PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : flaş flaş tarkan pepsi ile anlaştı

MEGASTARİX
10-04-10, 02:58
basında çıkan pepsi tarkanı bıraktı kenan imirzalioğlu ile anlaştı gibi haberleri birinci ağızdan megastar tarkana sorduk ve tarkan böyle bir şeyin olmadığını pepsi firmasıyla anlaştıkları son rütuşların yapılmasının ardından resmi açıklamanın yapılacağını söyledi.
bu haberin ardından tarkan hayranları derin bir oh çekti sızan haberlere göre tarkan pepsi reklamları ve 10 konser karşılığında 3 milyon dolarlık dev bir anlaşmaya imza attı.

milliyet

MEGASTARİX
10-04-10, 02:59
ee nede olsa megastar yakışır

**MegaStarkan**
10-04-10, 03:05
Kaynagi link sekilinde belirtin lütfen.

TARQANIM
10-04-10, 03:25
reklami görmeden inanmam .. yalan

M-Yildiz
10-04-10, 03:30
milliyetin sayfasinda böyle bir haber yok ama ?

günışığım
10-04-10, 04:28
bu aksam tvlerde kenan pepsi reklamlari vardi tarkan yoktur her ikisi ile kampanya yuruturlermi bilemem tabii

smh
10-04-10, 04:41
kenan reklamı nerde vardı çekildi ve yayınlanıyormu?

DaLy
10-04-10, 04:55
Doğru haberse ve Tarkan yapıcağı işten mutlu olucaksa bize de mutlu olmak düşer.=)

kartales26
10-04-10, 10:11
bu haber doğru değil ne milliyetin sayfasında ne de internette böyle bir haber yok...bence tarkan mayıs ayında albümünü çıkartacaktı ama sponsorluk olayını hesaba katmadı amacı pepsiyi arkasına alarak albüm çıkartıp,yazın bir çok konser vermekti.Ama anlaşma iptal olunca tarkan albüm tarihini kasıma ertelemek zorunda kaldı çünkü albümün kasıma ertelenmesinin başka bir açıklaması yok

mordum
10-04-10, 11:37
Sanırım yalan bi haber çünkü kenan imirzalioğlu nun olduğu reklamlar dönüyor tv lerde bende 2 gün önce gördüm...

denizmavisi
10-04-10, 11:39
bu habere inanmak istiyorum umarım doğrudur Tarkan'ın bomba gibi bir albüm ve sponsorla geri dönmesi lazım artık

trknmania
10-04-10, 11:43
bilmiyorum kafam karıştı şimdi..... kenanlı pepsi reklamları dönmeye başladı bile tv de.:((..nasıl olucak bu iş anlamadım..

ece**
10-04-10, 12:26
yalan ya inanmayın..karışmasın kafanız boşuna..bunların uydurması yine..kenanla anlaşmış belli dediğnize göre reklam dönmeye başlamış ben görmedim ama öyle olduğuna göre kenan la anlaşma yapılmış...herkes neden pepsiye bu kadar önem weriyo anlamış değilim..pepsi oldumu aaa oohh çok ii gibisinden..olmazsa olmasın ya sponsor mu yok sanki ..tamam geçmişte güzel işler oldu ama oldu we bitti..dahada ii sponsorlar çıkacak illa ki..zaten albümün çıkacağna olan inancım da kalmadı. o yüzden sponsor haberleri bile canımı yakıyo artık..çok üzülüyorum ya umarım çıkar şu albüm sabrım kalmadı artık :((

Bamboo
10-04-10, 12:39
keşke doğru olsa ama doğru değil bu haber..

özlemmis
10-04-10, 12:49
yalan arkadaşlar bende gördüm kenanı pepsi reklamında

ozgem__
10-04-10, 13:22
keske doğru olsaaa ama yalandır...s resmi bi haber yokk

**MegaStarkan**
10-04-10, 14:21
Konu kilitlenmistir

Kaynak yetersiz, aksini ispat etmedigi sürece üye uyarilmistir.