PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Guzel haber!!!

Pamela_beyazgul
23-04-10, 18:37
Arkadaslar bunu aslinda Zara yazmaliydi ama bilgisayari bozulmus o yuzden ben yaziyorum.

Zara: Arkadaslar dün yayinlanan haberler YALAN mis! HITT i aradim ve söyle cevap verdiler; Bizim agzimizdan çikmayan tüm haberler dogru digil bu haberle ilgili bi açiklama daha yapmadik ama en kisa zamanda açiklamasini yapacaz dediler bi de yeni albümü de sordum yaza dogru çikicakmis :) insallah dogrudur :)
:29::29::29:

trknmania
23-04-10, 18:39
zara ve pamela çok teşekkürler ikinizede;) yüreğimize su serptiniz...:))))inşallah doğrudur hitt ten gelen açıklama.ve bir an önce kapanır inşallah bu tatsız mesele....

TEVETOGLU
23-04-10, 18:42
Aşırı müthiş bir sabırsızlıkla yeni albümün çıkmasını bekliyorum hala.

aylin_23
23-04-10, 18:42
nasıl yalan haber ya tarkanın bence bır kanalda canlı yayına cıkıp bunlara cevap vermesı lazım vede aksamdan berı var bu haberler avukatının bı faks cekmesı lazım yayın organlarına of ya amma dallasa dondu bu olaylar

fatihvefatih
23-04-10, 18:57
nasıl yalan haber ya tarkanın bence bır kanalda canlı yayına cıkıp bunlara cevap vermesı lazım vede aksamdan berı var bu haberler avukatının bı faks cekmesı lazım yayın organlarına of ya amma dallasa dondu bu olaylar

Gerçektende tam bir Dallas filmi gibi uzadı da uzadı, hayırlısıyla şu iş kapansa ve yeni albüm çıksa da rahatlasak sıkıntı geldi artık bu tür olumsuz haberlerden..

Bamboo
23-04-10, 19:03
yalan ve de abartı olduğunu biliyodum o yüzden rahattım.. avukata mı inancaz.. yoksa bi çuval çapulcu gazate haberlerine mi? tabiki avukat.. o yüzden bu son haberler beni sıkmadı.. :) ama yinede çok şükür dielim...

twilight
23-04-10, 19:10
ben artik Tarkandan bir aciklama bekliyorum... :)

aylin_23
23-04-10, 19:28
kesınlıkle eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet çık artık tarkan

twilight
23-04-10, 19:37
Ben açıkçası "Güle oynaya Rusya'ya"dan sonra güzel bi haber göremedim Tarkanla ilgili :( Tarkan artık konuşmazsa pes diyeceğim!Kullanıyorsa kullansın,kullandığını söylesin...Kullanmıyorsa,o da sevinsin bizde sevinelim...

Dark_blue
23-04-10, 19:50
Evet tarkan dan duymadikca inanmamak gerekir bu tip haberlere...

özge
23-04-10, 20:01
avukatı çıktı konuştu herşeyin yalan olduğunu söyledi ama siz halen tvde çıkanlara inanıyorsunuz..böyle yaparak onlardan bir farkımız kalmıyor..Tarkan doğru zamanı biliyordur..çıkıp ne zaman konuşcağını iyi bilir..biz Tarkana sonsuz güveniyoruz gerisi önemli değil medyada çıkanlara sadece gülüp geçiyorumm onların amacı olay çıkarıp Tarkanın konuşmasını sağlamak..eee tarkan çıkıp konuşursaa onlar için iyi malzeme olur..Tarkan bunları bildiği için bu oyunlara kolay kolay gelmezz..

cansu06
23-04-10, 20:10
Tarkan açıklama yapmadıgı sürece çok fazla haber yazılcak çizilcek.. Artık açıklama yapıp susturmalı basını

meetee55
23-04-10, 21:08
damarımı keseler tarkan akar ölümüne TARKAN

start_the_fire
23-04-10, 22:06
Allahım yarebbim ya tarkan of tarkan of ya inanamıyorum böyle ya hani ablüm mayısın sonuna kadar cıkacaktı saten haberlere hic inanmıyorum artık yeni albümü istiyorum ya of of yaza doğru cıkacakmıs mıs yaz geldiği zaman kışa doğru cıkar kıs bittiği zaman yaza doğru cıkar e buramıza kadar geldi ya patlayacam simdi he

au13
23-04-10, 23:06
ikinizede coooooooooooook teshekurler inshAllah album gelirde bi firtinalar kopartir Tarkan

jetaime
23-04-10, 23:28
waouw canim sen bana yeni bir gulusme verdin dudaklarimda
vallah cok mutluyum
cok mutluyummmmm hemde cok

MARY JANE
23-04-10, 23:59
ikinizin de yüreğine sağlık arkadaşlar. biliyodum böyle bişeyin olmadığını. en yakın zamanda da aklanacak inşallah. şu medya ne kadar tarkan düşmanı olduğunu bi kez daha gösterdi ya. el insaf diyorum başka da bişey diyemiyorum. aslında derdim de burası yeri değil :) neyse onları da allaha havale ediyorum artık.

berkan
24-04-10, 00:13
ben albümün gecikecegini hatta kral tv müzik ödüllerindede tarkanı göremeyecegimizi hissediyorum =( çünkü hep korktugumuz basımıza gelıo =( neyse fazla karamsar oldum =) heyecanla beklıorus albumu artık neremize kadar geldi bende bilemiorum =) güsel haber saygılar.

leyla
24-04-10, 10:06
tesekkurler haber icin.ben albumu istiyorum en yakin zamanda tahammulum yok artik.

TARQANIM
24-04-10, 11:51
artik neye inanacagimizi sasirdik.. hitt ne kadar güvenilir bilmiyom ama eger bu tarih dogru degilse haklari yok tarkanin plak sirketi olarak bize uyduruk bi tarih söylemeye

princeofpersia
24-04-10, 12:22
Arkadaslar bunu aslinda Zara yazmaliydi ama bilgisayari bozulmus o yuzden ben yaziyorum.

Zara: Arkadaslar dün yayinlanan haberler YALAN mis! HITT i aradim ve söyle cevap verdiler; Bizim agzimizdan çikmayan tüm haberler dogru digil bu haberle ilgili bi açiklama daha yapmadik ama en kisa zamanda açiklamasini yapacaz dediler bi de yeni albümü de sordum yaza dogru çikicakmis :) insallah dogrudur :)
:29::29::29:

Teşekkür ederim pamela bu haberle bizi rahatlattın :29:

ozgem__
24-04-10, 12:49
zara ve pamelaaa :) ikinizide tesekkkrrr edermmm :) içim rahatladı ztn inanmıyodum ama rahatlamış oldummm ama az önce magazin d de izledmm yne aynı haberrr gazete aldımm ordada aynıı haberrr :S sinirim bozulduu

simgem__
24-04-10, 20:09
ikinizede teşekkürler kızlar gerçekten süperrr bi haber bu :29:tekrar teşekkürler... :)))

Pamela_beyazgul
24-04-10, 21:23
Inanmayalim o tv haberlerine!!!! Bu arada Hitt ve Levent de album mayis sonunda dediler, ama kim bilir biz Tarkani iyi biliyoruz her an fikrini degistirebilir. Bakalim en iyisi olsur.

jetaime
24-04-10, 22:13
bizim fikrimiz dogru ben kesinim

MEGASTAR
26-04-10, 15:21
bence Tarkan yeni cikartacigi albumunu bekliyor ve o sebepten dolayi da TV ye cikmak istemiyor. Tarkan imaj deisikligi yapiyor olabilir, eger oyleyse Kral TV de sahne alcagi zaman yeni albumu cikarir ama cikarmassa album en az bir 3 ay ertelenir.

aylin_23
26-04-10, 15:24
arkadaslar ıyıde ıddınameyle ılgılı avukattan bı yalanlama gelmedı ya bıktılar yalanlama yapmaktan yada ıddıname hazırlanması dogru haber

lastcigar
28-04-10, 18:01
bence en mantıklısı herşey düze çıktıktan sonra bir basın toplantısı düzenlenmesi lazım herşey net ve canlı canlı anlatılır ve tarkanda ona karşı cephe alanların ağzını kapatır zaten biz inanıyor ve güveniyoruz ona yalanmı????

gizem-akkaş
30-05-10, 19:31
ayyy artk evet çıksn Tarkan ve konuşsun herkesin ağzı kapansın ben çok üzülüorm böle haberler duyunca tabiki inanmıorum ama Tarkanı karalamak için ellerinden geleni yapıolar yazık artk yeter Tarkanım çıksnda bi açıklık getirsin bunlara..