PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MerhabaLar

►ρяιѕση вяєαк ♫
24-04-10, 13:51
Herkese Merhaba, Adım YusuF...
İstanbuL City'de Yaşıyorum...
Öğrenim Durumum ; Lise 4
Favori Müzik TürLeri; GeneL Olarak SLow ve Rock
FazLa Tarkan Hayranı DeğiLim EğLence İçin KatıLdım
Tarkan 'ın En Sevdiğim ve HaLa DinLediğim Şarkısı ''DuDu'' durr. xD..
Umarım Yeni ArkadaşLıkLar Ediniriz
Herkese İyi EğLenceLer (=

Bamboo
24-04-10, 14:01
h.geldin yusuf fazla tarkan hayranı değilim yazmışsın ama senin ilgini çekiyo ki üye olmuşsun neyse zaten sevmiyom dien bile tarkanı takip eder.. :) bizim tarkanımz böledir işte iyi kötü herkezin ilgisini çekmeyi başarır... neyse umarım kalıcı olursun.. tarkanıda takip ettkiçe daha çok seversin bence.. bu arada bende özge tekrar h.geldin..

xurush'nine
24-04-10, 14:19
Selam.Bence sen adresi sasirmissin Yusuf.. Bu forumda her kes bana gore bayagi fazla Tarkan hayrani.Ve yalnizca eglenmek icin burda degiliz..Gonul isterdi ki hep eglenelim.. Ama biliyorsun, bu aralar zor ve gergin donemden geciyoruz,su an eylenmeye mecalimiz yok.. Buna ragmen yalnizca iyi gunun dostu olmadigimiz icin birlikte cok iyiyiz..Senin de burda sikilmayacagini umuyorum..

starzu
24-04-10, 14:45
http://img707.imageshack.us/img707/5241/dini251.gif (http://img707.imageshack.us/i/dini251.gif/)
hoşgeldin yusuf evladım:23:

TARQANIM
24-04-10, 14:54
hosgeldin yusuf.. bence herkes bizim gibi koyu hayrani olmak zorunda degil bu foruma gelenler.. daha yasi kücük cekirdekten yetistiririz onu :D

jetaime
24-04-10, 15:02
Hos geldinnnn

trknmania
24-04-10, 16:00
buraya üye olduğuna göre demekki içinde azda olsa tarkan sevgisi var demektir yusuf:) yoksa insan sevmediği birinin sitesine neden üye olsun dimi:))) umarım daimi bir üye olursun forumda...ve ilerleyen zamanlarda sende koyu bir tarkan fanı olursun:))) iyi eğlenceler sana...hoş bu ara burda pek eğlence havası hakim değil maalesef:(( ama ilerleyen dönemlerde en azından şu dava işi netleşince eğleniriz hepbirlikte...

fatihvefatih
24-04-10, 16:25
Madem buraya geldin koyu bir Tarkan fanı olmak için ilk adımı attın demektir, gerisini bize bırak, ama arkadaşlarında dediği gibi bu aralar dava olayından dolayı biraz moralimiz şimdilik bozuk bizi mazur gör ama Tarkan'da bu ses ve karizma varken ilerleyen günlerde birlikte çok eğleneceğiz merak etme :)))

xurush'nine
24-04-10, 16:32
daha yasi kücük cekirdekten yetistiririz onu :D

Yetisdirirseniz o zaman sorun yok.. ;))
Soz mu? ..

twilight
24-04-10, 16:37
:) en iyi tarkan forumuna hos geldin..Buraya üyeysen artik sen de TaRkaN hayrani sayilirsin... :) Az da sevsen buz da sevsen fan'sin demekki...Hosgeldin aramiza Tarkandaş :)

TARQANIM
24-04-10, 16:52
Yetisdirirseniz o zaman sorun yok.. ;))
Soz mu? ..
evet söz hep birlikte yetisdirecegiz kardesimizi :)):21:

start_the_fire
24-04-10, 17:55
aramıza hos geldin kardesim umarım her zaman mutlu olursun burada

►ρяιѕση вяєαк ♫
27-04-10, 21:10
Selam.Bence sen adresi sasirmissin Yusuf.. Bu forumda her kes bana gore bayagi fazla Tarkan hayrani.Ve yalnizca eglenmek icin burda degiliz..Gonul isterdi ki hep eglenelim.. Ama biliyorsun, bu aralar zor ve gergin donemden geciyoruz,su an eylenmeye mecalimiz yok.. Buna ragmen yalnizca iyi gunun dostu olmadigimiz icin birlikte cok iyiyiz..Senin de burda sikilmayacagini umuyorum..

adres şaşırmadım..

►ρяιѕση вяєαк ♫
27-04-10, 21:11
http://img707.imageshack.us/img707/5241/dini251.gif (http://img707.imageshack.us/i/dini251.gif/)
hoşgeldin yusuf evladım:23:

HoşbuLdum Teyzecim =D

►ρяιѕση вяєαк ♫
27-04-10, 21:12
buraya üye olduğuna göre demekki içinde azda olsa tarkan sevgisi var demektir yusuf:) yoksa insan sevmediği birinin sitesine neden üye olsun dimi:))) umarım daimi bir üye olursun forumda...ve ilerleyen zamanlarda sende koyu bir tarkan fanı olursun:))) iyi eğlenceler sana...hoş bu ara burda pek eğlence havası hakim değil maalesef:(( ama ilerleyen dönemlerde en azından şu dava işi netleşince eğleniriz hepbirlikte...
pekaLa.. (=

►ρяιѕση вяєαк ♫
27-04-10, 21:14
evet söz hep birlikte yetisdirecegiz kardesimizi :)):21:

mamamıda siz seçin oLur mu ? çocuk muyum ben xD...