PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Tarkan'la küs değilim"

twilight
17-04-10, 21:48
Yıllar önce,Tarkan'ın "Püf" şarkısını okuyan ve daha sonra Tarkan'a cüce anlamındaki Pigme lakabını takan,ardından bunu başkalarına söylediğini açıklayan Murat Boz,gece bar çıkışı kameralara el salladı.
Yeni albümünü bu yıl çıkaracağını müjdeleyen postar,Tarkan'la küs olmadığını,
ancak görüşmediğini belirtti.

Sabah

istanbul 1453
17-04-10, 21:52
lütfen bu başlığa yorum yazmayalım,çok gereksiz bu konu..

twilight
17-04-10, 21:58
neden ki??? :|

eLiF
17-04-10, 22:02
bos konusmus gene..

istanbul 1453
17-04-10, 22:03
senle ilgili diil yanlış anladın,bu haberi nie yayınladın falan da demiorum,sadece bu konu hakkında çok konuşuldu ve dönüp dolaşıp aynı şeylere geliorz o yüzden dedim,konuşmaya değmez bi konu ve bi şahsiyet..

jetaime
17-04-10, 23:25
iste medyalar

starzu
17-04-10, 23:50
hep sanatçıların ne kadar güvenilir olup olmadığı tartışılır anketler yapılır acaba medyamız ne kadar güvenilir aslında güzelbi anket sorusu olur:5:

fatihvefatih
18-04-10, 02:51
17/04/2010'da TRT'nin magazin programında izledim, Murat Boz Tarkan'la aralarının çok iyi olduğunu ve irtibat halinde olduklarını, görüştüklerini Türkiye'nin en büyük starı olduğunu ona yetişmek için kaç fırın ekmek yemem gerekiyor felan dledi (gerçi Serdar Ortaç'ı da kattı işin içine ama spiker dediki Serdar sizi veliahtı ilan etmiş, bundan dolayı Serdar'ı da övdü biraz) :))))))

TARQANIM
18-04-10, 02:53
cok düsünüyodum acaba murat boz gercekten küsmü diye geceleri uykusuz kalmicam artik..

günışığım
18-04-10, 04:31
murat boz 'ederini' tarkana borclu bunu unutmasin ;-)

Dogancan_Bay
18-04-10, 09:36
şu murat boz kadar (...)ve güvensiz bir insan görmedim.Eğer Tarkan olmasaydı , O şuan hiç bir şey olamazdı.

simgem__
18-04-10, 12:15
çok gereksiz bişey bence.......

ozgem__
18-04-10, 12:44
çok gereksiz bişey bence.......

ktlıyormmm

Bamboo
18-04-10, 14:46
bu tarkanla çalışan şahıslar ünlü olmadan önce nerdeyse tarkanın ayaklarına kapanıyolar.. sonra isimlerini duyurduktan sonra iyi kötü iş yapmaya başladıktan sonra da aman tarkan da kimmiş o kadar da önemli değilmiş havasına yatarlar.. murat boz bunlardan sadece biri.. benim bildiğim bide zeynep beşerler ve sinemis candemir var bunlarda tarkanla çalıştıktan sonra iş yapmaya başladılar.. tabii ne kadar başarırılar orasıda tartışılır.. umarım emirde aynı hatayı yapmaz..

Dogancan_Bay
18-04-10, 16:13
bu tarkanla çalışan şahıslar ünlü olmadan önce nerdeyse tarkanın ayaklarına kapanıyolar.. sonra isimlerini duyurduktan sonra iyi kötü iş yapmaya başladıktan sonra da aman tarkan da kimmiş o kadar da önemli değilmiş havasına yatarlar.. murat boz bunlardan sadece biri.. benim bildiğim bide zeynep beşerler ve sinemis candemir var bunlarda tarkanla çalıştıktan sonra iş yapmaya başladılar.. tabii ne kadar başarırılar orasıda tartışılır.. umarım emirde aynı hatayı yapmaz..

sana çok katılıyorum arkadaş.

MassConfusion
18-04-10, 19:11
Murat Boz'un şarkıları bence çok güzel, bide Tarkan'ı kalkıp yerden yere vuracak hali yok ya... Onu Tarkan yetiştirdi sadece medya karalamaya çalışıyor.

Yakisikli89
18-04-10, 22:01
Ben gectigimiz günlerde yeni single' i icin fotograf cekiminde Tarkan ile aralari iyi oldugunu ve görüstüklerini söyledigini duydum ..
kendi agzindan!

sally
19-04-10, 17:24
Aralarinda küslük felan yok medyanin abartmasi.