PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : içimden geldi....

pdrlütfiye
26-04-10, 11:45
bugün tarkana dair eski ve güzel yazıları okudum ve çook heyecanlandım. şu an ortalıkta bir sürü yalan haber var ve canımı fena halde sıkıyor. tabi ki tarkan ın yanlış şeyler yaptığına inanmıyorum ama ağzı olanın konuşması da sinirlerimi yıpratıyor. :14:

yine de arkadaşlar ne olursa olsun tarkan my number one... yanlış yapmış olsa da farketmez. o bir dünya starı ve bu yüzden bu ülke onu taşıyamayabilir, kaldıramayabilir. burada da bizim devreye girmemiz gerekiyor. biz onu el üstünde tutacağız. umarım onun kıymetini bilen herkes onunla doya doya vakit geçirir er ya da geç... bana da sıra gelinceye dek beklerim onu, yılların miktarının bi önemi yok... :22:

meryem_17
26-04-10, 12:28
Çok güzel şeyler yazmışsın arkadaşım:20::20: sana teşekkür etmekle birlikte düşüncelerine aynen harfi harfine katılıyorumm...

start_the_fire
26-04-10, 12:28
Valla arkadasım ben tarkanımın eski ve yeni haberleri defalarca kez okudum cok değişmiş tarkan keske zamanı geriye alabilsek gerçekten bu durum beni cok yıprattı , kendi özel hayatımda bile sorun artık cünkü tarkan benim özelim olduğu icin ailemden bir parça olduğu icin ona yapılanlar beni cok kırıyor cok yeni albümünü sabırsızlıkla bekliyorum tarkana dokunmayı sabırsızlıkla bekliyorum paylasım icin teşekkürler

simgem__
26-04-10, 13:03
güzel yazmışşsın ellerine yüreğine sağlık:))) tarkan en yakın zamanda kendisini toparlayacak ... ve tarkan olduğunu bi kez daha gösterecek herkese....

pdrlütfiye
26-04-10, 14:21
tarkansever olan herkese her zaman müteşekkirim.. bu yüzden önemlisiniz benim için...

twilight
26-04-10, 14:26
bu zaten artik hadigari bir olay,Tarkan'in degeri ölünce anlasilacak...
Yabanci medya Tarkan'i Lord,İlah ilan ederken,Türk medyasi Tarkan'i,Serdar'larin,Musti'lerin yanina düsürüyor.Olacak is mi?
Eski haber yeni haberi yok...Uyusturucu haberleri NEWS;TİMES,W.POST gazetelerinde bile cikti.İyi yada kötü.Tarkan hala taniniyor ve seviliyor,o bakimdan dünya staridir. :)
Ha uyusturucu haberleri cikmasaydi,Tarkan şu kadar kişiye şöyle güzel konser verdi haberleri çıksaydı,daha güzel olurdu ama napalım zamanı geri alamayız... Olsun o'da Tarkanımıza ders kaynagi oldu,arkadaslarini dogru sececek artik..Murat Erdogan'i defterinden silsin...bu kadar benim ekleyebilecegm baska bi sey yok :) Konuyu actigin icin tesekkür ederm.Saygilar

Twilight :)

jetaime
26-04-10, 15:40
Cok guzel yazmissin
ellerine saglik

fatihvefatih
26-04-10, 18:20
Tarkan bizim canımızdan bir parça, ailemizden bir birey, yanlış yapması ona olan sevgimizden zerre kadar dahi eksiltemez aksine arttırır, biz onun kıymetini bilenlerdeniz.Biz onu sadece iyi günler için sevmedik, kötü günlerde de seveceğiz-seviyoruz-yanındayız!!Tarkan'la ahirette de bir arada olacağız, çünkü o bir melek, bizde dualarımızla meleğimizi bu dünyada da ahirette de hiç yalnız bırakmayacağız, Allah'a şükürler olsunki onu bize hediye etti!!

ozgem__
26-04-10, 18:45
eline sağlıkkk saol içinden gelenleri paylaştığın için... umarım tarkan yeni albümüyle bomba gibii gelicekk ve tüm dilli düdkleri susturacak !!
DİLLİ DÜDÜKLER SUSSUN TARKAN SÖYLESİN

pdrlütfiye
26-04-10, 22:55
neydi sloganımız: " bizi çekemeyen anten taksın " :D :D

trknmania
27-04-10, 00:12
işte böyle düşünen bizim gibi fanlar olduğu sürece tarkanımızın sırtı asla yere gelmez.....ona sevgimiz sonsuzzz......!!!! sevgimize engel olamaz hiçbirşey....!!