PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yanindayiz ve Ayrilmayiz (Song for Superstar Tarkan)

Solist
27-04-10, 01:19
http://www.youtube.com/watch?v=91gEwZftwSY

bounce
27-04-10, 11:25
dj alem Tarkan almanya konserlerinde ön sahne alıyordu ya da bu işi organize eden ya da her ikisi de olabilir.

M-Yildiz
27-04-10, 11:54
sarki güzel, düsünce iyi ama keske daha güzel sesli biri okusaydi..

jetaime
27-04-10, 11:56
Ahhh malesef is yerimde bu sarki acmiyo bu aksam dilecem bunu

Bamboo
27-04-10, 13:10
içerik çook iyi.. ama ses için aynı şeyi söyleyemeyecim.. :D ama yinede sağolsun alem düşünmesi bile yeter..

start_the_fire
27-04-10, 13:28
içerik çook iyi.. ama ses için aynı şeyi söyleyemeyecim.. :D ama yinede sağolsun alem düşünmesi bile yeter..

Aslında ses o kadar fena değil ama daha iyi olabilirdi ama genele bakarsak söylediklerine katılıyorum ben :17:

jetaime
27-04-10, 20:23
Cok guzel yapmis vallah
helal olsun dj alem

TARQANIM
27-04-10, 20:32
sesi kötü ama sözleri iyi demis..aslinda zorda degil bende mi yapsam bi sarki tarkan icin ne :)

xurush'nine
27-04-10, 21:28
Onemli olan icinden gelen niyetidir bana gore.. Evet super bir sound degil belki ya da sesini iyi kullanamamis ama ben cok mutlu oldum.Guzel bi jest yapmis Tarkan'a ve bizleri de unutmamis..Tesekkur ederim Alem arkadasimiza!
Emegine,yuregine,icindeki Tarkan sevgisine saglik! :22:

P.S. Bu aralar hasretten bunadim qaliba, - Tarkan'i seven her kesi seviyorum,Tarkani oven her seye bayiliyorum ve Tarkani "doven" her kesi dovesim, parcalayasim,olduresim var..Yaslilik iste,nine olunca bu kadar dayana biliyorsun ancak..
:(((

sally
27-04-10, 21:55
sesi iyi olmayabilir ama yinede iyi düsünmüs

alembremen
28-04-10, 12:13
sesim yok :) sarkici ve rapci deilim ama tarkanciyim :)
ayrica evimde yaptim. stüdyo bile yok !

Sarkiyi biraz daha iyi bi kalitede duymak isteyenler burdan download
yapabilirler: www.djalem.com/Music/DJ Alem - Yanindayiz ve Ayrilmayiz.mp3

I LOVE U TARKAN
AND HEPiNiZi SEViYORUM :)

MARY JANE
28-04-10, 13:17
bence düşünmen bile yeter. eline, yüreğine sağlık. bu şarkıyı yaptığın için çok teşekkürler...

meryem_17
28-04-10, 14:04
Bencede sonuçta n olursa olsun ortada bi emek war bnce sözlerde on numara dj aleme çok teşşekürler.

Bamboo
28-04-10, 14:06
sesim yok :) sarkici ve rapci deilim ama tarkanciyim :)
ayrica evimde yaptim. stüdyo bile yok !

Sarkiyi biraz daha iyi bi kalitede duymak isteyenler burdan download
yapabilirler: www.djalem.com/Music/DJ Alem - Yanindayiz ve Ayrilmayiz.mp3

I LOVE U TARKAN
AND HEPiNiZi SEViYORUM :)

bize alındıysan kusura bakma emi.. kendi adıma benden sana özür.. :) ama ben ses kötü demedim sadece çook iyi değil dedim ayrıca rep kısımlarında sesin gayet güzel hem bu konuda yeteneğin var.. ama dediğim gibi düşünmen bile yeter aslında o yüzden eline sağlık sağolsn...

aylin_23
28-04-10, 16:02
emegıne saglık ama devamını beklıyoruz