PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Album mayis sonunda!

Pamela_beyazgul
12-04-10, 23:17
Arkadaslar Levent'a sormustum album ne zaman cikacak diye, iste onun cevabi:
"Mayis sonunda cikiyor... rahat ol :))herkese soyle, facede yaz..."

Buzlukahve
12-04-10, 23:22
inşallah doğrudur mayıs sonu çıkar:)

tarkaseksüel
12-04-10, 23:26
levent abı de ole dediyse doğrdur :)

badboyserkan
12-04-10, 23:27
Levent'in demesi durumu aciga kavusturcagini sanmiyorum,ama ozellikle Tarkanin agzindan,produktorunden yada ozan colakoglundan kesin bir bilgi edinilmesi gerekir diye dusunuyorum.Ama levent dediyse birseyler biliyordur yakindir :)

TARQANIM
12-04-10, 23:39
mayis sonu hic ilimli gelmedi bana.. yaz ortasi yada kasim aylari iyi olurdu ama önemli olan ciksin bu sene

istanbul 1453
12-04-10, 23:47
25 mayıs süper olur,haziranda bi klip,haziran sonu da turne falan,here we go....

trknmania
12-04-10, 23:56
pamelacımm çok teşekkürler canım bize de haber verdiğin için:)))

jetaime
13-04-10, 00:26
Insallah haber dogru olacak
ama haber cok guzel

_trkn_
13-04-10, 00:50
Haber için çooook teşekkürler :20:

Albümü sabırsızlıkla bekliyorum, umarım en yakın zamanda çıkar.

asd1234
13-04-10, 00:55
Umarım doğrudur,bakalım. Ama ben Tarkan'dan duysam yine "acaba" diyorum artık bu albüm tarihleri hakkında :)

fatihvefatih
13-04-10, 00:57
Allah'ım inşallah doğrudur, şimdilerde Tarkan'ımdan gelecek güzel bir albüme o kadar ihtiyacım varki, bu haberin doğru olmasını o kadar çok istiyorum ki. Teşekkürler Pamela, çoooooookk teşekkürler. :)))))))))

xurush'nine
13-04-10, 02:10
Pam,bi tanesin,cok tesekur ederim canim arkadasim,oh beeee!
Valla benim de icimden ogle olucak gibi geliyor..Hatta iddiasina bile girmistim..
Insallah dedigin gibidir..Simdiden ziplayalim bari.. :))

:4: :4: :4: :17: :17: :17: (Her sey mumkun eger inanirsak...)

günışığım
13-04-10, 03:37
tarkan bile dese inanmam elime almadikca albumu =)=)=)

start_the_fire
13-04-10, 08:27
albüm cıkmadan inanmam hicbirşeye cıksın inanayım ozaman

starzu
13-04-10, 09:29
yani 1 ay sonra öylemi bekleyip görücez ama hiç umudum yok tarkan titizdir yine çıkış tarihini ertelemenin bi yolunu bulur:12:

ece**
13-04-10, 12:13
çok sewindim,güne mutlu başladım..amaaaa bi "acaba?" da war kafamda.tarkan yine erteler ihtimali çok ağır basıyo içimde.ama allahım noluuurrr yanılt beni lütfennn..yinede çok heweslenmeden sewiniorum :)

twilight
13-04-10, 12:49
:) Tarkan bile albüm tarihlerini sasirirken Levent hayli hayli sasirir.
Ama Levent dogru söyler...İnsallah dogrudur erkenden gecer elimize albüm.

MARY JANE
13-04-10, 14:08
inşallah mayıs sonunda çıkar da gerçek megastar nasıl olur gösterir insanlara. tarkan gibi megastarlar onun içinde bu müzik aşkı olduğu sürece ve arkasında bizim gibi sevenleri olduğu sürece bitmez. bu albümle bunu öğrenecekler boş beyinliler.

ozgem__
13-04-10, 14:23
inşallah levent abi doğru sölüyodurrrr:):)):)

Dark_blue
13-04-10, 14:46
Hadii az kaldi süper olacakkk :)))

smh
13-04-10, 15:21
arkadaşlar kım bu levent abi ben bılmıyorum:) ama mayıs sonu süper bı tarıh bence haber için teşekkürler...

SESA
13-04-10, 15:24
İnşallah tarih doğrudur
eğer doğruysa yaz başında çıkacak olması güzel

twilight
13-04-10, 17:18
arkadaşlar kım bu levent abi ben bılmıyorum:) ama mayıs sonu süper bı tarıh bence haber için teşekkürler...

