PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Iyot gibi açiğa çikanlar

sally
10-04-10, 00:02
"Çirkin ve zararlı davranışlarla mücadele edecek kadar medeni cesarete sahip olamayan toplumlar, o çirkinlikler içinde yok olmaya mahkumdurlar."

Nasıl olsa kimse yazmaz, bu cesareti göstermez diye yazıyorum…

Megastar Tarkan öyle bir girdi-çıktı ki, sonrasında yapılan açıklamalara bakarsanız; Sanki utanmasalar “O, gözaltına alınan kişi Tarkan değildi” diyecekler…

Sonuç olarak birçok şeyi ekranlardan görüp öğrenen bu çoğunluktaki halk, bu kimselerin ekrana çıkıp bu şekilde fütursuzca konuşmalarına şahitlik ettiler. Ne gördüler? Ünlü olunca, şöhret olunca işler değişiyor. Algı yavaş yavaş şöhret ol yırt’tan çıkıp, şöhret ol suçtan, suçlanmaktan yırt’a dönmeye başladı. Elbette adalet sistemi işler, hak yerini bulur, adalet işini bilir. Ancak bunlar yaşanınca kantarın topuzu biraz kaçıyor sanki. Hadi ünlü çıkıyor ve suçu ne olursa olsun bir şekilde kendisini ifade edebiliyor, 'yanlış arkadaş kurbanıyım' diyebiliyor. Peki ya suç işleyen, toplumun o insanları suça ittiği kader mahkumları ne yapsın? Rıdvan Dilmen, Tuğba Özay, Deniz Seki ve Megastar Tarkan'ın hayat standartlarını gözünüzün önüne getirin, sonra da suç işleyen garibanları düşünün. Şartları yer değiştirseniz suçlar da yer değiştirir mi sizce?

Ayakligazete.com

DaLy
10-04-10, 00:37
Magazinciler ne zamandan beridir ülke sorunlarıyla ilgilenmeye başladı..Bıraksınlar bu işler milletin frikiklerini,alkollü görüntülerini yayınlamaya devam etsinler..Onlara yakışan bu.

starzu
10-04-10, 00:46
bu tür yazıları artık ciddiye almıyorum gözaltına alınanlar arasında gazetecilerde vardı sanırım bu yazıyı yazan kısa süreli bi hafıza kaybı yaşıyor yada hatırlamak istedikleri yazmış dedim ya ciddiye almıyorum :12::15:

MARY JANE
10-04-10, 00:58
Artık kendi söyledikleri yalanlara inanır oldular. Herkesi kendileri gibi yalancı biliyorlar.
Bir deli kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkaramamış. Üstüne üstlük o kuyuya taşı atan deliler bile çıkaramaz oldular o taşı. Ayıp ayıp. İnsanın sabrıda bir yere kadar ama. Hiç kaale bile almıyordum ama artık dayanamıyorum. Eline kalem alan herkes yazar, magazinci,... diye geçinir oldu. Gerçek gazetecilik bu mu? Gerçek gazetecilik onlara göre bol keseden yalanlar uydurup, insanların beyinlerini yıkamak oldu artık bu memlekette. Basın bildirisine bile saygı duymuyorlar.

Bamboo
10-04-10, 12:45
şu ahkam kesmlerine sinir oluyom yaa ne kadar gıcık insnlar be..

twilight
10-04-10, 12:58
:) Magazincilerden nefret etme sebebleri...

ece**
10-04-10, 13:05
... al birini vur ötekine !! :)

ozgem__
10-04-10, 13:29
şu mgazincilerden sinir kapıyorum

eLiF
10-04-10, 14:49
tarkanın yanında onun gibi gazeteciler de vardı bunu niye görmezden geliyo.. onlar kötü örnek olmuyo mu topluma

au13
10-04-10, 16:50
mevzu yinede tarkan. Bu ishleri burakin artik sayin gazeteciler rahat burakin onu yaaa nefes almayi bile cok goruyorsunuz o size ne yapti???

start_the_fire
10-04-10, 17:44
hadi diyorum isini yapıyorlar ama bazılarının islerine karısmıyorlar mı sinir oluyorum arkadaslar kendi isinize bakın

simgem__
10-04-10, 18:08
off artık şu haberlerden bıktım ... tarkan albümü çıkarsada artık sadece şarkılar konuşulsa.. gerçi bu bizim toplumda mümkün değil ama ...