PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Lütfen Artık Duy Sesimizi!!

fatihvefatih
22-04-10, 02:45
Seni o kadar özledik ki... Ne olur artık duy sesimizi, duymakla kalma sesimize kulak ver, biz seni bu denli karşılıksız severken sen neden bu kadar uzaksın bize. Senden bir haber alabilmek için neler yaptığımızı bir bilsen... Örneğin ben, Kral TV Müzik Ödülleri Gecesinde sahne alacağını duyar duymaz Kral TV'yi açtım saatlerce senin 17 Mayıs da sahne alacağın reklamı gözümle görmek için saatlerce Kral TV'yi izledim ve nihayet reklamı izledim, öylesine keyiflendim ki yetmedi tabii, defalarca izlemek istedim ve günlerdir Kral TV'yi her fırsatta açıyorum (televizyonda, internet ortamında) hemen geçiyorum ekran karşısına ama yoksun, bir daha o reklamı göremiyorum ve korktuğum başıma geliyor, maalesef 17 Mayıs da sahne alacağın kesinleşmemiş, sonra veriyorum veriştiriyorum Kral TV'ye isyan ediyorum. Senden haber almak neden bu kadar zor, neden internet ortamını verimli kullanmıyorsun, neden bizden bu kadar uzaksın. Lütfen artık bizleri üzme, az olsun ama öz olsun ve kesinlikle doğru olsun az da olsa bizimle ileriye yönelik planlarını paylaş, bu kadar suskun kalmak doğru değil, seni seven milyonlar senden haber bekliyor, sesini duymak istiyor, yüzünü görmek istiyor, planlarını duymak istiyor, seni bağrına basmak istiyor ama sen aylarca hatta yıllarca bizi bekletiyorsun, lütfen artık çık ve bizimle duygularını paylaş, örnek vermiştim az aönce Kral TV Müzik Ödülleri Gecesine katılacak mısın örneğin?? Lütfen bir ses ver!!!

Bamboo
29-04-10, 19:07
evt lütfen artık duy sesimizi lütfen.. :(

start_the_fire
29-04-10, 19:08
Katılıyorum sizlere arkadaslar artık tarkanımızın bir programa cıkıp en azından icimi ferah tutmamızı sağlayan acıklamalar yapması lazım gercekten bunu acık yüreklilikle söylüyorum

ozgem__
30-04-10, 14:57
Duy sesimiziii Trkannnn!

trknmania
30-04-10, 15:11
tarkan gibi bir megastarın internet ortamını işi gereği verimli kullanamıyor olması gerçekten çok garip...ve de üzücü...buna acil ve kesin bir çözüm üretmeli artık...devir değişti çağ atladık ama tarkan bu konuda bir arpa boyu yol almadı..belki de almak istemedi....ama yanlış yapıyor bu konuda...biz onunla ilgili haberleri kesin ve net bir şekilde tarkan.com dan öğrenebilme hakkımıza kavuşmak istiyoruz acilen.....!!!!!!!!! bize bu kadarcık şeyi çok görmemeli tarkan....ona ulaşamamayı falan anlarım ama web sitesinin aylardır açılmaması katlanılır gibi değil......:(

DaLy
30-04-10, 16:42
En azından myspace veya o da olmadı twitter'dan ara sıra bi şeyler yazsa hiç fena olmaz..

Gerçi bugüne kadar hep gözlerden,sanal alemden uzaktı ve bu kadar uzak olmasına rağmen bu ülkenin tek megastarı olmayı başardı..

Bence müthiş bir albümle herkesin gönlünü alıcak..=)

simgem__
30-04-10, 16:53
Tarkannnnnnnnnn duy bizi....!!!!!!

twilight
30-04-10, 16:57
:) Merak etmeyin,Tarkan sizi yakinda duyacaktir...

serennn
30-04-10, 19:51

"yakında " umarım yakında duyarr umarım.. artık asılsız haberlere inanıp hayal kurmaktan sıkıldımmm:6::6 keşke sadece onunla ilgili haberleri gösteren sadece TARKANa ait bi kanal olsaa keşkeee...

fatihvefatih
30-04-10, 23:46

Tarkan'ın yakındalarını çok iyi biliyoruz, tarkan.com'da yakında yayında ama hangi yakında onu bir türlü anlayamadık 1 yılı bitirdi 2. seneden gün almaya başladı ama üzülmeyin YAKINDA YAYINDA!!

Bamboo
01-05-10, 19:12
tarkanın acilen ilk önce web sitesini açması gerekiyo(tabii sürekli güncellenen) sonrada her ne kadar santçılar sevmiyom desede facebook,twitter,youtube(bu olabilirmi emin değilim) my space gibi yerlerde var olması gerkiyo.. bu konuda gerçekten çooook geri tarkan.. halbuki dünyada ki diğer sanatçılara bi bakın hepsi bu tür mecraları sanatı için kullanmakta.. bi örnek beyonce,britneyixtina gibilerin hepsinin face ve twitter gibi sayfaları var ve sürekli yöneticileri tarfından güncelleniyo.. hem bu şeklide de geçlere daha çok ulaşılabiliniyor.. keşe bu söylediklerimizi tarkan bi duysa

fatihvefatih
01-05-10, 20:37
tarkanın acilen ilk önce web sitesini açması gerekiyo(tabii sürekli güncellenen) sonrada her ne kadar santçılar sevmiyom desede facebook,twitter,youtube(bu olabilirmi emin değilim) my space gibi yerlerde var olması gerkiyo.. bu konuda gerçekten çooook geri tarkan.. halbuki dünyada ki diğer sanatçılara bi bakın hepsi bu tür mecraları sanatı için kullanmakta.. bi örnek beyonce,britneyixtina gibilerin hepsinin face ve twitter gibi sayfaları var ve sürekli yöneticileri tarfından güncelleniyo.. hem bu şeklide de geçlere daha çok ulaşılabiliniyor.. keşe bu söylediklerimizi tarkan bi duysa

Saydıkların arasına birde Shakira'yı ekle!! Yani kısaca tüm dünya starları facebook, twitter gibi internet ortamlarını en etkin bir biçimde kullanıyor, oysa bizim Megastar'ımız Web sitesini bile kullanmıyor aradaki farka bakar mısınız!!!

jetaime
01-05-10, 20:45
evet tarkan bir az geri twitter facebook
yoksa onda var ama gizli kullaniyo yok mi ?

trknmania
01-05-10, 20:58
evet tarkan bir az geri twitter facebook
yoksa onda var ama gizli kullaniyo yok mi ?

gizleniyor olabilir ama bunun bize bir faydası olmaz..bize olmadığı gibi işi gereği tarkana da bir faydası olmaz.....ya halka açsın kullandığı hesabını ya da hiç bulaşmasın... yaa daha web sitesi kapalıyken tarkanın facebook ta olduğunu hayal etmek komik ayrıca....:) tarkannnnnnnnnn hakikaten duy ama artık bizi yaaa..... şu küçücük mesaj alanının içinde sınırlı kalıyor söylediklerimiz biliyorum ama senin iyiliğin için söylüyoruz bunları..ahhh bir duyabilsen ..cidden başka olucak herşey....:))

jetaime
01-05-10, 21:09
gizleniyor olabilir ama bunun bize bir faydası olmaz..bize olmadığı gibi işi gereği tarkana da bir faydası olmaz.....ya halka açsın kullandığı hesabını ya da hiç bulaşmasın... yaa daha web sitesi kapalıyken tarkanın facebook ta olduğunu hayal etmek komik ayrıca....:) tarkannnnnnnnnn hakikaten duy ama artık bizi yaaa..... şu küçücük mesaj alanının içinde sınırlı kalıyor söylediklerimiz biliyorum ama senin iyiliğin için söylüyoruz bunları..ahhh bir duyabilsen ..cidden başka olucak herşey....:))

evet haklisin o zaman ona bulmak lazi faceten ve twit ten hazir misin ?

neslihan yıldız
04-06-10, 15:41
doğru arkadaşa katılıyorum herşeyın ınternette oldudu bu donemde kendıne bır sayfa ayırmazmı forumda tarkan acaba bu işlerden anlamıyormu bız onun icin ölöyörüz oçok uzak senı sevıyorum tarkan ne olur düşüncelerızı dıkkate al lütfen

start_the_fire
04-06-10, 16:25
Herşey internette oluyor doğru ben doğuştan tarkan hayranıyım ama 1 kere real olarak görebildim talihsizlik işte ne yapalım .

denizarya
04-06-10, 16:25
evet biraz daha cok haberimiz olsaa..

ismail
30-06-10, 02:12
tarkan sesimizi duymuştur sanırım :))

*HiLaL*
01-07-10, 02:17
Aynen duy sesimizi be ye$il gzLm.. Diger Sanatcilar nasilda deger veriyor fanlarina. Haberleri kendileri veriolar, girip vakit geciriorlar, Bulu$ma dzenlenio.. Sen bizle hic ilglenmiosn ki :6::6: Ama yinede seni Cok Seviyoruz.. Duy Sesimizi..:29:

ece**
01-07-10, 11:27
tarkan şu aralar sadece kendi sesini dinlemekle meşgul...

özden1983
02-07-10, 15:33
Sevgili Tarkan, ben Erzincan'dan en büyük hayranlarından biriyim inan bir gün seni görebileceğim günün hayaliyle yaşıyorum.Evet çünkü ben çok sağlıklı biri değilim engelli ve hastayım ama tek hayalim seni bir kerecik görebilmek ama imkanlarım kısıtlı ve engelli olduğum için konserlerine gelemedim.İnan seni bir kerecik olsun görmeyi bu dünyadaki herşeyden daha çok istiyorum.Ne olur duy sesimi hayat banada bir kerecik gülsün bari hiç gülmedi çünkü ...

efsane_01
05-07-10, 09:32
Evet Yakinda...:6:...

efsane_01
05-07-10, 19:50
Artik Cikiyiyor...Bu Ayin 10,u...Oleeey!

inci tanesi
05-07-10, 21:27
Gorunmeyen melek... yillardir bu boyle arkadaslar bu yeni bisey deil ki.Tarkani Tarkan yapan seylerden biri de bu bence gizemli olmasi,hic kimsenin ne dusundugunu bilmemesi :) BELKI ... tabi bende en az sizin kadar UZLEDIM

gardi5789
07-07-10, 17:34
Paylasım İçin tşkler
hızlı zayıflama (http://umutbilgileri.com)

efsane_01
07-07-10, 20:14
Geliyor Canimin Ciyeri, Geliyor:8::41:...SEN,i Gidi Yaramaz, SENiiii:21::20:...SEN Nesin Biliyormusun?!...:21::8::29:

fuatuslu
08-07-10, 15:38
yine ertelendi yaw Allah'tan bu kez sadece 4 gün :) 16 temmuzda çıkacakmış DMC'den öyle demişler