PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kendini stüdyoya kilitledi.

kartales26
29-04-10, 18:52
Tarkan, kokain davasının izlerini üzerinden atmak için kendini Beykoz'daki kayıt stüdyolarına kilitledi! Haziranda çıkacak albümü için geceli gündüzlü çalışan sanatçı, kimseyle görüşmüyor.http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2010/04/29/beykozda_munzevi_hayat şimdi de haziran demeye başladılar bakalım sonu nereye gidecek bunun...

Bamboo
29-04-10, 19:00
bu kadar habere göre bi çıkmasın tarkan oyacam seni hee.. :)

start_the_fire
29-04-10, 19:03
bu kadar habere göre bi çıkmasın tarkan oyacam seni hee.. :)

Tarkan şimdi almıştır doritos'unu önüne bir elinde atasözleri ve deyimler sözcüğü baslamıstır şarkılarını yazmaya ama kafasında kesinlikle şu vardır benim arkamda milyonlarca hayranım var bunu düsünerek tarkanımın saten ilham gelmemesi olanaksız diye düsünüyorum artık o kötü düsünceleri kafasından istemesede atmıstır söyle düsünüyorumda oda benim gibi bir insan eminim bunları yapıyordur :20: :20:

Dark_blue
29-04-10, 19:56
bu sabah baska bir haberde mayista cikicak diyordu :)

starzu
29-04-10, 19:57
karar versinler artık evemi kapamış sütüdyoyamı kapamış kendini yanlış yerde beklemiyelim dimi:18::28:

fatihvefatih
29-04-10, 19:59
karar versinler artık evemi kapamış sütüdyoyamı kapamış kendini yanlış yerde beklemiyelim dimi:18::28:

Harikasın Arzu, güzel espri, dmi bi karar versinler nereye kapadığını bilmek bizimde hakkımız dimi ;)))

twilight
29-04-10, 20:02

:18: ay sen delisin haaa :18 :18: valla harika bi espriydi...

bu arada aynı haberi daha kaç kez duyucaz merakla bekliyorum...

qiZémtévétoqLu*
29-04-10, 20:24
canım beniim yaa :(:( off keske bu haberler hic cıkmasaydı hepsi bu lanet olası habercilerin abartması ya ! nefret ettim artık hiçbir habere inanasım gelmiyo bu olaydan sonra ! :(

evet bencede artık karar versinler tarkan kendini eve mi kapattı stüdyoya mı ? :))
bu yaza damgasını vurucak işte oyüzden bu yazı sabırsızlıkla bekliyorum!! gerçi albüm mayısta çıkıcak ama :) 17mayısıda iple çekiyoruum efsane geri dönüyoor, özleem sona eriyor :) inşallah bu haberler dogrudur çok umutlandım ben çünkü :((

jetaime
29-04-10, 22:22
eski bir haber yaaa

TARQANIM
29-04-10, 23:24
insanin kapi olasi geliyo böyle haberde..

asd1234
30-04-10, 00:37
Bu kadar haberden sonra "Acaba gerçek mi" diyorum ama durun bakalım,Tarkan kendini stüdyoya kilitlediyse,ordan çıktığında anlarız neyin ne olduğunu :D

yigit
30-04-10, 14:00
Stüdyosu evinde zaten o yüzde :)

ozgem__
30-04-10, 14:54
haziran mıı ? mayıs mı ?
ev mi ? sütüdyo mu ?
Bi karar verin yaaa..

pdrlütfiye
30-04-10, 15:27

espri mükemmel olmuş starzu.... ama biliyosun zaman ve mekan önemli değil yeter ki ortaya çıksın. biz her daim ve her yerde bekleriz.... :17: :29:

DaLy
30-04-10, 16:43
Sezen Aksu'dan beste aldı mı?Bilen var mı acaba..?

simgem__
30-04-10, 16:49
hadi inşallah ya .....

twilight
30-04-10, 16:55
Sezen Aksu'dan beste aldı mı?Bilen var mı acaba..?

Aldı,aldı...O şarkı zaten ŞIKIDIM gibi patlar bence... :4:

DaLy
30-04-10, 18:04
O tarz haberleri okudum ama alıp almadığından hala emin değilim=)

serennn
30-04-10, 18:33
bi mayıs oluyo bi haziran oluyo hadi hayırlısı hangisine inanacağımızı şaşırdıkk..

pdrlütfiye
30-04-10, 19:43

patlasın da biz de kendimize şöyle bi gelelim artıkkk.... tarkan hakkında ileri geri konuşanlara da kapak olsun... :24:

fatihvefatih
30-04-10, 23:43
İnşallah, hergün dua ediyorum Tarkan'ın Kuzu Kuzu yıllarındaki gibi şarkılarının dillerden düşmediği, övgülerin yağmur gibi yağdığı bereketli bir döneme girmesi için ;))

fatihvefatih
01-05-10, 01:58
bi mayıs oluyo bi haziran oluyo hadi hayırlısı hangisine inanacağımızı şaşırdıkk..

Bunu şöyle desek daha mı güzel olur acaba "Bi Yaz oluyo bi Kış Olyo ama albüm bir türlü çıkmıyo" ;)) Bi Yaz oluyo bi Kış oluyo sözü Acıkolik şarkısından aklıma gelmişti ama öyle yani ;))

trkntrkn89
01-05-10, 04:59
ben bu albüme güveniyorum güzel olacak ama 10 mayıstada serdar ortaç çıkıyor güzel bi rekabet olacak..

ben ingilizce albüm bekliyordum rihanna düeti falan nooldu acaba?

haluk seki
01-05-10, 15:05
Tarkan şimdi almıştır doritos'unu önüne bir elinde atasözleri ve deyimler sözcüğü baslamıstır şarkılarını yazmaya ama kafasında kesinlikle şu vardır benim arkamda milyonlarca hayranım var bunu düsünerek tarkanımın saten ilham gelmemesi olanaksız diye düsünüyorum artık o kötü düsünceleri kafasından istemesede atmıstır söyle düsünüyorumda oda benim gibi bir insan eminim bunları yapıyordur :20: :20:

tarkan eğer benim arkamda milyonlarca hayranım var derse
asıl ozaman paniğe kapılır çünkü bize güzel kaliteli ve özel bir albüm yaratmak ister. bu seferde şarterler atar vallaha, insan kendini aşmak istiyor aşamayıncada moralmen bitiyor...:5:

Bamboo
01-05-10, 19:23
ben bu albüme güveniyorum güzel olacak ama 10 mayıstada serdar ortaç çıkıyor güzel bi rekabet olacak..

ben ingilizce albüm bekliyordum rihanna düeti falan nooldu acaba?

10 mayıa serdar ortaç çıkıyo.. ayy yine bayık bayık aynı şarkıları duycaz etrafta desene.. amann tarkanı yine onlan karşılaştırcaklar onu yüklsetip tarkanı batırılar herzman ki gibi.. neyse

rihanna düeti de yok canm bizim gaztecilere göre rihanna tarkanı redetti yaa ondan olmaycak düet falan.. :18: