PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nr 1 Da gördüm... :)

twilight
02-05-10, 22:54
NR1'^da sabahleyin gördüm,hani altta alt yazilar yaziyor orada yazdi.
Kesin böyle bir sey dedi mi Tarkan hakkında bilmiyorum ama,buyrun:hiç değiştirmeden yazıyorum :
SertabErener : "Tarkan'in Yeni albümü Karma'dan daha güzel olacak"

fatihvefatih
02-05-10, 23:17
İnşallah öyle olacak, heyecan her geçen gün artıyor, buna kalp dayanmaz ;)))

tarkaseksüel
02-05-10, 23:18
vayy demek o kadar müthiş birşey geliyor

leyla
02-05-10, 23:18
sertab da dinlemis mi?
cok guzel ya eminim oyle olucak.her sarki hit olucak eminim buna.

jetaime
02-05-10, 23:25
Oooo cok kisi albumu dinledi yaaa

start_the_fire
02-05-10, 23:31
Umarım yanılmıyoruzdur arkadaslar karmadan iyi bir albüm olacaksa ozaman bu 30 yılın karması olur :)

istanbul 1453
02-05-10, 23:32
sertap erener yeni albümünde mustafa ceceli ile çalışıyor,mustafa ceceli de tarkanın albümünde çalıştığına göre stüdyoda falan biraraya gelmişlerdir çoğu kez,doğru haber bence,az kaldı arkadaşlar çoz az..

fatihvefatih
02-05-10, 23:38
İnşallah yaa inşallah Mayıs'da bizde dinleyebileceğiz!! Yeni albümü her hafta 1 tane toplamda 5 tane alacağım!! Tabiiki 5 tanesinide D&R'den alacağım çünkü biliyorsunuz Türkiye'de D&R'nin satış listelerine göre en çok satanlar listeleri hazırlanıyor, sizde öyle yapacaksınız biliyorum ;))))

Bamboo
02-05-10, 23:47
işallah öle olcak..

tarkaseksüel
03-05-10, 00:14
albumu d&r dan önceden de siparris verebiliyoruz sanırsam
ama önce kesın çıkış tarıhının belırlenmesı lazım hemde daha ucuz oluyor nette
ben neten alıcam çünkü merkezde d&r yok alışverış merkezlerrine taşındı

asd1234
03-05-10, 00:16
Sertab Erener de dinlemiş demek.Desenize bu gidişle albümü dinlemeyen bi biz kalacağız :D

Tarkan'ı bekliyoruz merakla..Sahne senin megastar!

trknmania
03-05-10, 00:18
karmadan daha süperse yeni albüm ben onu dinlemeye kıyamam ki yaaaa:D:D:D

TARQANIM
03-05-10, 00:23
aslinda ilk fanlere dinletmesi gerekiyo..off heycanlandim ben yarin ise nasil gidecem bu heycanla

Yakisikli89
03-05-10, 00:51
karmadan daha süperse yeni albüm ben onu dinlemeye kıyamam ki yaaaa:D:D:D

Katiliyorum :20:

Buzlukahve
03-05-10, 00:57
ben halen umutluyum kral tv gecesinde çıkış şarkısını patlatıcak bakıp görücez hislerimde yanılmıyorumdur inşallah

xurush'nine
03-05-10, 01:52
Ziplamaktan nefes nefese kaldigim icin artik sadece parmagimi kaldira biliyorum: :))
:20: :20: :20: :20: :20:

ece**
03-05-10, 02:46
oooffffff heyecan doruktaa yaaaa :)))

günışığım
03-05-10, 05:09
sertab demisse dogrudur demekki bugünlerde sanatci dostlarina dinletiyor nabiz yokluyor tarkan sewindim :21::21:

kacin tarkan patliyacakkkkkkkkk :18:

veli
03-05-10, 10:46
....:::''':::..... bende NR1 da şöyle bir haber gördüm " TarkaN ; yeni albümünde ENBE ORKESTRA sıyla çalışıyor " diye yazıyordu .....:::'':::.......

flores
03-05-10, 15:45
sertab erenerde oyle demisse insallah oyledir.sabirsizlikla gozleyirik

fincan
03-05-10, 16:14
....:::''':::..... bende NR1 da şöyle bir haber gördüm " TarkaN ; yeni albümünde ENBE ORKESTRA sıyla çalışıyor " diye yazıyordu .....:::'':::.......

