PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hande'nin Fendi Tarkan'ı Yendi...

twilight
10-04-10, 11:58
"Hande'ye Neler Oluyor"albümüyle yaza damga vurması beklenen Hande Yener albüm arifesi ilk konserini LeMan Bar'da verdi.Konser çıkışı sanaçıya hangi şarkıcılarla çalışmak istersiniz sorusuna "Kenan ve Musti.Onlar star çünki"dedi.

Peki Ya Tarkan?

Uyuşturucu yüzünden gözaltına alınan ve kısa sürede hapisten çıkan Megastar Tarkan sorusunu duyunca,"Aaa,Tarkan çok başarılı.Ancak metamorfoz gibi bir albüm yapacağıma şuradan atlarım daha iyi.Fanları hala nasıl şakşaklıyor bilmiyorum."

Tarkan çok Kızacak!
"Ayrıca Tarkan'ın yeni çıkaracağı albümden de ümitsizim.O gelsin benle çalışsın onu eski forumuna getireyim ben"

Magazin D

ece**
10-04-10, 12:10
bunu cidden söledimi :S bende onun hayranlarına şoktayım pop'tan berbat bi müzik anlayışına döndü.insanlar nasıl dinlediler hala aklım almıyo..onun hayranları nasıl şakşaklamış acaba?? herkes kendini ne mükemmel sanıo ya öyle..bi kendi yaptığına baksa önce...tarzını değiştirince acaip itici gelmeye başlamıştı bana hala aynıymış hislerim meğersem:D

_trkn_
10-04-10, 12:17
Metamorfoz , dinlendikçe sevilen çok kaliteli ve güzel şarkılardan oluşan bir albümdür.

Tarkan tüm Avrupa'nın altını üstüne getirmiş bir sanatçıdır..

Sen merak etme Hande . Tarkan yeni albümüyle bomba gibi gelecek , eski tarzına dönecek ,

bazı dilli düdüklerin ağzını kapayacak .

twilight
10-04-10, 12:43
Ayyy...yine çıldırmış bu kadın...saçları falan yine boyatmış albüm desen fiyasko bende magazin dde gördüm bu gün...aynen kopyalayıp yapıştırdım size...
bu handenin gitmesi lazım pop dünyası batıyor çünkiiii...daha öncede tarkana laf atmıştı hatırlarsanız tabi tiye alıyoruz küçümsüyoruz laf atmıyoruz :)

tarkaseksüel
10-04-10, 13:01
ben hande yı severim albümlerinide sevıyorum hatta suan son albümü dinliyorum süper şarkılar var
elektronık müzikte de bence başarılıydı... Ama neden böyle dediki sankı tarkan için
ama dedıklerını de düşünürsem haklı olabilir çünkü metamorfoz albümü dinlemiyorum çok uzun zamandır...

özlemmis
10-04-10, 13:05
görende kendi çok muhteşem albümler yaptı sanır ağzı olan konuşuyor.Umarım tarkan çok iyi albümle gelirde şunlarda çetesini kapatır.

ozgem__
10-04-10, 13:25
hande yener nasıl böyle bişey sölemeye cesaret ediy anlamıyorum tarkan kadar kaliteli şarkı yapan görmüş müü acaba:S

DaLy
10-04-10, 13:44
Handeye bazı noktalarda katılıyorum çünkü ben de Metamorfoz albümünü çok beğenmeyenlerdenim.Ayrıca Hande gerçekten böyle ukala bi tavırla konuşmuşsa çok ayıp etmiş..

Kendisinin -Apayrı- albümünü severdim ama o albümden sonra sapıttı.Hele ki son albümü..Bakkal diye nitelendirdiği tarzın örnekleri yeni albümünde fazlasıyla mevcut.

Ama ben yine de Hande ile Tarkan'ın çalışmasını isterdim çünkü ne olursa olsun Hande de en azından bu ülkede farklı bi şeyler yapma çabası içerisinde..Onun için kendisine çok da kızamıyorum..=)

zwolkan
10-04-10, 14:02
Ya arkadaşlar bu Hande ilk çıktığı zamanlarda ' ben kadın tarkan 'olucam diye dolaşıyordu. ne çabuk unutmuş o günleri...

MARY JANE
10-04-10, 14:13
yeni albüm için reklam çalışmaları bunlar. sataşacak en iyi isim tarkan herkes için. çünkü meyve veren ağaç taşlanır. her albümü dinledikçe seviliyor ve şarkıları yıllar sonra bile söyleniyor. ama yeni albüm çıkınca herkes dut yemiş bülbüle dönecek bundan eminim. konuşmaya mecalleri kalmayacak. :D gerçek tarkanı şimdi gösterecek.

serennn
10-04-10, 14:24
Bu kadin kim ki tarkanim hakkinda böyle konuşuyo ya inşallahh bomba gibi bi albümle gelir de bu hande gibilerine kapak olur..

eLiF
10-04-10, 14:40
bunların hepsini söledimi hem de kameralar önünde?? böle bi saçmalık yapmıcak kadar akılllı sanırdım bu kadını ama öle değilmis..

starzu
10-04-10, 15:36
:12:büyük sanatçı barlarda şarkı söylemeye devam et sen:15:

kartales26
10-04-10, 15:52
gereksiz insan gereksiz şarkıcı boşverin gitsin kaale bile almaya gerek yok...

Yakisikli89
10-04-10, 16:25
Hande'nin son albümü gayet basarili. Her sarkisi cok büyük bir keyif ile dinleniyor.
Ama böyle konusmasi beni acikcasi cok üzdü.
Gercekten Tarkan'in Hande Yener ile bir düet yapmasini istiyenlerden(d)im.
böyle konusmasi beni cok üzdü.

Insallah Tarkan bu haberi okumaz, duymaz :-)

TARQANIM
10-04-10, 16:34
inanmiyorum ya hande nasil böyle bisey der.. hande yeneri cok severim eger bu konusmasi dogruysa yeni albümünü almaktan emin degilim gibi..

berkan
10-04-10, 16:57
arkadaslar gercekte kimin gercek star oldugu belli oluyo kenanla mustiyle is cıkmayacagını bilio tarkana sarıyo =) sen kimsin senle calısıcak tarkan cakma madonna =)

start_the_fire
10-04-10, 17:39
Ya hande yener kim arkadaslar biriniz bana onun akılda kalan bir sarkısını söylesin icinden ya inanamıyorum tarkanın adını bile ağzına alması onun icin büyük gurur olması lazım tarkanı ona soruyorlar onun icin büyük bir gurur olması lazımken böyle konusması nasıl bir şarkıcı olduğunun kanıtı

trknmania
10-04-10, 17:42
çok komik yaaa ...cidden çook komik:))) hande sen bunları tarkana söyleyebilecek en son insansın yaaa....poptan çık elektronik müziğe geç,ordan çık popa dön....bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...sen metamorfoz gibi bir albümü zaten yapamazsın..o kaliteyi anca rüyanda görürsün....senin metamorfoz albümünün kalitesine ulaşabilmen için daha nice sopa'lar çıkartman lazım....:)))))

jetaime
10-04-10, 17:49
arkadaslar ben dusunuyorum ki medyalar bizle oynuyo
bunu bu diyo
sunu su diyo
falan filan
medyalar bizle oynamak istiyo o kadar kolay

simgem__
10-04-10, 18:01
önce kendi yaptığı müziklere baksın ... hakkını yemiyim önceleri yani pop müzik yaparken gayet başarılı bulurdum severdim kendisini ama sonra elektronik müziğe geçiş yaptı pek çok insanla gereksiz ağız dalaşına girdi sonra soğudum kendisinden ... metamorfoza laf ediyo ama o yıl en çok satılan albüm seçilmişti metamorfoz.... tarkan kendisini ifade etmişti o albümde .. dilli düdük , dedikodu , hop hop , .. , pare pare ( kendi iç dünyasını anlattığını söylemişti ) gibi.. metamorfoz bana göre tarkan ' ın olgunlaştığı bi albümdü kendi besteleri vardı kendini anlatmaya çalışmıştı... insanlara alışılmış tarkan şarkıları olmadığı için tuhaf gelmişti ama kaliteli bi albümdü yinede...ben inanıyorum tarkan yaza bomba gibi girecekkkk ...ona laf edenlere şarkılarıyla cevap verecek tarkan..:29:

jetaime
10-04-10, 18:09
Siz medyalara cok dikkatli ediyorsun vallah
medyalar ne kadar yalan soyluyo ve siz hala inaniyorsun
ben anlamiyorum
neyse

bounce
10-04-10, 18:18
Siz medyalara cok dikkatli ediyorsun vallah
medyalar ne kadar yalan soyluyo ve siz hala inaniyorsun
ben anlamiyorum
neyse

aynen sana katılıyorum.basın uydurmasıdır
dememiştir hande yener. eğer demişse de ayıp etmiştir. ama dediğim gibi dememiştir.

jetaime
10-04-10, 18:24
aynen sana katılıyorum.basın uydurmasıdır
dememiştir hande yener. Eğer demişse de ayıp etmiştir. Ama dediğim gibi dememiştir.

evet bende katiliyorum sana

twilight
10-04-10, 18:54
Ben de diyeceğine inanmıyorum ama HYFC sitesinde de vardi galiba bu haber...

jetaime
10-04-10, 19:21
Evet ama nerden cikti bu haber ?

denizarya
10-04-10, 20:51
kendi müzikten sanki cok anliyor...hem kenan dogulu ile musti ile calismak istermis..peki sizce tarkan kadar güzel ve saglam sesleri var mi..bence hayir...tarkan türkü de, TSM, pop da herseyi söyler..sesi saglam cünki

istanbul 1453
10-04-10, 21:01
bi hande yener için çok fazla uzamadımı konu sizce,son 4 albümü toplamı 100.000 satmadı, o kadının en son hangi şarkısını dinlediniz ya da aklınızda kaldı,erol köse ondan çok zarar ettik die açıklama yapmadımı,o kadar laf söyleyip demetle barışıp tükürdüğünü yalamadımı,bence konu kapansın artık reklam yapıo işte kendine çapında,konuşmaya değmez

günışığım
10-04-10, 21:09
bir kere haber ne sacma cunku tarkan hapis yatmadi =)=)
ikincisi hande kendini kaybetmis olmali bunlari soylemesi icin o yuzden pek ihtimal vermiyorum bizzat kendi agziylami soyledi bilmiyorum ama... hande yeneri sevmem ama bende yillardir onun yaptigi muzigine aciyorum ilk ciktiginda dinlenir sarkilar yapiyordu.

birde su var tabii eger gercekten bu sozleri soylediyse yeni cikardigi albumunu tarkani anmadan promosyonunu yapamazdi basardi aferin ona =)

leyla
11-04-10, 13:19
handeyi hic sevmem ama metamorfoz albumu cok iyi degildi yani tarkanin turkce albumlarinin icinde sonuncu.ben metamorfoz albumunden pare pare sarkisini cok seviyorum ve dinliyorum baska sarkilarini dinlemiyorum uzun zamandir.

ezel1710
11-04-10, 13:43
ben gülp gecerim:18::28:

özlemmis
11-04-10, 14:34
lafı söyleyene bakarım ben, onun için hiç kaale alınacak bir durum değil.Tarkanın yanından geçemeyecek birisi konuşmuş malum albümü çıktı reklam peşinde herkes.Kime laf söyleyince manşete çıkıyorlar tabiki tarkana.

Dark_blue
11-04-10, 20:56
BAR dan ciktigi belli yani , ayik kafayla söylenecek laflar degil bunlar...

tunalı
12-04-10, 11:33
hande böyle birşey söylememiştir bence

inci tanesi
12-04-10, 14:45
Hahahaha Hande bu komik konusmayi nasil yapabilmis yaaa.Insan once kendine bakar be Tarkana laf atacak seviyedemisin ki sen?Bende yeni albumu sabirsizlikla bekliyorum en cok ta bu dilli duduklerin susmasi icin.hadi Bitanem "sustur" artik sunlari

MonaRıza
12-04-10, 19:09
Burada yazan herşey YALANmış.. Bugün İstanbul FM'de açıklama yaptı Hande Yener.. twitter'da buradaki konu sorulmuş Hande Yener'e.

Hande Yener "Böyle bi yorum yapmak haddime değil. Bana Tarkan hakkında birşey sormadılar, böyle bir yorum yapmadım. Küs olduklarımla barış dönemindeyim. Şu sıralar başarımı baltalamak adına bu tür haberler çıkıyor. Müzikal olarak eleştirdiğim zamanlar elbette oluyor ama çıkmamış bir albüm hakkında yorum yapmış olmam söz konusu değil. Lütfen inanmayın" dedi.

Hande'yi dinlerken boşuna sevmediğimi anladım. Tarkan kadar sevilesi insan..

jetaime
12-04-10, 22:49
Burada yazan herşey YALANmış.. Bugün İstanbul FM'de açıklama yaptı Hande Yener.. twitter'da buradaki konu sorulmuş Hande Yener'e.

Hande Yener "Böyle bi yorum yapmak haddime değil. Bana Tarkan hakkında birşey sormadılar, böyle bir yorum yapmadım. Küs olduklarımla barış dönemindeyim. Şu sıralar başarımı baltalamak adına bu tür haberler çıkıyor. Müzikal olarak eleştirdiğim zamanlar elbette oluyor ama çıkmamış bir albüm hakkında yorum yapmış olmam söz konusu değil. Lütfen inanmayın" dedi.

Hande'yi dinlerken boşuna sevmediğimi anladım. Tarkan kadar sevilesi insan..

eeee size ne dedim ben ?????
medya medya medya
en buyuk yalancilar bunlar

Buzlukahve
12-04-10, 23:20
twitter da handeyenerle sohbetim var bende sordum kendisine asla böyle birşey söylemedim ben dedi,ayrıca oda tarkanın albümünü merakla bekliyormuş tarkan güzel işler yapıcak diyo ayrıca hande yener ukala gibi görünen ama hiç ukala olmayan biri