PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ali Saydam: Kenan Emirzalıoğlu'nun işi zor

Nzl
11-04-10, 13:18
Kenan Emirzalıoğlu'nun işi zor

Bizde ise Pepsi, Tarkan ile anlaşmasını iptal ediyor... Ipsos KMG'nin araştırmasına göre güveni azalacağına artmış olan, Metropoll'ün araştırmasına göre popülaritesini aslanlar gibi koruyan, Türkiye'nin en büyük pop starı Tarkan'ı bir kalemde siliyor...
Tutup onun yerine Kenan İmirzalıoğlu ile anlaşılıyor... O da çok tutulan bir TV ve sinema starı. Ancak düşürüldüğü duruma bakar mısınız? Tarkan'a alternatif olacak... Allah kolaylık versin...

http://aksam.com.tr/2010/04/11/yazar/17013/ali_saydam/la_scala_da_bu_kez_uyumayacagim___.html

badboyserkan
11-04-10, 14:04
Saydam Hocamiz dogru atiflarda bulunmus gene. Tarkani bir iletisimci gozunden iyi dusunerek yaziyor. Cunku herkes ticari kaygi pesinde oldugu icin diger unsur septomlarini goremiyor. Tarkan Pepsiye muhtac degil Pepside Tarkana. Medya propagandasi denen yellow journalisim kavramini medyamizim birakmasi lazim. Ali hocam'da var olan celiskli durumu yazisinda guzel ve kisaca ozetlemis. Tesekkurler.

eskalen
11-04-10, 14:33
Ali saydam Hocamiz yine guzel bir karsilastirma yapmis.... Aslinda yazinin tamamini okunursa, Nike'in Tiger Woodsla cektigi reklam filmiyle gosterdigi tutumu, Pepsi'nin Tarkan'a olan tutumunu karsilastirmis...Hatirlanirsa Tiger Woods'un skandallarin daniskasi yasamis bir insan ve Nike herseye ragmen destegini cekmedi...Pepsi ne yapiyor? gozaltina girdi cikti olmaz baska bir unluye???

twilight
11-04-10, 15:02
Tarkan kiiim Kenan kimmm...
Kıvanç Tatlıtuğ olsa düşünürdüm ama olmayacak bu iş...Bir de reklam dandik..
Tarkanın reklamları çok güzeldi hatırlarsanız..."Eee sonra"reklamı falan..
Ahh bi daha olsa bi daha pepsi içerim 1yıl için ama olmadı işte.

günışığım
11-04-10, 15:12
Ali bey guzel yazmis agzina kalemine saglik

jetaime
11-04-10, 15:41
evet cok guzel yazmis

start_the_fire
11-04-10, 15:43
Güzel bir yazı düsüncelerini ne güzel kaleme dökmüs tebrik ederim gerçekten tarkanı böyle konusmak beni cok mutlu ediyor böyle haberler daima okuruz insallah

fatihvefatih
11-04-10, 16:03
Harikasınız Ali Bey, ellerinize sağlık, buda Pepsi'ye kapak olsun :))))))))

Bamboo
11-04-10, 18:34
tam olarak reklam içeriği henüz belli değil ne işleyecekleri yani.. bekleyip görmek lazım kenanın etkisini.. ama bence de işleri zor gibi..

simgem__
11-04-10, 18:39
gerçekten güzel yazmış ellerine yüreğine sağlıkkk Ali Saydam'ınbravo

Hüli 82
12-04-10, 00:02
cok güzel yazmis yüregine saglik

zwolkan
12-04-10, 01:39
Arkadaşlar hepinizin yorumlarını okudum, çok beğenmişsiniz. Öss de zamanında 45 te 45 türkçe doğru yapan birisi olarak, dikkatinizi oradaki son cümlelere çekmek istiyorum :) 'DÜŞÜRÜLDÜĞÜ DURUMA BAKARMISINIZ ?, TARKAN'A ALTERNATİF OLACAK' ...

DaLy
12-04-10, 02:06
Yeni albüm çıktıktan sonra umarım Tarkan kendisine karşı tavır koyan kuruluşlarla çalışmaz.Bravo Ali Saydam..

ozgem__
12-04-10, 20:12
Ali Saydam güzel demişşş..!