PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan hapiste degilmi?

Yakisikli89
27-04-10, 03:11
Gecenlerde alman arkadasim ile konusurken söz Tarkan'a geldi.

''Tarkan hapiste degil mi?'' sorusuyla karsilastigimda sasirdim kaldim.

Megastarimiz uyusturucu kullandi denildi, ama tutuksuz yargilandigini ve sucsuz oldugunu hic bir haber göstermedi, gazete yazmadi.

Eh, gerisini getirmediler .... bide bu yetmez'mis gibi Tarkan'i iki gün önce gene alman medyalarinda gördük. Tarkan iki yil hapis yatacak denildi. Simdi bunu okuyan insanlar ne düsünür?

Bu haberler Tarkan'in kariyerini cok kötü bir sekilde ister istemez etkiliyor. Ben cok üzülüyorum. Yalanlar sisiriliyor, dogrular yansitilmiyor. Medyayi kiniyorum.

Üzgünlügümü, elestirimi kisa da olsa sizler ile paylasmak istedim.
:27:

günışığım
27-04-10, 03:14
habercilerin marifeti iste gerisini getirmezler yada haberi dogru duzgun vermezlerse olacagi bu kiniyorum hepsini

jetaime
27-04-10, 08:43
Ehh iste medya yuzunde herkes dusunuyo ki tarkan hapiste kaldi
allah allah
ne kadar bizle oynacak daha bunlar gazeteciler pff

bounce
27-04-10, 11:22
Cafer diye bi arkadaşım var dün bana seninki(Tarkan) KOKOCU olmuş dedi.:)))
''eşcinsel'' yaftası gibi bu durumda üzerine yapışacak.Michael Jackson da aklanmıştı ama bazı insanlar ona halen çocuk tacizcisi diyor ne yazık ki!!

twilight
27-04-10, 11:40
bazilari hala tarkani hapiste mi saniyor?
:) haber dinlesinler biraz...

Bamboo
27-04-10, 13:23
bu hep böledir zaten özellikle de söz konusu tarkan olunca tüm olumsuz haberler sadece reyting için gazete ise en baş sayfadan, tv'de ise ilk haber olarak yayınlanır.. ee sonra aksi ortaya çıkınca bunu haber yapma zahmetine bile katlanmazlar.. ee nede olsa tarkan hiç bi zaman bunlara hadderini bildiren biri olmadı.. bu da zaten tarkanın hatası bi kaç tanesine yalan haberler yüzünden davalar açsaydı bu gün bu haberler çook daha farklı olurdu..

start_the_fire
27-04-10, 13:24
Bunun türk haberleri ile alakası yok arkadaslar adı üstünde yazmıs saten alman arkadası ile konusmus alman arkadası bunları söylemis bu yabancı medya tarafından uydurulmus bir haberdir

sally
27-04-10, 21:52
Ben de okudum alman gazetelerde tarkanin iki yil hapis yatacagi yaziyordu

xurush'nine
27-04-10, 22:01
Bu kadar hayata guzel bakan,iyi niyyetli,saf,durust,yardimsever,mutevazi olmanin bedeli bu mu acaba?! Ya da bi insana bu kadar acimasizca yaklasilir,dusman olunur mu be?!
Sebeb nedir biliyor musunuz? Eqocu bunlarin hepsi.Yillar once Tarkan'in basarilarini kabullenmek zorunda kalmislar,ama hazmedememisler, fesat yapmis midelerine..
Tarkan agir tas olmus dusmus kafalarina.Simdi firsarini bulunca saldiriyorlar..Hepsi bu..
Ya cocuklar,almanlar millet olarak hep kendilerini ustun gorerler bunu bilmeyen yok.O yuzden Tarkanin megayildiz olmasindan pek de mutlu olmaya bilirler.Ya biz turklere ne demeli? Koca basin ordusu sanki dusman kesildi adama.Surekli tektarafli duello halindeler.O susudukca bunlar ustune gidiyorlar,kacdikca kovaliyorlar.. El insaf be!! Ruzgar eken firtrina bulur da.. Bi an once bulsun da rahat edelim.Bizim kalbimizde ne tufanlar kopuyor her onu rencide edici haberi okudugumuzda bunu bedelini bir an once odesinler istiyorum!
Almanlari ve yahut baska milleti kinamaya hakkimiz yok ki.Biz kendi cevherimizin kiymetini bilmedikten sonra alman habire bilmez..Almana, ingilise,rusa ne deyelim? ..

eskalen
28-04-10, 00:36
Bu gibi yaftalamalar oluyor....Cococu olmus ya da escinsel gibi bircok yaftalamalarla karsi karsiya gelmemek mumkun degil...Ben sahsen bu yaftalamalardan cok bikiyorum cok da sinir ediyor...Bu ulkenin insani,sanatcisini sahiplenmiyor! Devlet zaten kendi toplumunu sahiplenmiyor sanatciyi niye sahiplesin...Toplum sanattan ne anlar niye koruyayim bana ne der? Vurun Abaliya durumu! Bi de soyle tipler var, entel dantel takilip Eminem ya da baska escinsel ya da escinsel olmayan yabanci sanatcilari dinleyenler...(Ki Eminem gibi bircok rapci'nin durumu kokainden de ote) sanatciyi overler, turkiye gelir o sanatci konserine giderler vs.ama Turkiyemin sanatcilarina gelince yerden yere vurur, kucumser, asagilar...Tarkan bu piyasada hala varligi hissedilen sanatci...Yurtdisindaki sanatci topluluklarini da elestirsinler, kalici sarki orada da cikmiyor, bir elin parmagini gecmiyor...Biraz olsun insanlar kotu gunlerde sanatcilarinin yaninda olsa, aptal saptal yaftamalarla ugrasmasa...Ama toplumu da sanatci baglaminda boyle yapan magazin ve bu devlet...Magazin mansetlerden abuk subuk olumsuz basliklari indirmiyor...Kendi ulke sanatcisini korumuyor...Bakiyorlar devletde korumuyor yardimi da yok...Magazin bircok sifatlar takip duruyor...Bizim toplumumuzda geliyor gaza geliyor gaza..Kesin bir sey vardir bunun altinda diye olumsuz ya da notr bircok alginin yaratilmasi saglaniyor...Ve gitgide kendi tipik yaftalamalarini cikariyor, insanimiz...Cunku bizim insanlarimiz, Turk magazinin de Turk devletin de sanatcisini korudugunu gormemis ki sahiplendigini hissetmemis bile...Degismez bu isler boyle kalir gider... Tarkan'da turkiye'yi seviyor ama bu durumlardan dolayi senelerdir basina ve devlete kusmesinin inatcil sebebi bence bu...Ki Tarkan oldukca hassas bir sanatci bence etkileniyor da...(Bu hassas lafini deyin sokakta Tarkan hakkinda hemen soyle bir tepki alirsiniz;aa top mu lan o,kari gibi hareketleri var lan! gibi gibi) Bilmem anlatabildim mi? Tartisilcak cok yani var...

