PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : murat boz'dan kır zircirlerini

smh
09-04-10, 21:32
murat boz tarkan'cılık oynamaya devam ediyor şimdide kır zincirlerini okumuş tarkan'dan izizn aldı sanırm ama keşke izin vermeseymiş hakkını verememiş şarkının bence buyrun bide siz dinleyin

http://www.facebook.com/?ref=home#!/video/video.php?v=379821423841&ref=nf

istanbul 1453
09-04-10, 21:51
tarkan gibi söylemesini beklemek komiklik olurdu zaten tarkan normal bi insan diil öyle bi ses dünya üzerinde yok bunu hepimiz bilioruz,ama genel olarak güzel söylemiş yinede tarkan yorumuyla söylemiş,murat boz çok başarılı ama şarkıları hemen tükenio ve buyüzden sadece görüntü yüzünden küçük kızlar ona hayran,biraz daha kalıcı ve kaliteli şarkılar yapması lazım,ama genel olarak saygılı,efendi ve ne olursa olsun son bikaçyıldır sürekli gündemde bi şarkısını bulunduruo,tarkanın yerini alamaz tabi ama murat boza destek olalım çünkü tarkan hala destek oluo ona

start_the_fire
09-04-10, 21:57
of şarkıyı batırmıs arkadaslar ben böyle bu kadar kötü beklemiyordum murat bozdan pes doğrusu yıkılmıs bu sarkıyla aman klip yapmasın da

_trkn_
09-04-10, 22:02
Hiç beğenmedim , sesini Tarkan'a benzetmeye çalışmış ama olmamış.. :7:

twilight
09-04-10, 22:18
ben mi murat boz hayranyım yoksa şarkı mı bana güzel geldi,ben beğendim arkadaşlar... :|

jetaime
09-04-10, 22:49
bende begendim

DaLy
10-04-10, 00:34
Berbat.Hatta ötesi..

TheLastAirBender
10-04-10, 04:27
bu geceee eee eee eee uyusundaa büyüsünn neeennn niii eeee kır zincirlerini kop kop rezalet yada tarkandan sonra baskasından dinlemek istemiyorum gibi bişe oldu yada benim uykum geldi bu saatte dinleyince ninni olarak algıladım yatayım ben en iyisi :18::18:

günışığım
10-04-10, 04:32
berbat okumus iyyyyyyyyy

twilight
10-04-10, 12:08
bende begendim

biz zevksiziz galiba şekerimmm :D
Gel,bi kişi daha beğenirse beni ortanıza alın dilek tutayım :28: :18:

ece**
10-04-10, 12:15
güzel söylemiş ama dümdüz sölemiş..tarkandaki gibi o ateş o arzu o tutku yok...tarkan bu şarkıyı sölerken ben tarkanda bu duyguların hepsini hissederk okuduğunu düşünüorum..ama murat boz'da yok bu :D ben beğenmedim kısaca

ozgem__
10-04-10, 13:35
Tarkan ve Murat Boz...
Karşılaştırılamaz bile....

SESA
10-04-10, 14:28
Ben pek beğenmedim dümdüz söylemiş şarkıyı

Bamboo
10-04-10, 14:51
biz zevksiziz galiba şekerimmm :D
Gel,bi kişi daha beğenirse beni ortanıza alın dilek tutayım :28: :18:

ecenin de dediği gibi gerçekten tarkandaki gibi tutku,ateş,arzu yok ee nede olsa tarkan ateşli adam napsın ne sölese ateşli oluyo=D, murat öle değil tabii ama ben yinede sevdim,hoşuma gitti arkadaşlar.. hadi şimdi dilek tutabilisin... =D

twilight
10-04-10, 15:45
ecenin de dediği gibi gerçekten tarkandaki gibi tutku,ateş,arzu yok ee nede olsa tarkan ateşli adam napsın ne sölese ateşli oluyo=D, murat öle değil tabii ama ben yinede sevdim,hoşuma gitti arkadaşlar.. hadi şimdi dilek tutabilisin... =D

Tutuyorummm...
Allahım lütfen Tarkan yeni albmüyle Michael Jackson kadar çok satsın :)
Ve hande yener çatır çatır çatlasın...İmkansiz gibi ama neden olmasin? :)

Yakisikli89
10-04-10, 16:34
Murat Boz mu cok sessiz okuyor, yoksa benim kulaklarimda mi bir arizalik var.
:-)
Ben begenmedim!

*HiLaL*
10-04-10, 17:43
Güzel söylemi$ bence ben begendim.. TARKAN gibi oLamaz zaten kimse bunu bekLemeyin ama kendi capInda kendi daLInda bnce güzeL söyLemi$ ben begendim..

simgem__
10-04-10, 18:10
güzel söylemiş ama dümdüz sölemiş..tarkandaki gibi o ateş o arzu o tutku yok...tarkan bu şarkıyı sölerken ben tarkanda bu duyguların hepsini hissederk okuduğunu düşünüorum..ama murat boz'da yok bu :D ben beğenmedim kısaca

aynen :)))

Bamboo
10-04-10, 19:31
Tutuyorummm...
Allahım lütfen Tarkan yeni albmüyle Michael Jackson kadar çok satsın :)
Ve hande yener çatır çatır çatlasın...İmkansiz gibi ama neden olmasin? :)

mj kadar olmaz ama yinde çok satsın ondan bende amin dieim o zamn..=D

**MegaStarkan**
10-04-10, 20:20
Uymamis sesine, evet... ama resimler karizma ;)
Gülümse Kaderini daha iyi söylüyordu.

fatihvefatih
10-04-10, 23:03
Murat Boz'un yorumunu bende beğendim, hatta beklenmedik bir performans sergilemiş bile diyebilirim, şarkıyı defalarca dinliyorum Murat Boz'dan. Tebrikler Murat Boz, seni pek sevmiyordum ama bu aralar iyi parçalar yakaladın, özellikle Soner Sarıkabadayı ile olan düet şarkında ve Kır Zincirleri şarkısında gösterdiğin performansı tebrik ediyorum.