PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Kır Zincirlerini(Bu Gece)" Şarkısı Yeniden Elden Geçmeli

trapdoor
01-05-10, 20:44
Arkadaşlar şu sıralar tekrardan aklıma geldi bu şarkı açtım youtube.com dan klibini izledim. Şöylece bi düşündümde, bu şarkı o zamanın şartlarını aşmış ve fazlasıyla ileri gitmiş bir şarkı bence. Tarkandan isteğim ise, bu parça yeniden düzenlensin ve aynı tema ile tekrar bir klip çekilsin, oyunlardaki NextGen yani yeni nesil teknoloji gibi bir düzenlemeden bahsediyorum.

trknmania
01-05-10, 21:16
fikrine saygı duyuyorum ama bence hiç kalkışmasın tarkan böyle birşeye..come closer da şıkıdım ı yorumladı yeniden ama eski tadı kaybetti şarkı..bambaşka bir şarkı oluverdi birden...kötü oldu demiyorum yanlış anlaşıılmasın ama eski haliyle alakası yok yeni versiyonun....bence de bu gece yayınlandığı tarihin çookkk kaliteli ve çağ atlamış bir şarkısıydı ve öyle de kalsın...:)) bu haliyle çok daha mükemmel bence.:)))hatta en sevdiğim parçasıdır tarkanın :)

twilight
01-05-10, 23:43
Aynen katiliyorum...Kirzincirlerini klip olarakta sarki olarak ta cag atlamis bir sarkidir ama tekrar elden gecirilmesine gerek yok...hem zaten 1999a göre gayet üst düzey teknikle cekilmis bir klip olan bugece -kirzincirlerini adli sarkisini tekrar okursa tarkan deger kaybeder ayni "Şikidim" gibi... :) Gerçi "Dont dance shikidim shikidim oh baby shikdiim shikidim" seviyordum ben o sarkiyi yahu niye tutmadi diye hala merak ediyorum ama
ayri bi konu.. :)

saygilar....

simgem__
02-05-10, 19:06
fikrine saygı duyuyorum ama bence hiç kalkışmasın tarkan böyle birşeye..come closer da şıkıdım ı yorumladı yeniden ama eski tadı kaybetti şarkı..bambaşka bir şarkı oluverdi birden...kötü oldu demiyorum yanlış anlaşıılmasın ama eski haliyle alakası yok yeni versiyonun....bence de bu gece yayınlandığı tarihin çookkk kaliteli ve çağ atlamış bir şarkısıydı ve öyle de kalsın...:)) bu haliyle çok daha mükemmel bence.:)))hatta en sevdiğim parçasıdır tarkanın :)

bencede.....