PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ödül gecesi...

twilight
19-04-10, 13:52
Kral Tv Video Müzik Ödülleri(16.düzenlencek bu sene)bilirsiniz Tarkan ve ajda pekkan düet yapacak...ve bir ilk,bu sene,seyirciler de kral tv gecesine CANLI şekilde gidibilecek...evet,orada olabiliriz fan'ler icin özel yerler olacakmis.
Gidenler - eger admin izin verirse - orada bulusma yapilabilir...
fikir bizden karar sizden...
:)

Gelenler :
twilight,

ozgem__
19-04-10, 14:08
Bnde tv de dinledmmm böle bi aÇIKLAMA yaptılar ve inşallllaah olursaa böyle bişeyyy ordayımmmmmmmmmmmmmm :)):))))

lastcigar
19-04-10, 14:15
olursa öyle birşey uayr güzel olur:)

onursamed
19-04-10, 14:43
bence haziran ayının sonunda adam akıllı gala yapsın dudu ve karma albümünde yapmış olduğu gibi..come closer de yaptı tutmamıştı..

twilight
19-04-10, 14:51
kesin gelecekler bana özel mesajla bildirsin ona göre listeye ekleyecegim :)
Özgecim sen kesin geliyorsun galiba ekliyorum seni ? :)

Bamboo
19-04-10, 15:05
way bayaa değişritcekler desenize mtv ödül töreni gibi en önlerde bi kaç sıra sıradan insanlar duruyo sanırım onlarda fan.. iii olur yaa eğlenceli olur hem de sahne çook daha hooş görünüyo..

badboyserkan
19-04-10, 15:42
Bu gibi durumlari Site admini tarafindan duzenlenir.Ve olusacak bu durum davetiyeli ve sinirli bir katilimla duzenlenir.O yuzden simdilik kesin boyle bir gelisme yok,oldugu zaman zaten forumda bildirilir duyurusuda yapilir.Ona gore bir liste olusturalarak fan club katilimi davetiyeli olarak saglanir. O yuzden simdilik kimse liste veya kendi basina bir olusum saglamasin.

twilight
19-04-10, 16:52
:) İyide abi ben zaten giris yapicam direk cünki bir tanidigimin davetiyesi var,adini da bilirsiniz belki ATİLLA SARAL ;)

simgem__
19-04-10, 17:20
Bende izledimmm kral tv de hatta diğer konunun altina da yorum olarak yazmiştim ... Serkan hakli tüm fan club olarak birlikte hareket etmeliyizz .. Umarim böyle bişey sağlanir hep birlikte orada oluruz ... Diğer buluşmalarda oldğu gibiii...:21:

bounce
19-04-10, 17:26
böyle şeyler kolay olmuyor.birlikte hareket etmek gerekiyor.geçen sene TRT AVAZ'ın açılış konserinde TARKAN çıkmıştı.Bayağı Tarkan hayranı oradaydık.bu işin organizasyonunu üstlenen 2 kişiden biriydim. Tarkan'ın menejeriyle irtibata geçmek gerekiyor.Forumda da tek irtibata gecebilecek kişi Ebru(TARKANCOLL)..

TarkanColl
19-04-10, 17:26
Twilight sen herkes için mi davetiye temin edeceksin?

simgem__
19-04-10, 17:50
ebru abla yardım edemezmisin o gece tarkancoll olarak orada olmak harika olurrr....

TarkanColl
19-04-10, 17:52
Süprizimiz olabilir Simgecim...

simgem__
19-04-10, 17:58

inşallah ya süper olur çok heyacanlandım şimdii.....:17:

fatihvefatih
19-04-10, 18:02

Ebru Hanım 17 Mayıs'da yapılacak Kral TV müzik ödülleri gecesine Tarkan kesin olarak katılacak mı? Neden soruyorum çünkü Tarkan'ın bu geceye katılacağı ve yeni bir şarkısını okuyacağı reklamını en son geçtiğimiz cumartesi Kral TV'de izlemiştim ondan sonra 2 gündür bekliyorum bir daha bu reklamı görmedim, açıkçası çok korkuyorum iptal olmasından, lütfen bilgin varsa açıklar mısın Tarkan 17 Mayıs'da orada kesin olarak orada olacak mı ve yeni albümünden en az 1 şarkıyı okuyacak mı?? Şimdiden teşekkürler :))

ece**
19-04-10, 18:02
böyle şeyler kolay olmuyor.birlikte hareket etmek gerekiyor.geçen sene TRT AVAZ'ın açılış konserinde TARKAN çıkmıştı.Bayağı Tarkan hayranı oradaydık.bu işin organizasyonunu üstlenen 2 kişiden biriydim. Tarkan'ın menejeriyle irtibata geçmek gerekiyor.Forumda da tek irtibata gecebilecek kişi Ebru(TARKANCOLL)..

bizde zeynep sayesinde gelebilmiştik :) bilmiyodum o 2 kişiden birinin sen olduğunu :)

twilight
19-04-10, 18:07
Twilight sen herkes için mi davetiye temin edeceksin?

aramızda para toplarız,ben gerekli parayı ödeyecegim söz :)
Uygarda bir telefon ucumuzda hani .. :14: 15-20 fan gelebiliyormuş...
ayol bizden iyi fan grubumu var... :) Acilinnnnnnnn Tarkancolll ve TARKAN geliyorrrrrrrr :)

trknmania
19-04-10, 18:11
yaa daha tam olarak çıkıp çıkmayacağından bile şüpheliyim ben açıkçası...inşallah geçen yıl olduğu gibi hevesimiz kursağımızda kalmaz...ve orda olabilmek mükemmel olurdu gerçekten...inşallah böyle bir imkanımız olabilir ve fanları olarak bizde tarkanımızın yanında olabiliriz...inşallahhhh:)

twilight
19-04-10, 18:15
Aman,abi aksilik kelimesini agzima bile almak istemiyorum...
Gecen sene ki gibi olursa - erkek halimle - oturur aglarim yani...
Gecen sene sinirden catlamistim,herkese bagiriyordum bu sene aglarim yani resmen...Aman lütfen Allahım tek bi şey istiyorum aksilik cikmasin...

TarkanColl
19-04-10, 18:23
Şu anda Tarkan'ın çıkacağı kesinlik kazanmadı. Ben de haber bekliyorum. Haber gelir gelmez yazarım buraya...

fatihvefatih
19-04-10, 18:32
Şu anda Tarkan'ın çıkacağı kesinlik kazanmadı. Ben de haber bekliyorum. Haber gelir gelmez yazarım buraya...

O zaman soruyorum burdan Kral TV yetkililerine bizimle dalga mı geçiyorlar!!! Nedir bu yaa!! Çıkacağı kesinlik kazanmadan neden reklamını yapıyorlar, böyle televizyonculuk da olmaz, insanlık da!!!!!!!! Saçmalığa bakar mısınız yaaa!!!!!!!

love_speak
19-04-10, 19:02
arkadaş tarkan fanları olarak katılıp gidelim gerçekten süper olur

xurush'nine
19-04-10, 19:06
:) İyide abi ben zaten giris yapicam direk cünki bir tanidigimin davetiyesi var,adini da bilirsiniz belki ATİLLA SARAL ;)

Onu bunu bilmem arkadasim, ben ruhuma davetiye isterim! :21:
Insallah bi aksilik cikmaz da Tarkan cikar bu torene, ama var ya ninecigini de goturmezsen kendinle, var ya Hazar denizi kadar aglarim.. :6: Bana ne, ben de geliyommmm.. ;)))))))))

günışığım
19-04-10, 20:31
bir yakinimdan duydum galiba halic kongre merkezinde yapilacakmis ama kesinlik kazanmamis insallah cikar tarkan ozledik cok cikarsa gidin cok guzel olur ben ankaradayim gelemem calisiyorum =((

bize zeynep soylemisti senden duymamistim ama dedigin gibi kolay bir is degildir. kral tv ile ilgili bir haber olursa forum yoneticileri muhakkak haber verecektir :20:

TARQANIM
19-04-10, 21:01
yaa bizde avrupadaki kral tv de neden böyle bisey söylemiyo baska bi yayin yapiyolar daha önceki senelerde göstermemisdi.. frekansi ayrimi sizin izledigniz lütfen haber verin kacirmak istemiyorum cok üzülürüm yoksa :((

eskalen
19-04-10, 21:16
Kesinlik kazanmadan mod'a girmeye gerek yok bence :) Bi kesinlik kazansin ve katilm gibi bir prosudur olacak mi onu bilemem, gerekli organizeyi hallederiz ;)

Bu arada Odul gecesine Tarkan'in cikmasina da nedense pek sicak bakmiyorum...Cok elestri laf gelecek...Hic stratejik is degil, hep taktiksel....

yiğit
19-04-10, 21:46
bizde zeynep sayesinde gelebilmiştik :) bilmiyodum o 2 kişiden birinin sen olduğunu :)

evet cihan(bounce) da birisiydi;)..harika bi gündü...cihan ve zeynep süper iş çıkarmışlardı...
cihanla tanışmamıza vesile olan konser :20:

jetaime
19-04-10, 22:02
yaaa keske istanbul da olsaydimm yaaa
bende gelmek istiyorum
ama zor olacak
pffff
insallah haber dogru olacak

ozgem__
19-04-10, 22:21
bence Ebru abladan haber bekkleyelim.... Tek ümit..

günışığım
19-04-10, 22:42
bence Ebru abladan haber bekkleyelim.... Tek ümit..

bencede :8:

start_the_fire
20-04-10, 00:35
Bencede ebru ablanın bu konu ile ilgilenmesi gerekiyor ama tabiki kendi bileceği iş cihan abi

bounce
20-04-10, 01:22
evet cihan(bounce) da birisiydi;)..harika bi gündü...cihan ve zeynep süper iş çıkarmışlardı...
cihanla tanışmamıza vesile olan konser :20:

sağol kuzen yaa.şımartıyorsun beni..''Tarkan kopar bizi Tarkan''.yiğitle Tarkan konserine mutlaka gidilmeli.

fatihvefatih
20-04-10, 01:55
İran'lı gençler Tarkan dinliyor ve Tarkan'ın dansını seviyor!!!

http://www.sondakika.com/haber-iran-da-gencler-tarkan-i-40-yas-ustu-ise-ibrahim-1967510/

jetaime
20-04-10, 03:11
biliyorum bunu
bu yeni bir haber degil kiz arkadasim var ya pariste onun esi iranli oda tarkan cok seviyo ve onun ailesi iranda tarkan dinliyo
ve iranda cok turkophone var bide

M-Yildiz
20-04-10, 11:41
Hatirliyorsaniz gecen sene de cikacak dendi ama cikmadi..Ama simdi bu sessizlik ortadayken hersey mümkün olabilir...

simgem__
20-04-10, 18:22
haber için çok saoll:))

veli
20-04-10, 18:33
.....::''::.... geçen senede TarkaN ın Kral Tv ödül gecesinde sahne alacağı sölenmişti ama böle bişey olmadı.. yani TarkaN sahne almamıştı.. umarım yine aynı bi durum olmazzz....::''::....

jetaime
20-04-10, 21:08
Haber var mi ???

xurush'nine
22-04-10, 15:02
Hic stratejik is degil, hep taktiksel....

Tarkan hep baristan yana oldugu icin stratejisi zayif.. Hem savas mi cikacak odul toreninde ki stratejik adim bekliyoruz? Devlet meselelerini mi hallediyoruz o gecede? Adi ustunde tabiatan duygu ask adami Tarkan, ondan taktik disi bir adim beklenir mi? Canim, bugune kadar strateji uygulamis olsa Napoleon olurdu,Tarkan degil.. ;))))))

P.S. Stratejiden nefret ediyoruz, strateji olsun istiyoruz!!!! :9: