PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : destek.destek

günışığım
30-04-10, 18:40
arkadaslar tarkanin yeni albumu piyasaya ciktigi andan itibaren radyo olsun muzik televizyınlari olsun tarkanin sarkilarini surekli isteklerde bulunalim.
surekli e-posta gonderelim. usenmeden...
tarkana destegimizi her zamankinden daha fazla gostermeliyiz diye dusunuyorum.
album ciktiginda tarkan cdlerini d&r magazalarindan alalim cunku radyo ve tvler en cok satanlar listelerini d&r daki satislara gore veriyor. hadi millet vakit geliyor album yakinda cikiyor :8::8::8:

Bamboo
30-04-10, 18:54
ok.. zaten albüm bi çıksın ilk alcak olan ben olcam.. :)

serennn
30-04-10, 19:04
tabikidee arkadaşımm hele albüm bi çıksınn tutmasınlarr bizi :))

twilight
30-04-10, 19:52
:) Albüm ciksin...Tarkan yine bir numara olacak,gerci albüm yok,hala bir numara ama :))

start_the_fire
30-04-10, 20:20
ok.. zaten albüm bi çıksın ilk alcak olan ben olcam.. :)

Hic sanmıyorum şekerim ben albüm cıkmadan bir gün gecesi kapıda beklicem albümü öyle alcam görürsün ilk ben resimlerini koycam :23:

Dark_blue
30-04-10, 20:22
Coming soon yakinda yayinda :)))

twilight
30-04-10, 21:02
Coming soon yakinda yayinda :)))

ay hiç sorma... 2 yildir bu yazi...biktim yahu... :7:

tarkaseksüel
30-04-10, 23:34
ben çıkarsa netten d&r dan alıcam
samsunda merkezde yook vardı kapandı alışveriş merkezine taşındı

jetaime
30-04-10, 23:45
Ayyyy ne zaman gelcek yaa direkt alcam ben ona

fatihvefatih
30-04-10, 23:52
arkadaslar tarkanin yeni albumu piyasaya ciktigi andan itibaren radyo olsun muzik televizyınlari olsun tarkanin sarkilarini surekli isteklerde bulunalim.
surekli e-posta gonderelim. usenmeden...
tarkana destegimizi her zamankinden daha fazla gostermeliyiz diye dusunuyorum.
album ciktiginda tarkan cdlerini d&r magazalarindan alalim cunku radyo ve tvler en cok satanlar listelerini d&r daki satislara gore veriyor. hadi millet vakit geliyor album yakinda cikiyor :8::8::8:

Arkadaşım bravo çok yararlı bir konu açmışsın, evet d&r den alalım albümleri, medyanın büyük bölümü bu firmanın satış listelerine göre oluşturuyor listeleri. Benim söylediklerine birde ilavem olacak sadece 1 adet değil lütfen imkanı olan arkadaşlar alabildiği kadar alsın, şahsen ben maddiyatımın el verdiği ölçüden daha fazlasını alacağım 5 adet alacağımı bilmenizi isterim ;)))

twilight
01-05-10, 00:07
ben 5 tane albüm alicam,ama kendimde olmayacak arkadaslarima dagiticam:)

Dark_blue
01-05-10, 00:39
Evet iyi fikir bi kac tane birden almak lazim okadar bekledik :)

jetaime
01-05-10, 01:11

benim icin bir tane alsana :4:

fatihvefatih
01-05-10, 01:51
benim icin bir tane alsana :4:

Jetaime ne demek istiyorsun, yoksa sana hediye edilirse sen almayacak mısın albü mü?? Valla sende en az bir tane almazsan küserim sana :)))

fatihvefatih
01-05-10, 01:52

Bende dağıtacağım, 5 tane albümü mezara götürecek değilim ;)))

jetaime
01-05-10, 02:05
Jetaime ne demek istiyorsun, yoksa sana hediye edilirse sen almayacak mısın albü mü?? Valla sende en az bir tane almazsan küserim sana :)))

ben alcam merak etme ama fransada cok sonra gelcek o yuzden

fatihvefatih
01-05-10, 02:23
ben alcam merak etme ama fransada cok sonra gelcek o yuzden

Türkiye'de tanıdıkların yok mu, masrafları sen karşıla sana yollasınlar ;)))

jetaime
01-05-10, 02:28
Türkiye'de tanıdıkların yok mu, masrafları sen karşıla sana yollasınlar ;)))

var canim tabi ama tam cikis gununde dinlemicem sizinki gibi
cok uzgunum yaaa:6:

fatihvefatih
01-05-10, 02:31
var canim tabi ama tam cikis gununde dinlemicem sizinki gibi
cok uzgunum yaaa:6:

Merak etme internetten doya doya dinlersin, bi yolunu bulursun canını sıkma biz bile sana gönderebiliriz mail vasıtasıyla!!

jetaime
01-05-10, 02:38
Merak etme internetten doya doya dinlersin, bi yolunu bulursun canını sıkma biz bile sana gönderebiliriz mail vasıtasıyla!!

cok saol canim
bende sizin gibi doyadoya dinlemek istiyorum
korsan olmak istiyorummm

leyla
01-05-10, 12:01
cok saol canim
bende sizin gibi doyadoya dinlemek istiyorum
korsan olmak istiyorummm

yine fransaya album geliyor irana hic gelmiyor ya:16:
ama ben bu yaz turkiyeye gidecegim icin albumu alicam ama ilk geldigi gun senin gibi bende dinliyemicem malesef.

ozgem__
01-05-10, 12:53
yapıcağım ilkk şyy bu olcakkk iyi düşünmüşsnnn:)

Dark_blue
01-05-10, 14:20
Bazi internet sitelerinde yasal yollardan albüm satin alabilir kargo ile yurt disina siparis alabilirsiniz en fazla 1 gün gec gelir elinize albüm ama deger , kaliteli dinlersiniz.

leyla
01-05-10, 14:59
Bazi internet sitelerinde yasal yollardan albüm satin alabilir kargo ile yurt disina siparis alabilirsiniz en fazla 1 gün gec gelir elinize albüm ama deger , kaliteli dinlersiniz.
irana gonderiler mi?sanmiyorum gonderilirsede benim elime gecmez cunku biliyorsunuz burda yasak.bir arkadasim denemisti ama eline yetismemisdi.
yinede sitelerin adresin versen bende siparis veririm belki gelir.

simgem__
01-05-10, 16:25
ayy hele albüm bi çıksın en az 3 tane alıcammm :))

Bamboo
01-05-10, 19:04
Hic sanmıyorum şekerim ben albüm cıkmadan bir gün gecesi kapıda beklicem albümü öyle alcam görürsün ilk ben resimlerini koycam :23:

aman çıksın ben ikinci olmaya razıyım samet, sen birinci ol arkadaşım hiç sorun değil.. yeterki tarkan bu yaz şu albümü bi çıkarıp bomba etkisi yaratsında yeter.. gereksiz yere boş boş öten dilli düdükler susmuycak yoksa..