fatihvefatih
28-04-10, 00:41
Bu gibi yaftalamalar oluyor....Cococu olmus ya da escinsel gibi bircok yaftalamalarla karsi karsiya gelmemek mumkun degil...Ben sahsen bu yaftalamalardan cok bikiyorum cok da sinir ediyor...Bu ulkenin insani,sanatcisini sahiplenmiyor! Devlet zaten kendi toplumunu sahiplenmiyor sanatciyi niye sahiplesin...Toplum sanattan ne anlar niye koruyayim bana ne der? Vurun Abaliya durumu! Bi de soyle tipler var, entel dantel takilip Eminem ya da baska escinsel ya da escinsel olmayan yabanci sanatcilari dinleyenler...(Ki Eminem gibi bircok rapci'nin durumu kokainden de ote) sanatciyi overler, turkiye gelir o sanatci konserine giderler vs.ama Turkiyemin sanatcilarina gelince yerden yere vurur, kucumser, asagilar...Tarkan bu piyasada hala varligi hissedilen sanatci...Yurtdisindaki sanatci topluluklarini da elestirsinler, kalici sarki orada da cikmiyor, bir elin parmagini gecmiyor...Biraz olsun insanlar kotu gunlerde sanatcilarinin yaninda olsa, aptal saptal yaftamalarla ugrasmasa...Ama toplumu da sanatci baglaminda boyle yapan magazin ve bu devlet...Magazin mansetlerden abuk subuk olumsuz basliklari indirmiyor...Kendi ulke sanatcisini korumuyor...Bakiyorlar devletde korumuyor yardimi da yok...Magazin bircok sifatlar takip duruyor...Bizim toplumumuzda geliyor gaza geliyor gaza..Kesin bir sey vardir bunun altinda diye olumsuz ya da notr bircok alginin yaratilmasi saglaniyor...Ve gitgide kendi tipik yaftalamalarini cikariyor, insanimiz...Cunku bizim insanlarimiz, Turk magazinin de Turk devletin de sanatcisini korudugunu gormemis ki sahiplendigini hissetmemis bile...Degismez bu isler boyle kalir gider... Tarkan'da turkiye'yi seviyor ama bu durumlardan dolayi senelerdir basina ve devlete kusmesinin inatcil sebebi bence bu...Ki Tarkan oldukca hassas bir sanatci bence etkileniyor da...(Bu hassas lafini deyin sokakta Tarkan hakkinda hemen soyle bir tepki alirsiniz;aa top mu lan o,kari gibi hareketleri var lan! gibi gibi) Bilmem anlatabildim mi? Tartisilcak cok yani var...

Teşekkürler söylemek istediklerimi dile getirmişsin, ama Tarkan'da artık kendine gelsin son 5-6 yıldır iyice saldı kendini, konser performansları yukarıya çıkacağına aşağılara iniyor sebep nedir diye düşünüyorum bulduğum tek cevap Tarkan artık yoruldu :((( İnşallah bu yeni albümle üstündeki kara bulutları dağıtır, konser performanslarından tutunda dansı karizması ve tabiiki müziği ile şaşalı günlerine geri döner!!!

starzu
28-04-10, 00:51
Cafer diye bi arkadaşım var dün bana seninki(Tarkan) KOKOCU olmuş dedi.:)))
''eşcinsel'' yaftası gibi bu durumda üzerine yapışacak.Michael Jackson da aklanmıştı ama bazı insanlar ona halen çocuk tacizcisi diyor ne yazık ki!!

malesefki bu kokocu lafını bende çok sık duyuyorum üzücü ama gerçek:15:tarkanın üzerine tapıştırılan bi başka yafta bundan sonra tarkan hayır kullanmadımda dese her röportajında sorulacak ne tarkan ne biz bu kelimeden bıkıp usansakta sinirlensekte bundan sonrada sıkça duyacağımız kesin

Bamboo
28-04-10, 14:19
Tarkan oldukca hassas bir sanatci bence etkileniyor da...(Bu hassas lafini deyin sokakta Tarkan hakkinda hemen soyle bir tepki alirsiniz;aa top mu lan o,kari gibi hareketleri var lan! gibi gibi) Bilmem anlatabildim mi? Tartisilcak cok yani var...

işte zaten konunun özeti bu insanlarımız çok acımasız ve de duyarsız ki, duyarlı birini görüncede onu anlamak yerine aşağılamayı tercih ederler.. en büyük sebebide büyük oranda cahil ve hoşgörüsüz bi toplum olmamızdan kaynaklanıyo.. herkez o kadar cahil ki,genellemiyorum ama o toplumun gazeteleride de doğal olarak cahilce haberler yapılabiliyo ve bu böle de devam edecek malesef..

inci tanesi
02-05-10, 23:59
Inanmiyorum ya bg de de bu durum boyle 1 haftadir herkes bana Tarkan hapiste diyor bende takip edemedigim icin gercek mi acaba diye dusundum... Herkes bu kadar mi cok bu adamin hapse girmesini istiyo yaaa INANMAK ISTEMIYORUM buna :(((