına gibi esicek sadece adı bile ADI YETER...:DD:D:

serennn
05-05-10, 17:26
......:::''':::..... bizim için albümün en kısa zamanda çıkmasını istiyoruz ne olursa olsun ama TarkaN olsun .....:::''':::.....

süpersinn aynen öylee canım:20::20::20:

Yakisikli89
05-05-10, 17:27
Tarkancoll yapsin :-)

vera 21
06-05-10, 00:03
ждём с нетерпением его новый альбом!!!