PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ajda pekkan ve tarkan düet yapacak

Tarkan2006
17-04-10, 11:26
17 Nisan 2010 06:00

AJDA PEKKAN VE TARKAN DÜET YAPACAK
TARKAN, 17 MAYIS’TA KRAL TV VİDEO MÜZİK ÖDÜLLERİ GECESİ’NDE SAHNEYE ÇIKACAK.MEGASTAR GECEDE SÜPERSTAR AJDA PEKKAN'LA DÜET YAPACAK.

Tarkan yaşadığı sıkıntılı günlerin ardından sevenlerinin karşısına ilk kez Kral TV Video Müzik Ödülleri Gecesi’nde çıkacak. Yeni bir şarkısını ilk kez o gece canlı yayında söyleyecek. Ödül gecesinde sahneye çıkması beklenen Süperstar Ajda Pekkan'la Megastar, son anda bir aksilik olmazsa düet yapacak.

kaynak: gecce.com

meryem_17
17-04-10, 12:03
Haberi facebooktada görmüştüm ama yinede teşekkürler şuana kadar duyduğum en güzel haberlerden biri diyebilirim:21:

jetaime
17-04-10, 12:22
Evet cok mutluyummmmmmmmmmmmmmm

twilight
17-04-10, 12:29
:) Alllahhh...Oley oley oley..
Artik belli basli bir siteden kaniti da var...
Bu düet yada bana ne düetten,Tarkan çıksın yeter bana,üzgünüm Ajdacım,seni zaten her yerde görüyoruz :D

badboyserkan
17-04-10, 12:36
Ben demistim size ama ilk kez bu event Tarkancoll'da sunuldu ! :)

ozgem__
17-04-10, 12:49
inşalllaaahhh:)

ece**
17-04-10, 12:51
hani yazının sonunda diyo ya ; "...son anda bi aksilik çıkmazsa" diye, o aksilik %90 çıkar kesin...

badboyserkan
17-04-10, 12:56
Tarkan Kral Tv Teaser'lari !

http://img219.imageshack.us/img219/2097/denewafistarkanajdapekki.jpg (http://img219.imageshack.us/i/denewafistarkanajdapekki.jpg/)

http://img227.imageshack.us/img227/6865/kraltvapr2010.jpg (http://img227.imageshack.us/i/kraltvapr2010.jpg/)

mage
17-04-10, 13:17
Hey gidi Tarkan! .BİR ZAMANLAR ÖDÜL TÖRENİNE BİLE KATILMIYORDU. TELEFONLA BAĞLANIYORDU BU TABLOYA BAKINCA GERÇEKTEN YÜREĞİM SIZLIYOR:.

ece**
17-04-10, 13:33
Hey gidi Tarkan! .BİR ZAMANLAR ÖDÜL TÖRENİNE BİLE KATILMIYORDU. TELEFONLA BAĞLANIYORDU BU TABLOYA BAKINCA GERÇEKTEN YÜREĞİM SIZLIYOR:.

geceyi tarkanın müzik şirketi düzenliyo...yürek sızlancak bi durum yok.tam tersi gururlanılcak bi durum war...

twilight
17-04-10, 13:37

Yürek sizlanacak bir durum yok arkadasim,gurur duy Tarkanla...
Koskoca MJ bile(Michael Jackson,ki dünya staridir,afrikadan antartikaya,her yerde satmistir) ödül törenlerinde sarki söyleyip,el salliyor,ödülünü aliyorsa,Tarkan gibi Avrupa ve Asyanin genis capli yerlerinde taninan bir star da , kalkip sarki söyleyecektir.Ha MTV ha Kral Tv,biz onu görmeyi özledik,kanal umurumuzda bile deil ki...

_trkn_
17-04-10, 13:45

Ödül almak farklı bir şey, televizyon programında şarkı söylemek farklı bir şey. Ödül almaya gelse ne olur gelmese ne olur ? ama televizyon programında bir nevi konser vermek için gelecek; Tarkan yeni albümünün çıkış şarkısını ilk kez orada söyleyecek, yine bomba etkisi yaratacak. Ayrıca, kral tv ilk kurulan müzik kanalı olduğu için önüne gelen herkesi kabul etmez, özel bir kanaldır. Devletin ilk kurulan kanalı Tarkan'ı özel bir geceye davet ettiği için onu tebrik etmeliyiz ama hayranları olarak onu desteklemessek yarardan çok zarar veririz..

berkan
17-04-10, 14:48
süper haberrrr cok özledim tarkanııı yeni sarkılarınııı heyecanla bekliyorummm =)

xurush'nine
17-04-10, 15:18
Yasasin!!! :17: :17: :17: Keske ciksa, ne guzel olur..
Valla cok ozledimmm,bu gidisle hasretten oluceeem.. :6:

P.S. Bence de cikmali.. Eninde sonunda bir yerlerde albumunu taniticaktir dimi?Bunun icin ilk baslangic da Kral tv ola bilir.Hic de fena fikir degil..
Medya cok ustune gidiyor,tamam, kabul de bu kacisin sonu yok ki.Nereye kadar? O susdukca is cigirinda cikiyor,arap sacina donuyor,muamma olusuyor insanlarin kafasinda..
Aslinda bir az sessiz kalmasinda yarar vardi, kolay degil buyuk bi sok atlatti ,hem kendine geldi, hem de is yargida hala. Konusmalarini yalnis bi yerlere ceke bilirlerdi.. Ama bu kadar yeter bence. Artik ciksin ortaliga gerek sarkilariyla, gerekirse de sorulari cevaplandirsin, kendini ifade etsin, olsun bitsin bu is.. Zaman gecdikce bu kacis uzar..Simdi tam zamani.
Hadi bakalim, yildiz askimmm, ugurlar ola, simdiden dua edicem muthis bi performansla cik ortaliga diye.. :20:

simgem__
17-04-10, 16:17
inşallah çıkarrr çok güzel olacağından eminimm:8: daha şimdiden heyacanlanıyorumm:17: tarkanın dönüşü muhteşem olacakkk:10:

asd1234
17-04-10, 16:50
Budur,budur! Süper olacak! 17 Mayısa daha çok var ama olsun :D Hadi Tarkan,heyecanla seni bekliyoruz..

Yakisikli89
17-04-10, 18:08
hani yazının sonunda diyo ya ; "...son anda bi aksilik çıkmazsa" diye, o aksilik %90 çıkar kesin...

:4: alemsin ya. :19:
bencede cikar =)

Tarkanin'da yeni sarkisini orada seslendirecegini sanmiyorum.
Tarkan böyle birseyi bildigim kadariyla bu zamana kadar yapmadi ..
Özel tanitim gecesi yaparsa, orada okuyabilir :1:

denizmavisi
17-04-10, 22:59
Bir zamanlar ödül törenlerine gitmeye tenezül etmezdi bu sefer yeni şarkısını orda seslendirecek şaşırdım aslında ama bi yandan da sevindim çünkü uyuşturucu olayının üzerindeki kötü imajını silmesi gerekiyor Tarkanın ve kral tvnin gecesi de çok uygun olur tanıtım için, sabırsızlıkla 17 mayısı beklicem...

Zara
18-04-10, 12:18
bence bu haber yalan

prenses_elaa
18-04-10, 14:41
inş doğrudur

DaLy
18-04-10, 23:56
Başka bi şey isteseymişim olurmuş.Daha 1 hafta önce aklımdan geçiyodu =)

Neyse muhteşem ötesi olucaktır.Teşekkürler.

meryem_17
20-04-10, 20:45
Bencede on numara bi gece olacak çünkü megastarımız we süperstarımız geceye damgasını wuracakkkk:20::20::20: :10::10::10: