PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hiç olmazsa selam ver...

twilight
29-04-10, 16:53
Faceboota Alpay aydinla konusuyorum...
Selam ver onun sözü ve bestesi galiba...herneyse konuya gecelim...
"Selam ver...yakinda"yaziyor...Yeniden birisi söyleyecek mis galiba...
cocugun ismini ögrenemedim..ama selam ver yeniden dogacak gibi...

:) saygilar...

simgem__
29-04-10, 17:02
evet bende gördüm face ' de yazmış:)))
hayırlısı:))

start_the_fire
29-04-10, 17:42
hadi bakalım göreceğim evrimcim insallah

pdrlütfiye
29-04-10, 17:46
Faceboota Alpay aydinla konusuyorum...
Selam ver onun sözü ve bestesi galiba...herneyse konuya gecelim...
"Selam ver...yakinda"yaziyor...Yeniden birisi söyleyecek mis galiba...
cocugun ismini ögrenemedim..ama selam ver yeniden dogacak gibi...

:) saygilar...

şarkının yeniden doğması söz konusu olamaz bence.. zaten çok başarılı bi çalışmaydı. ama takdir edersiniz ki tarkan ın o şarkıyı söylemiş olması biraz da özel kılmıştı... ben yine de şarkının tarkanın seslendirilmesiyle kalmasından yanayım. birilerinin yeniden söylemesine gerek yok...

tabii şarkıya da söylenecek söz yok...

TarZan14
29-04-10, 17:47
Söz: Alpay Aydın Müzik -Düzenleme: Ozan Çolakoğlu

Yanılmıyorsam Tarkan Alpay Aydınla kavgalı, Ozan verirmi hakları bilmem.

ozgem__
29-04-10, 17:51
hadi hayırlısııı:)

twilight
29-04-10, 17:51
Söz: Alpay Aydın Müzik -Düzenleme: Ozan Çolakoğlu

Yanılmıyorsam Tarkan Alpay Aydınla kavgalı, Ozan verirmi hakları bilmem.

Ozan'la alpay cok iyi geciniyorlar zaten,ALpay sayesinde tanisti Tarkanla Ozan.Alpayla da Tarkan küs degiller artik kendisiyle Msnden konusuyorum selamlari var herkese... :) kitap olayindan sonra kiziyordum ona :7: ama sonrra iyi biri oldugunu farkettim gercekten iyi biri...Tarkanla falan konusuyormus yüz yüze gelememisler ama tellesiyorlarmis arada bir ;)
Benden haberler bu kadr...bence bu sarki bomba etkisi yaratacak :)

bounce
30-04-10, 15:52
Alpay Aydın'ın Tarkan üzerinde çok emeği vardır.Tarkan'ın albüm yapmasında bile Tarkan'dan daha fazla emeği vardır.Mehmet söğütoğlu(istanbul plak'ın sahibi) Alpay Aydın'la birlikte Tarkanın evine gidiyorlar.Tarkan oralı bile olmuyor.çünkü 2 hafta sonra Almanya'ya gidecektir.Ancak Alpay Aydın Tarkan'ı ikna ediyor ve Tarkan müzik dünyasına giriyor.
ama Tarkan'da ilk albümünden sonra bir yıldız olmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmıştır..
değerli adamdır en azından benim için. görsem bi yerde ''Alpay abi bi resim çektirir miyiz '' diye sorarım.

günışığım
30-04-10, 18:33
tarkandan baska kimse o sarkiya hayat veremez alpay aydinin kendisi bile

pdrlütfiye
30-04-10, 19:48
tarkandan baska kimse o sarkiya hayat veremez alpay aydinin kendisi bile

kesinlikle sana katılıyorum arkadaşım. çok doğru. zaten bunu düşünmek bile hata bence... :15:

xurush'nine
30-04-10, 20:51
Evrim,Cihan, cocuklar, Tarkan'i bu son gozaliti olayinadan daha fazla etkileyen,onun psikolojisini ve karizmasini yillar once yerle bir eden bir olayda Alpayin yangina bi ton mazut dokdugunu hatirliyorsunuz.."Tam da oc aslmanini zamani.. "deyip onu sirtindan vurmusdu..Tabii ki her kesin gorusu kendiye ozgudur karismak gibi olmasin..Ama onun Tarkan dunyasinda biraktigi zararli izlerden kari ne kadar fark edilir,emekleri ne kadar gecerlidir burasi tartisilir.. Bildigim tek sey Alpay bundan boyle varsin agziyla kus tutusun, ondan nefret ediyorum!Tarkan'in yerinde olsam selam bile vemem!Onun selamini bile hak etmiyor..
Hmmm..Iyi biriymis de hatta melekmis.. Ya, sevdigimin canini yakan "melegi" n'apiyim?!
Guzel kardeslerim,malesef bizler her ne kadar "sebebinden dogmus olsak bile secmeden" , her ne kadar zincirlere aldirmasak, kafa tutusak bile hepsini kiramiyoruz ki..
Turk musluman toplumunda yasiyoruz ve Tarkan da bir turk oglu turk, o da bizden biri..Peki bir turk erkegi olarak Alpayin Takan uzerinde gecen emekleri ona vurdugu kalles darbeden kuvvetli mi? Bence degil.. Izleri hala uzerinde,yarari hala psikolojisinde..
Ben hala onun uyusturucu kullandigina inanmiyorum, ama kullandiysa bile bunda kesinlikle kitap olayinin da etkisi yeterince olmustur diyorum.. Bosuna mi yillardir psikologa gidiyor, bosuna mi panik atak oldu sizce? Kolay degil boyle iftiralari,bohtanlari insanin normal haliyile kaldirmasi ve yillarca omuzunda tasimasi..
Tarkan bir Tanri degil ki sonsuz sabra, iradeye malik olsun.. O bir insan..Disaridan "kime ne canim?" diyorsun da, gel bi de iceriye sor ne firtinalar kopuyor oralarda..:(( bu yuzden tekrar ediyorum:Bence degil.Sizcesini bilemem.. Tabii Tarkancasini da...

TarZan14
06-05-10, 20:57
Vallah ben Tarkanla kavgali biliyorum, kendisi Megamasal diye kitap cikarti, Tarkana felan dedi yanilmiyorsam escinsel dedi.

Ufak Sozluk alintisi, Alpay demis

"seni ben yarattim, alternatifini de ben yaratacagim. " edalariyla emre matras'i ortaliga salmistir.

Bide sizce konserlerde niye ilk albumun sarkilarini soylemiyor, simdiye kadar Vazgecemem soyler oda Sozleri kendine ait.

meryem_17
07-05-10, 14:00
Walla bence tarışmasız bu şarkıyı kim okursa okusun Asla ama Asla Tarkan gibi hiç kimse okuyamaz...

TARQANIM
07-05-10, 15:21
alpay aydinin tarkanda hala gözü var bence :D neden durmus durmusda yillar sorna baskasinin söylemesine karar vermisler

yiğit
07-05-10, 15:38
ben dinledim olcay die bir sanatçı vardı ya o söylemiş...remix olmuş ama slow değil..