Levent Ağaoğlu,1999dan beri Tarkan'ın korumasını yapıyor ;)
Ayrica,Madonna,Michael Jackson gibi ünlülerin,
Türkiyeye gelmesindeki ayak.

simgem__
13-04-10, 19:08
çok sevindimmm çok mutlu oldum inşallah ertelemezde mayısta çıkar şu albüm ...:17: haber için çok teşekkürler pamelacımm:27:

Bamboo
13-04-10, 19:29
walla ben inanmıyom tarkan kendi bile dese yine o tarihte çıkmaz=D ama yinede umarım doğrudur..

denizarya
13-04-10, 21:40
Levent kim??

duduboy
13-04-10, 22:50
Tarkanin korumasi demis........ hahaha ne komik...... bende inandim.... oldu...... sacma....

xurush'nine
13-04-10, 22:52
:) İnsallah dogrudur erkenden gecer elimize albüm.

E size gore hava hos.. Yarin o bur gun album bi ciksin,(Allah mi dedirtiyo ne? ;) ) aksama olmadi obur gune elinizdedir.. Bir de bana sorun orginalini bulmak icin neler cekiyorum.. Bizde mesela 3-5 yerde kaliteli CD satarlar.Ucuza kaciliyor esasinda biliyorsunuz, dagitim organizasyon hatasinin da payi var bence.Hemen indirip korsanini cikariyorlar.Cogu insan da oyle alip dinliyor.Ve orjinaline fazla talep olmadigindan ( daha pahali ya), getirtmiyorlar.
Beni merakci ninos da bayiliyorum orjinal CD'yi A'dab Z'ye incelemeye, her noktasina takilmaya, e dusunun halimi 2 ay cildirarak bekledim, mesela "Metamorfoz"u yalniz mart falan gibi ala bildim(ocakta cikmisti..), onu da ozel rica uzerine getirterek.. Simdiden kara kara dusunmeye basladim bile..
:((((
Ama kaset ciksin da, ben yine cildirarak beklemeye raziyim.Yeter ki ciksin.. :10:

fatihvefatih
13-04-10, 23:41
E size gore hava hos.. Yarin o bur gun album bi ciksin,(Allah mi dedirtiyo ne? ;) ) aksama olmadi obur gune elinizdedir.. Bir de bana sorun orginalini bulmak icin neler cekiyorum.. Bizde mesela 3-5 yerde kaliteli CD satarlar.Ucuza kaciliyor esasinda biliyorsunuz, dagitim organizasyon hatasinin da payi var bence.Hemen indirip korsanini cikariyorlar.Cogu insan da oyle alip dinliyor.Ve orjinaline fazla talep olmadigindan ( daha pahali ya), getirtmiyorlar.
Beni merakci ninos da bayiliyorum orjinal CD'yi A'dab Z'ye incelemeye, her noktasina takilmaya, e dusunun halimi 2 ay cildirarak bekledim, mesela "Metamorfoz"u yalniz mart falan gibi ala bildim(ocakta cikmisti..), onu da ozel rica uzerine getirterek.. Simdiden kara kara dusunmeye basladim bile..
Ama kaset ciksin da, ben yine cildirarak beklemeye raziyim.Yeter ki ciksin.. :10:

Tarkan'ın bu uyuşturucu olayları gündeme geldiğinde bir yeminim vardı, yeni albümü çıksın 1 adet değil tam 5 adet alacağım diye, sen hiç merak etme, yeni albüm çıksın 1 tanesinide sana yollarım, yeterki yeni albüm Mayıs'da çıksın :))))))

fatihvefatih
13-04-10, 23:43
Tarkanin korumasi demis........ hahaha ne komik...... bende inandim.... oldu...... sacma....

Evet doğru söylüyor Tarkan'ın koruması, televizyonda gördüğün adam (sürekli Tarkan'ın yanında duran geç adam) Tarkan'ın yıllardır korumalığını yapan Levent Bey, sen neden güldünki, dikkatini çekerim burası Tarkan'ın fan sitesi Tarkan'la alaklı şeyleri en iyi biz biliriz!!!

DaLy
14-04-10, 03:03
Aceleye gelmesinde geç çıkmasına razıyım şahsen..

M-Yildiz
14-04-10, 11:06
Valla Levent her zaman cikip böyle duyurular yapmaz, hele hele albüm hakkinda hic konusmaz. Ama gercekten böyle birsey dediyse bir bildigi vardir adamin..

veli
14-04-10, 11:12
...::''::.... pek sanmıyorum mayıs sonunda çıkacağına ....ben 2011 yazında çıkacak die duymuştum ..... ama inş. mayıs sonunda çıkar yanii...::''::... beklicezz ....

İZMİRLİ
14-04-10, 12:36

Albüm kolay burdan yollarım ben sana sorun olmaz hatırlat ama oky.birde ricam olacak şu avatar resminin daha küçük ölçeklisi varsa onu koy lütfen :))

bounce
14-04-10, 14:59
Levent Ağaoğlu,1999dan beri Tarkan'ın korumasını yapıyor ;)
Ayrica,Madonna,Michael Jackson gibi ünlülerin,
Türkiyeye gelmesindeki ayak.

bi konu da yanlışın var. doğru Tarkan'ın koruması ama MİCHAEL JACKSON ve diğerlerini Türkiye'ye getiren kişi Ahmet San'dır.
Levent Ağaoğlu sadece o konserlerde koruma ekibinin içindeydi. ama o zamandan bu zamana bayağı geliştirmiş kendini ki artık yabancı ünlülerin Türkiye'de korumalığını yapıyor.

eLiF
14-04-10, 17:50
hadi hayırlısı bakalım ama ilk önce bi single çıkarsaydı yaz ortası gelseydi albüm.. bekleyip görücez =)

Zara
14-04-10, 19:12
süper bi haber bu gerçekten! Çok tesekkürler canim benim! :)))

qiZémtévétoqLu*
14-04-10, 19:37
sabırsızlanıyoruuum!
çok teşekkürler haber içiin :):)

leyla
14-04-10, 21:17
insallah dogrudur.tarkandan yeni album yeni sarkilar o kadar cok istiyorum ki.

levent_taka61
14-04-10, 21:36
artık sıktı bu muhabbetler kesin tarih bile verse inanmayın derim beklemek görmek lazım...

denizmavisi
15-04-10, 22:43
ay inşallah doğrudur bu sefer bi de tam doğum günümde yani 29 mayısta çıkarsa allahım ne süper olur:21: lütfen Tarkan bana en güzel doğum günü hediyesini ver:29:

Hüli 82
16-04-10, 02:37
:15:umarim bu sefer dogru olur

jetaime
16-04-10, 22:06
dogruuuuuuuuuuuuuuu
vayyy cok mutluyum yaaa

fatihvefatih
17-04-10, 01:58
dogruuuuuuuuuuuuuuu
vayyy cok mutluyum yaaa

Doğru olduğunu kimden öğrendin arkadaşım bu kadar emin konuştun doğruuuuuuuuuuuuuuu diye :))) Lütfen bizede açıkla, eğer dediğin gibi gerçektende doğruysa dile benden ne dilersen :))))))))

tarkaseksüel
17-04-10, 02:44
Doğru olduğunu kimden öğrendin arkadaşım bu kadar emin konuştun doğruuuuuuuuuuuuuuu diye :))) Lütfen bizede açıkla, eğer dediğin gibi gerçektende doğruysa dile benden ne dilersen :))))))))kral tv de yenı şarksını soylıyeceğine göree algunde çıkıyor demektırr..

jetaime
17-04-10, 03:16
kral tv de cikmis

istanbul 1453
17-04-10, 19:54
http://dinlefm.com/tarkan-2010-son-album-ask-kapimda-dinle/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

MEGASTAR
22-04-10, 16:32
Bence de dogru gibi gorunuyor... oyleyse mayis ayinin sonu harika bir zamanlama cunku tam yazin ortasina dogru insanlar sarkilara alir ve dinlemeye baslarlar.

jetaime
22-04-10, 16:35
ehhh mayis yaz ortasi degil ki hihihi temmuz soyleceksinse tamam bir sey degmicem ama mayis degil

istanbul 1453
22-04-10, 17:33
arkadaşlar twiter sahibi bi arkadaşımız twitterdan metin arolata tarkanın albümü hakkında soru sorabilirmi? tarkan albümünü çıkarıo yazmış twitt sayfasında sanırım baya bi bilgisi var albümle ilgili,ayrıca sürekli twitterda kendisi ve cvp verio herkese :) lütfen biri albümü sorsun ipuçları alsın ondan..

twilight
22-04-10, 19:12
albümün adi "Ask Kapimda" mi yani? :) sacma...

love_speak
22-04-10, 19:48
albümün çıkma tarihi inş doğrudur ve mayıs sonunda kavuşuruz.albüm adına gelince sürekli değişip duruyor bence bu isimlerden farklı birşey de olabilir. . .