PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uyuşturucu Tarkanı beş parasız bıkaktı

tarkaseksüel
17-04-10, 09:44
http://image.samanyoluhaber.com/Images/News/2010226/127124.jpg

Gözaltına alındıktan sonra işleri ters giden Tarkan’ın tüm anlaşmaları iptal edildi. Megastar’ın çalışanları parasızlıktan şikayetçi...
Yazı Boyutu 10 12 14 16
Ünlü sanatçı Tarkan’ın yaşadığı kötü günler bitmek bilmiyor. Tarkan’ın 12 yıldır yanında çalışan ve adeta eli ayağı olan koruması Levent Ağaoğlu’nun, yakınlarına, “Artık para kazanamıyorum, konserler iptal olunca bizim ekstralar da kesildi, sıkıntıdayım” diyerek Tarkan’ın yanından ayrılmak istediğini söylediği öğrenildi.

ELEMANLARI SIKINTIDA

Sanatçının bazı orkestra elemanlarının da iş yapamamaktan dolayı maddi anlamda sıkıntı yaşadığı belirtiliyor. Sanatçının müzisyenleri, “Her sanatçı iş alıyor, anlaşmalar yapıyor, biz oturuyoruz. Geçtiğimiz yıllarda üniversite konserlerine, yurtdışı konserlerine giderdik. Bu sene daha tek bir işimiz olmadı” şeklinde konuşuyor.

ÜCRETSİZ KONSERLERİ BİLE İPTAL OLDU

Uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle gözaltına alındıktan sonra işleri ters gitmeye başlayan Tarkan bu yüzden büyük bir maddi kayıp yaşıyor. Tüm konser anlaşmaları tek tek durdurulan Tarkan’ın bedava vereceği hayır konserleri bile iptal ediliyor. Geçen hafta sahneye çıkacağı Polis Gecesi’ndeki işi iptal olmuş, yerine Gülben Ergen ile Ferhat Göçer sahne almıştı. Gözaltına alınmadan önce 2.5 milyon dolara Pepsi firmasıyla reklam anlaşması yapan Tarkan, bu işini de Kenan İmirzalıoğlu’na kaptırmıştı.

SON ŞANSI YENi ALBÜM

Sanatçının yakında çıkartmayı düşündüğü yeni albümünü yeniden çıkışının başlangıcı olarak gördüğü, o nedenle yaşadığı sıkıntıların üzerinde durmadığı belirtiliyor. Tarkan’ın bütün gününü stüdyoda geçirdiğini belirten yakınları, ìBu albümüne çok güveniyor ve hayranlarının karşısına yepyeni bir Tarkan olarak çıkmaya hazırlanıyor. Eğer başarırsa, maddi ve manevi bütün kayıpları unutulacaktırî diyorlar.

BUGÜN GAZETESİ
http://www.samanyoluhaber.com/h_409458_uyusturucu-tarkani-bes-parasiz-bikakti-.html

fincan
17-04-10, 10:30
çok komikler bakalım daha ne kadar saçmalayabilecekler sınırlarını zorluyolar korkum yazdıklarına bir süre sonra kendilerininde inanmaya başlayacak olmaları

twilight
17-04-10, 12:21
Tarkan mı parasız?Güldürmeyin beni...
En lüks villalarda kim kalıyor,
Kimin bir sürü arabası var?Hem de güzel mi güzel :P
Kim binlerce dolarlık alışveriş yapabiliyor.
Yahu kardeşim anlama kıtı falan olmanız lazım...
Tarkan'a sadece single satışları parası bile kalsa,5 trilyonu geçkin para eder be :)
Siz kendi paranıza bakın,yada uslubunuzu öğrenip gelin,Tarkan parasız falan değil bırakmayız da evel Allah. :)

özlemmis
17-04-10, 12:31
abartma bu kadar olur yani pes

smh
17-04-10, 12:45
Tarkan'ın serveti yedi sülalesine yeter...

ozgem__
17-04-10, 12:51
ne kadar abartıyolar yaa görende tarkan ı 5 parasız biri sanacak...

ece**
17-04-10, 12:54
he he tamam tarkan 5 parasız kaldı he tamam heee :D:D

mage
17-04-10, 13:18
Ama arkadaşlar orkestranın serzenişleri doğru olabilir.

Bamboo
17-04-10, 13:31
şuan da iş yapmayıp büyük paralar kazanamıyo deseler doğrudur diebilceğim ama 5 parasız demek iflas ee buda resmen yalan allah şükür..

MARY JANE
17-04-10, 13:54
artık yalan haber yapmasınlar lütfen. bıktım artık bu masalları okumaktan. tarkanında ailesi ve sevenleri var. bu kadar karalama yeter ya ama. elinizi vicdanınıza koyun artık. evvel allah onun sevenleri varken ne iflas eder nede bu mesleği bırakır. onun arkasında aslan gibi sevenleri var. mayıs ayında çığ gibi gelip hepsini susturacak bunu da unutmasınlar.
O BİR MEGASTAR :D :D :D

fatihvefatih
17-04-10, 14:25
Tarkan mı parasız?Güldürmeyin beni...
En lüks villalarda kim kalıyor,
Kimin bir sürü arabası var?Hem de güzel mi güzel :P
Kim binlerce dolarlık alışveriş yapabiliyor.
Yahu kardeşim anlama kıtı falan olmanız lazım...
Tarkan'a sadece single satışları parası bile kalsa,5 trilyonu geçkin para eder be :)
Siz kendi paranıza bakın,yada uslubunuzu öğrenip gelin,Tarkan parasız falan değil bırakmayız da evel Allah. :)

Tarkan asla parasız kalmaz, saçma sapan tamamen atmasyon bir haber, hem evel Allah biz varken Tarkan asla parasız kalmaz! Yeter artık bu kadarda saçmalamayın!!!!!!!!!!

aylin_23
17-04-10, 14:40
konu tarkan olunca herkesın bı lafı varya mesela kenan dogulu yalın gokhan ozen 30 unu gecmısler hala askere gıtmedıler ve kımsenın de cıtı cıkmıyor tarkan ıse 28 yasında gıtmesıne ragmen yeryerınden oynadı bu kadarda bı ınsanın ustune gıdılmez ya demır gıbı sınır varya adam da

xurush'nine
17-04-10, 14:41
Daha neler, amanin daha daha neler amma da abartttin..
Yalan ya, bu calisanlar Tarkan'in ozel elemanlari degil ki.Levent daha onceleri de baska islerde hep yer aliyordu..Mesela gutaristi Ayhan da baska konserlere cikiyodu..
Ekmeksiz kalirlar mi hic? Tarkan da birakmaz..Ve bunun icin ille de konser yapmak gerekmiyor..
Yalan,inanmayin, onlar da eminim kotu doneminde Tarkanin zorluklarini sineye almislardir. E bi megastarla calismak her kese nasip olur mu? Hem kac yillik omur yoldaslari , bir aile gibiler yaparlar mi? Bizler onu kenardan izleyen hayranlari olarak destekliyorsak,sesizliyini anlayisla karsiliyorsak, onlar da mutlaka oyle yapiyorlar.Bi de 2 ay konser yapmamak o kadar da buyuk kayip degil ki Tarkan icin. Bi cikar hepsini telafi eder..

berkan
17-04-10, 14:45
tam bir sacmalık arkadaslar . artık bu haberlere deger vermeyelım gerekırse buraya bile eklemeyelim bizim okudugumuzu ilgilendigimizi gördükce daha cok yazıyolar . yeter artık ne istiyolar tarkandan bu adamlar cok sinirim boluyo yaa tarkan unutulup gitse ne kazanacaklar ne olucak müzigimiz öksüz kalıcak gercek bir deger kaybolacak . bunların isi gücü palavra baska bisiy bimezler . bence artık bu konuyla ilgili haberleri eklemeyelim buraya . tarkan türkiyenin en büyük starıdır varsa bitanecik ondan daha iyi cıksın görelim bakalım .

özlemmis
17-04-10, 14:47
bunlar yakında tarkan için yardım gecesi düzenlenecek diye yazı yazarlarsa hiç şaşırmayın.İşin suyunu iyice çıkardılar artık.

Bamboo
17-04-10, 15:30
bunlar yakında tarkan için yardım gecesi düzenlenecek diye yazı yazarlarsa hiç şaşırmayın.İşin suyunu iyice çıkardılar artık.

he walla özlem doğru dedin.. =D

jetaime
17-04-10, 15:45
pffff cok abartiyorlar ama normal ya bu gazete samanyolu gazeti

simgem__
17-04-10, 16:10
offf ne kadar abarttılar ... :7:tarkan bi süredir ortalarda görünmüyo ya hemen yaftayı yapıştırdılar tarkan beş parasız kaldı diyeee :12:off yeter valla artık gülüp geçmekten başka yapıcak bişey yokkk:23:

TorNadO
17-04-10, 16:55
Tarkan albüm yapsın 10 tane orjinal albüm alıcam.

Sizin haberleriniz beni hiç etkilemiyor.

devilmaycry11
17-04-10, 18:34
seni bilen iyi biliyor tarkan, dırdır eden zırdeli çok bu memlekette :)) her zaman yanındayız...

eLiF
17-04-10, 21:43
way konserler de olmasa Tarkan aç kalacakmıs nerdeyse.. yardım fonu mu açsak ne =) çok komik haberler ya.. gülmekten baska bisi yapamıyor insan :))

au13
17-04-10, 22:41
yoook ya daha neler bunlar tamamen Tarkan dushmani olmush ya rahat burakin artiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik

fatihvefatih
18-04-10, 02:45
Tarkan albüm yapsın 10 tane orjinal albüm alıcam.

Sizin haberleriniz beni hiç etkilemiyor.

5 Tanede ben alıcam, bu albümde satış rekorları kırıcaz anlaşılan, diğer arkadaşlar acaba kaçar tane alacaklar??? :)))))

TARQANIM
18-04-10, 02:51
5 Tanede ben alıcam, bu albümde satış rekorları kırıcaz anlaşılan, diğer arkadaşlar acaba kaçar tane alacaklar??? :))))) gaza getiriyosunuz birbirinizi bak :) bende 3 tanemi alsam ki

günışığım
18-04-10, 04:15
5 parasi kalmamis milyarlari hala duruyormus yani :14: :18:

twilight
18-04-10, 11:16
:) Vah vah,Tarkana yardım mı etsek napsak arkadaşlar,bunlar iyice ciddiye almış...
Haydi birimiz sokak ortasında Tarkan için para toplasin,hatta dur dur gitar çalsın Tarkan şarkıları falan,para verene Hepsi Senin Miyi vermeyene Kıl Oldum Abiyi çalsın :) Nasıl???

İyice cozutmuş bu gazeteciler,baktım Samanyolu ya,yüzde yüz yalan haber abi...Samanyolu hep böyle yapar!