bildiğim kadarıyla enbe orkestrasının albümünde tarkan var ünlü sanatçılarla çalışıyorlar biliyosunuz hatta ajda pekkanda var diye biliyorum o albümde martda çıkacak diye yazıyodu bi ara ama onlarınkide tarkanın albüm gibi uzadı galiba

simgem__
03-05-10, 18:05
NR1'^da sabahleyin gördüm,hani altta alt yazilar yaziyor orada yazdi.
Kesin böyle bir sey dedi mi Tarkan hakkında bilmiyorum ama,buyrun:hiç değiştirmeden yazıyorum :
SertabErener : "Tarkan'in Yeni albümü Karma'dan daha güzel olacak"

inşallah ya tarkan bombayı patlatcak vallla ...:17: ama artık çıksın albüm sayılı günler kaldıkça heyacan da tavan yapıyo ... :4:şafak sayıyorum resmen...:19:

yasinenessahin
03-05-10, 19:15
Karma'dan daha güzel olması bence zor ama hadi bakalım inşallah

ozgem__
03-05-10, 19:26
Bomba olucak bu albüm bi çıksaa...

sally
03-05-10, 21:29
beklemek lazim nasil bi albüm oldugunu ancak dinleyince kara veririz simdi her taraftan biseyler yazilip duruyor

relax
03-05-10, 22:19
Merhaba arkadaşlar tarkanın yeni albümünü Metin Arolat da dinledi ve röportajında aynen şunu söyledi. Bazen Tarkaa'dan beklediğimiz şarkıları bulamıyoruz Tarkan tadında olmuyor demişti ama son albümü için "Tarkan bu sefer turnayı gözünden vurmuş ve gerçek Tarkan tadında demişti. Tarkan'da "Şımarık'ı sallayacak şarkılarım var" demişti. Bu yüzden bu albümle Tarkan patlayacak emin olun... Yeterki düzgün reklam stratejileri olsun.

Buzlukahve
03-05-10, 23:12
Merhaba arkadaşlar tarkanın yeni albümünü Metin Arolat da dinledi ve röportajında aynen şunu söyledi. Bazen Tarkaa'dan beklediğimiz şarkıları bulamıyoruz Tarkan tadında olmuyor demişti ama son albümü için "Tarkan bu sefer turnayı gözünden vurmuş ve gerçek Tarkan tadında demişti. Tarkan'da "Şımarık'ı sallayacak şarkılarım var" demişti. Bu yüzden bu albümle Tarkan patlayacak emin olun... Yeterki düzgün reklam stratejileri olsun.

keşke şımarık ı sallıcak şarkılar olsa tadından yenmez ozaman, türkiyede bi uğursuzluk var bu aralar, şımarık dönemi gibi bir yaz lazım insanlara yurt dışına, ki türkiye kendine gelsin ruhumuz yenilensin bütün arabalarda istanbul yollarında şımarı dönemi gibi heryer tarkan şarkısı çalsa sokaklar evler bahçeler insanlar neşeli neşeli offf özledim o dönemi

nedjohnlansen
03-05-10, 23:39
karma'dan daha iyi bir albüm demek, türkiye'de yapılmış en iyi albümden daha iyi bir albüm demek. böylece tarkan türkiye'de yapılmış en iyi 3 albümden 2sini işgal eder. karma kadar güzel olacağını sanmıyorum, hayal dahi edemiyorum ben aslında ama neyse, umutlarım var yine de.

fatihvefatih
03-05-10, 23:43
karma'dan daha iyi bir albüm demek, türkiye'de yapılmış en iyi albümden daha iyi bir albüm demek. böylece tarkan türkiye'de yapılmış en iyi 3 albümden 2sini işgal eder. karma kadar güzel olacağını sanmıyorum, hayal dahi edemiyorum ben aslında ama neyse, umutlarım var yine de.

Merak ettim açıkçası Türkiye'de yapılmış en güzel 2 albümden biri Karma dedin sence diğeri hangisiydi??

TARQANIM
04-05-10, 00:43
Merak ettim açıkçası Türkiye'de yapılmış en güzel 2 albümden biri Karma dedin sence diğeri hangisiydi??
digeri ÖLÜRÜM SANA :24:onu demek istemisdir :))

DaLy
04-05-10, 01:00
Bana göre Karma ortalama bi albümdü..Karma'nın üzerinde bi albüm olucaksa mükemmel olur..=)

Ayrıca Sertab ile Tarkan bi düet yapsalar heralde öldürücü bi şeyler çıkar ortaya.Keşke..

istanbul 1453
04-05-10, 01:07
karma olağanüstü bi albümdü ama kimse kusura bakmasın,tarkanı megastarlığa taşıyan albüm ölürüm sanadır.Türk popuna gelmiş en ii şarkı (şımarık) o albümde ve gelmiş geçmiş en ii tarkan şarkısı (unut beni) yine o albümdedir.Karma da uzak,ona sor,verme,her nerdeysen gibi ortalama şarkılar vardı.Ölürüm Sana albümünde daha fazla mega hit vardı..

fatihvefatih
04-05-10, 01:24
karma olağanüstü bi albümdü ama kimse kusura bakmasın,tarkanı megastarlığa taşıyan albüm ölürüm sanadır.Türk popuna gelmiş en ii şarkı (şımarık) o albümde ve gelmiş geçmiş en ii tarkan şarkısı (unut beni) yine o albümdedir.Karma da uzak,ona sor,verme,her nerdeysen gibi ortalama şarkılar vardı.Ölürüm Sana albümünde daha fazla mega hit vardı..

Şimdi bende bu kıyaslamayı yaptım evet haklısın Ölürüm Sana Karmadan daha güzeldi ama o Kuzu Kuzu şarkısı varya bitiriyor beni, neredeyse 10 sene oldu şarkıdan hiiiiç bıkmadım halen daha zevkle dinlerim, tabii ölürüm sana albümüde bıkmadan usanmadan halen daha dinliyorum ;)))

nedjohnlansen
04-05-10, 03:34

yeni çıkacak albüm. yeni çıkacak albüm karma'dan iyiyse türkiye'de yapılmış en güzel 3 albümden 2si tarkan'ın olur demek istemiştim.

nedjohnlansen
04-05-10, 03:36

zevkler göreceli demek ki. bence şımarık karma albümüne girse en kötü şarkılardan birisi olurdu. tarkan'ın hareketli şarkıları arasında kuzu kuzu tarzı şarkılarını ben daha çok beğeniyorum. uzak, ona sor, verme ve her nerdeysen de ban göre ortalama şarkılar değil, bayağı bayağı iyi şarkılar. tabi ben karma albümünü en az 1000 kere baştan sona dinlemiş olduğumdan bana öyle geliyor olabilir.

meryem_17
04-05-10, 12:33
:17::17::17::17::17:Allahım sana şükürler olsunn yha sonunda işte duymak istedğim haberleri duyuyorummmmm açılınnnnnnnn^^MEGASTARIMIZZZZZZZZ BOMBAAA GİBİİİ PATLAMAYAAAA GELİYORRRRRRR!..^^:1::1::1: :24::24:

yasinenessahin
04-05-10, 13:50

Sonuna kadar katılıyorum Ölürüm Sana ile kıyaslanmasının pek doğru olacağını zannetmiyorum. Ama insanların Karma'yı daha çok beğenmesinin sebebi şu olabilir. Ölürüm Sana ve daha öncesindeki Tarkan, sahnede şarkı söylemekten öte geçmeyen üzerine fazla da ekleyemeyen bir haldeydi. Karma albümüyle sahnede danslarına da başladı ve tam bir görsel şölene dönüştürdü işi. Şu an izlediğimiz, beğendimiz Tarkan'ın temellerini o dönemde attığı için, insanların aklında hep dilden dile dolaşan artık efsanaleşmiş;''aaah Karma dönemi ...''
şeklinde hatırlanıyor bunun içindir bence ... Ama o dönem bir milattı o kabul. Yoksa albümdeki şarkılar anlamında ister tek tek karşılaştırın, ister genel olarak karşılaştırın Ölürüm Sana fersah fersah önde ... Karma 2. sırada ...

fatihvefatih
04-05-10, 15:52
Sonuna kadar katılıyorum Ölürüm Sana ile kıyaslanmasının pek doğru olacağını zannetmiyorum. Ama insanların Karma'yı daha çok beğenmesinin sebebi şu olabilir. Ölürüm Sana ve daha öncesindeki Tarkan, sahnede şarkı söylemekten öte geçmeyen üzerine fazla da ekleyemeyen bir haldeydi. Karma albümüyle sahnede danslarına da başladı ve tam bir görsel şölene dönüştürdü işi. Şu an izlediğimiz, beğendimiz Tarkan'ın temellerini o dönemde attığı için, insanların aklında hep dilden dile dolaşan artık efsanaleşmiş;''aaah Karma dönemi ...''
şeklinde hatırlanıyor bunun içindir bence ... Ama o dönem bir milattı o kabul. Yoksa albümdeki şarkılar anlamında ister tek tek karşılaştırın, ister genel olarak karşılaştırın Ölürüm Sana fersah fersah önde ... Karma 2. sırada ...

Çok çok doğru yazmışsın, sana harfi harfine katılıyorum!!

TARQANIM
04-05-10, 21:45
yeni çıkacak albüm. yeni çıkacak albüm karma'dan iyiyse türkiye'de yapılmış en güzel 3 albümden 2si tarkan'ın olur demek istemiştim.
dogmamis cocuga don bictin :21: