PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hülya avşar, "tarkan'a benziyorsun zor" demiş

ozgem__
22-04-10, 14:54
Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Fila & Hülya Avşar 9. Senior Tenis Turnuvası final şenliğinde Emir mini bir konser verdi. Avşar, Emir'in bir şanssızlığın şansa nasıl çevirdiğini anlattı.
Hülya Avşar Emir’le yıllar önce Ayvalık Cunda’da karşılaştıklarını Emir'in kendisine “Ben albüm yapmak istiyorum sizi de çok beğeniyorum" dediğini anlattı. Avşar Emir'e Megastar Tarkan’a çok benzediğini bunun bir handikap olacağını söylemiş.
Avşar kızı Emir'in bu dezavantajı avantaja nasıl çevirdiğini şöyle anlattı:
"Zamanla gördüm ki Emir heryerde Tarkan’a benzetilmekten gurur duyduğunu onu kendine örnek aldığını söylüyor. Böylece bu polimiklerden başarıyla çıktı. Şimdi herkes Emir'in şarkılarını söylüyor"

22 Nisan 2010 Perşembe 13:41
http://www.habervitrini.com/hulya_avsar__tarkana_benziyorsun_zor_demis-458231.html

fatihvefatih
22-04-10, 15:22
Keşke bende benzeseydim Tarkan'a, mahallede acayip fiyakam olurdu ;)

duduboy
22-04-10, 16:36
"Zamanla gördüm ki Emir heryerde Tarkan’a benzetilmekten gurur duyduğunu onu kendine örnek aldığını söylüyor. Böylece bu polimiklerden başarıyla çıktı. Şimdi herkes Emir'in şarkılarını söylüyor"
Herkes emirin sarkisini mi söylüyor ???? Hahahah ne komik....... albümünü aldim... bes para etmez....haaaa ... kisiseligine bir sey digemem... cok efendi bir cocuk....... ama müzik anlayisi sifir bence..... albümde ne belli bir cizgi nede kendine bir tarz yapamamis.... onun bunun sarkisini alip doldurmus...... Tarkan da neye dayanarak ona bi albüm yapmis hala cözemedim.....

start_the_fire
22-04-10, 16:39
Valla hülya avsarın bu söyledikleri tarkanın kulağına giderse fena karısıcak ortalık benden söylemesi

simgem__
22-04-10, 16:50
haber için teşekkürler özgecimm:)))
emiri başlarda daha çk severdim şimdi kliplerinde tarkan kokan hareketler yapmaya başladı... ne diyim tarkan emiri seçip çıkardıysa destek olduysa vardır bi bildiği... emirde artık kendi olmaya baksınn ...

twilight
22-04-10, 17:24
Herkes emirin şarkılarını mı söylüyormuş...yalanın daniskasi...
Tornistan mi tutuldu?Şiki şiki mi?Ele başı mı tutuldu?Yoksa,Ben sen olamam mi tutuldu? Tarkan bestesi olmasina rağmen tutulmadi,bence...Hangisi?Hiç biri tutuldu denemez!
Tek Tarkan'a benziyor diye,tanınıyor Emir...Yoksa bu piyasada olmsa da olur,olsa da olur... :)

TARQANIM
22-04-10, 18:07
bence sevimli bi cocuk bu emir.. :)

Bamboo
22-04-10, 19:51
walla beni imistasyon değil orjinali ilgilendirir.. o yüzden başrılı olmuş olmamış hiç derdim değil..

günışığım
23-04-10, 04:27
hulya iste amannn =) hic bir sozune tamaa etmicen =P iyide dese kotude =)=)

xurush'nine
23-04-10, 14:01
Keşke bende benzeseydim Tarkan'a, mahallede acayip fiyakam olurdu ;)

Sey,ben azicik benziyom.. :15: Valla, kuzenlerim falan hep soylerler.. Sooooyle ninnos modunda ama malesef..:((
Arkadasim degil misin, istersen bazen yarisini sana vere bilirim, Fatih, boylece havani da atmis olursun mahallende..:21: