PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mart ayının en popüler isimleri

Nzl
13-04-10, 18:14
Medya Takip Merkezi’nin hazırladığı ‘magazin gündemi’ konulu basın raporuna göre; geçtiğimiz ay Türkiye’nin en çok konuşulan ismi Hülya Avşar oldu.

Ünlü sanatçı, Mart ayında toplam bin 555 habere konu edildi. Mart ayının en popüler ikinci ismi Tarkan oldu. Uyuşturucu kullanmak ve temin etmek suçundan yargılanmasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Tarkan, Türk halkının en çok merak ettiği isimler arasındaydı. Şaşırtıcı gelişmeler nedeniyle medyanın da ilgi odağı olan ünlü sanatçının haberlerinde yüzde 54 artış yaşandı. Eşiyle ayrılma kararını açıklayan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, en çok konuşulan isimlerinden bir diğeriydi.

Şov dünyasının en çok konuşulan isimleri
1- Hülya Avşar
2- Tarkan Tevetoğlu
3- Cem Yılmaz
4- Mehmet Ali Erbil
5- Sezen Aksu
6- Zülfü Livaneli
7- Ata Demirer
8- Yılmaz Erdoğan
9- Şahan Gökbakar
10- Ajda Pekkan

http://cadde.milliyet.com.tr/2010/04/13/HaberDetay/1224190/Hulya_Avsar__zirveden_dusmuyor

start_the_fire
13-04-10, 18:57
Çok kötü bit haber bu ben tarkanımı böyle televizyonlarda bu sekilde görmeye alısık olmadığım icin kötü bir haber benim fikrimce umarım albümden cıktıktan sonra en iyi cıkıs yapan sanatcımız bizim sanatcımız olur umarım

simgem__
13-04-10, 19:04
Çok kötü bir haber bu ben tarkanımı böyle televizyonlarda bu sekilde görmeye alısık olmadığım icin kötü bir haber benim fikrimce umarım albümden cıktıktan sonra en iyi cıkıs yapan sanatcımız bizim sanatcımız olur umarım

aynen katılıyorum sana... ayın konuşulan isminin bu şekilde olmasını istemezdim ...mayısta albüm çıkarsa inşallah albümüyle en çok konuşulan kişi olur tarkannn:8:

Bamboo
13-04-10, 19:32
ummrım bi daha böle kötü haberlerle gündeme gelmez tarkanım...

twilight
13-04-10, 19:43
Tarkan lütfen şöyle olaylarla gündeme gelip hem kendini hem bizi üzme ya albümlerle konuşsunlar biz övünelim senle...lütfenn :(

Dark_blue
13-04-10, 20:13
Tarkan lütfen şöyle olaylarla gündeme gelip hem kendini hem bizi üzme ya albümlerle konuşsunlar biz övünelim senle...lütfenn :(

Tarkan kendi istegiylemi gündeme geldi bu haberlerle ? Nasil elestiri bu anlamadim...

veli
14-04-10, 11:27
...::''::... keşke daha güzel haberleri olsaydı da ilk 10 a bile giremeseydi ....::''::......