PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kral'dan Reyting Açılımı

twilight
20-04-10, 14:34
KRALDAN REYTİNG AÇILIMI

Bu sene 16.düzenlenecek Kral Tv Video Müzik Ödülleri'nde iki popstar Ajda Pekkan ve Tarkan düet yapacaklar.Son günlerde revaçta olmayan,Kral Tv,maddi zorluklar yaşıyor.MTV ve Dream Tv'nin müzik listelerini alt üst etmesi,
reytinglerinin tavana fırlaması,özellikle VJ Bülent'in ayrılmasından sonra,Kral Tv'nin batışa doğru geçmesi gerekçesiyle,Kral Tv,bu sene bir ilke mi yer veriyor cümleleri tabi ki ele başı.

REYTİNGLER TAVANA VURACAK

Şubat ayında cezaevine alınan,ve suçsuz bulunup serbest bırakılan Popstar Tarkan'ın iki aydır,sesi soluğu çıkmıyordu.Kral Tv'de düet yapacakları kesin gibi bakılan iki popstarın,özellikle Tarkan için,reytinglerin tavana vurması bekleniyor.Çünki Popstar Tarkan,iki aydır bir çok haberde kendine yer buldu...

KRAL BİTİYOR MU?

Son aylarda ki Kral Tv'deki düşüşünden herkesin haberi vardır.Eğer 16.Kral Tv Video Müzik Ödülleri'nden de aradığı ilgiyi bulamazsa,-bence- Kral Tv kapanmalı.

MİLLİYET
M.Ali Birand

Kendi Yorumum : Vay kral vay,demek reyting düşüncesiyle Tarkanı çağırırsınız haaa,ben Tarkanın yerinde olsam gitmem :14:

DaLy
20-04-10, 14:38
Cezaevine mi alınan?Komik=)

Neyse Kral tv hiç bir zaman kaliteli bi müzik kanalı olmadı olamazda..

trknmania
20-04-10, 14:48
o gece eğer tarkan sahne alırsa kral'ın reytinginin tavan yapacağı kesin ama..önemli olan süreklilik tabii...kral tv eskiden 1 numaraydı evet ama taa kii herkes mtv izleyebilir hale gelene kadar:D yani artık kral tv treni kaçırdı ..o treni tekrar yakalaması da imkansız gibi gözüküyor...aslında durup düşününce tarkanın çıkmasını istemiyorum o gece sahneye...ama onu o kadar çoook özledim kiii..çıksın da yüzünü görelim,hasret giderelim istiyorum...bekleyip görücez artık...

Yakisikli89
20-04-10, 15:08
Uyusturucu olaylarindan sonra, ilk kez prestij'ini kaybetmis olan bir kanal'a cikmasi ne kadar dogru olur bilmiyorum.

Ama taabiki Tarkan'imiz icin en iyisini dileyip, insallah reyting'leri alt üst etmesini istiyorum.

ozgem__
20-04-10, 15:32
tarkanı reyting için kullanmaları çok saçma ama reyting olcağı kesinnn...)))

MARY JANE
20-04-10, 15:35
açıkçası kral tvye çıkmasını bende istemiyorum. bu tür organizasyonlarda yer almasını da istemem açıkçası. güzel bir albüm tanıtım konseri ile gerçek bir megastar olduğunu dosta düşmana gösterebilir. ayrıca şu medyanın yalan yanlış söylemlerini de kınıyorum. tarkanın cezaevinde kalmadığını onlarda biliyorlar. artık laflarına dikkat etmeliler.

Bamboo
20-04-10, 17:33
reyting=tarkan.. =) doğru formül.. ama ben yinede tarkanı diğer müzik kanallarında görmek isterdim..

fatihvefatih
20-04-10, 18:12
KRALDAN REYTİNG AÇILIMI

Bu sene 16.düzenlenecek Kral Tv Video Müzik Ödülleri'nde iki popstar Ajda Pekkan ve Tarkan düet yapacaklar.Son günlerde revaçta olmayan,Kral Tv,maddi zorluklar yaşıyor.MTV ve Dream Tv'nin müzik listelerini alt üst etmesi,
reytinglerinin tavana fırlaması,özellikle VJ Bülent'in ayrılmasından sonra,Kral Tv'nin batışa doğru geçmesi gerekçesiyle,Kral Tv,bu sene bir ilke mi yer veriyor cümleleri tabi ki ele başı.

REYTİNGLER TAVANA VURACAK

Şubat ayında cezaevine alınan,ve suçsuz bulunup serbest bırakılan Popstar Tarkan'ın iki aydır,sesi soluğu çıkmıyordu.Kral Tv'de düet yapacakları kesin gibi bakılan iki popstarın,özellikle Tarkan için,reytinglerin tavana vurması bekleniyor.Çünki Popstar Tarkan,iki aydır bir çok haberde kendine yer buldu...

KRAL BİTİYOR MU?

Son aylarda ki Kral Tv'deki düşüşünden herkesin haberi vardır.Eğer 16.Kral Tv Video Müzik Ödülleri'nden de aradığı ilgiyi bulamazsa,-bence- Kral Tv kapanmalı.

MİLLİYET
M.Ali Birand

Kendi Yorumum : Vay kral vay,demek reyting düşüncesiyle Tarkanı çağırırsınız haaa,ben Tarkanın yerinde olsam gitmem :14:

Arkadaşım haberin linkini verir misin, aradım taradım bulamadım :))

simgem__
20-04-10, 18:13
o gece eğer tarkan sahne alırsa kral'ın reytinginin tavan yapacağı kesin ama..önemli olan süreklilik tabii...kral tv eskiden 1 numaraydı evet ama taa kii herkes mtv izleyebilir hale gelene kadar:d yani artık kral tv treni kaçırdı ..o treni tekrar yakalaması da imkansız gibi gözüküyor...aslında durup düşününce tarkanın çıkmasını istemiyorum o gece sahneye...ama onu o kadar çoook özledim kiii..çıksın da yüzünü görelim,hasret giderelim istiyorum...bekleyip görücez artık...

bencede tuğçecimmm sana aynen katiliyorum cnmm... Umarim herkes için hayirlisi olurr:8:

twilight
20-04-10, 18:33
Arkadaşım haberin linkini verir misin, aradım taradım bulamadım :))

:) Haftasonu dergisi haberi bu ;)
Dergidekileri yazmiyor,milliyet
ben de yeni farkettim.Geçen gün bir haber vardi Sezen Aksuyla onu da koymamışlar..

veli
20-04-10, 18:55
.....::'''::.....bence reyting için TarkaN ı çıkarmak istediğini sanmıyorumm.... ama herkesin düşüncesi kendine....::''::...... bize kalan bu paydan zevk almak , eğlenmekk.....::''::....

start_the_fire
20-04-10, 20:00
Kral tv sönüyor kardesim abuk subuk sarkılar cıkıyor artık bir kaç tanesi haric tabiki ama kral eski kral değil cünkü tarkanımız yok tabiki tarkanı cıkartıp reyting pesindeler ne yapalım tarkanında aslında böyle birşeye ihtiyacı var gibi

günışığım
20-04-10, 20:36
kral tv turkiyenin ilk muzik kanali ilkler hicbir zaman unutulmaz kral tv her donem muzige yon vermistir bu arada ilk defa bir gazeteci yazar sucsuz diye yaziyor tarkan hakkinda bundan oturude tesekkurler mehmet ali biranda...bunu vurgulamasi guzel olmus...

bu arada ne milliyette nede posta gazetesinde mehmet ali birandin kosesinde boyle bir yaziya rastlamadim...

TarkanColl
20-04-10, 20:52
Madem böyle bir yazı bulunamadı bende bu konuyu kapatıyorum. Arkadaşımız kanıt gösterirse tekrar açarım...