PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ve diğerleri...

twilight
08-04-10, 14:45
Tarkan/Kenan/Serdar/Gökhan/Musti

Hepsinin albümü bu yıl çıktı,yada çıkıyor.
Mustafa Sandal"Karizma"adlı albümüyle başarılı bir çıkış yaptı.
Gökhan Özen yeni albümünün ismini sır gibi tutuyor.Aynı şekilde,Kenan Doğulu da yeni bir single çalışması peşinde.
En büyük haberse şimdi geliyor.

Serdar Mı Tarkan Mı?

İki popstar Serdar Ortaç ve Tarkan 2010'un Kasım ayında yeni albümünü çıkaracak.Serdar Ortaçın"Aşk Beklemez"ve Tarkan'ın "Şunu Bunu" albümlerinin rekabet yaratacağı bekleniyor.

HÜRRİYET

garez
08-04-10, 14:56
insanın inanası gelmiyor.. "Şunu Bunu":D:-)))

xurush'nine
08-04-10, 14:59
Sali sallanir, carsamba tullanir sunun surasinda kasima ne kaldi ki.. :18: :17:

Bamboo
08-04-10, 15:24
kasım 2010 :11:

günışığım
08-04-10, 15:49
sunu bunu ...nokta nokta ...gibi olmus :28::28: ustelik kasim mi yakinmis ya bence 2011 olsun o :24:

SESA
08-04-10, 16:17
bu albüm tarihleri beni bitirecek şimdide kasım oldu 2011 yılbaşı olursada hiç şaşırmam
ayrıca Şunu Bunu da ilginç bi isim olmuş

DaLy
08-04-10, 16:38
Böyle bi kıyaslama olabilir mi yahu..Tarkan mı Serdar mı...Utanmasalar Tarkan mı Mahmut Tuncer mi falan diye sormaya başlıcaklar..Utanmıyolarda gerçi neyse..

twilight
08-04-10, 16:46
Serdar ortaçta türk piyasasına güzel işler yapmış biridir..."Karabiberim"den "Nar Çiçeğim"e "Kabahat"tan "Bu da Geçer"e bir çokşarkısı top 10 listelerine girdi.ancak o kadar da abrtılacak sesi yok...tarkanla bu listede anca Tarkan kıyaslandırılabilir oda kendisi zaten :)

_trkn_
08-04-10, 16:59
Tarkan yeni albümüyle fırtına gibi dönecek !

Yine klasik ve hitt bir şarkı olucak.

Kuzu Kuzu
Dudu Dudu
Şunu Bunu

Ama albüm tarihleri çok uzadı.. ilk önce haziran 2009da çıkacak dendi , sonra mayıs 2010'a sarktı , şimdi de kasım 2010 oldu.. Bence 2011'de çıkacak.

DaLy
08-04-10, 17:07
Serdar ortaçta türk piyasasına güzel işler yapmış biridir..."Karabiberim"den "Nar Çiçeğim"e "Kabahat"tan "Bu da Geçer"e bir çokşarkısı top 10 listelerine girdi.ancak o kadar da abrtılacak sesi yok...tarkanla bu listede anca Tarkan kıyaslandırılabilir oda kendisi zaten :)

Sana katılmıyorum çünkü bugün Türk Pop müzik piyasasının bu içler acısı halinin en büyük sorumlularından birisi Serdar Ortaçtır.

Birbirinin benzeri şarkılar ve arabesk fantazi tarzı yorumuyla -Pop müzik için iyi işler yaptı- demek saçma olur.Ses konusuna değinmek bile isteiyorum.

Gitsinler Serdar Ortacı Doğuşla veya ne biliyim Gökhan Özenle falan kıyaslasınlar.Herkes sikletine göre ama değil mi..?

mage
08-04-10, 17:28
KAsım 2010 sonra yaza ertelendi diye çıkar 2011 de felan çıkar artık hiç heyecanlandırmıyor beni bu albüm çok sıkıldm artık çıkartmasın kardeşim böyle şey olurmu insan bi resmi açıklama yapar tık yok bırak ya ,:/

eLiF
08-04-10, 17:44
2011 yazı olsun en iyisi.. iki popstar Tarkan ve serdar rekabetimi hiç sanmıyorum

Bamboo
08-04-10, 18:21
Sana katılmıyorum çünkü bugün Türk Pop müzik piyasasının bu içler acısı halinin en büyük sorumlularından birisi Serdar Ortaçtır.
Birbirinin benzeri şarkılar ve arabesk fantazi tarzı yorumuyla -Pop müzik için iyi işler yaptı- demek saçma olur.Ses konusuna değinmek bile isteiyorum.
Gitsinler Serdar Ortacı Doğuşla veya ne biliyim Gökhan Özenle falan kıyaslasınlar.Herkes sikletine göre ama değil mi..?

kesinlikle serdar pop müziğe iyi şeyler katmadı hiç.. nası katçak ki adam sanki sözlerin yerini değiştirip tekrar tekrar piyasaya sürüyo yaa.. bi iki tane doğru düzgün şarkısı var onları zaten kendi yapmadı.. bide kalmış kendini rakip gösteriyo tarkana.. tarkanın tırnağı bile olmaz be.. hayretler içersindeyim..

Dark_blue
08-04-10, 18:33
Tarkan Sunu bunu :)))) daha nelerrr :) albüm kasima da sarkmaz mayista cikacaktir...ayrica tarkanin tr de rakibi sayilabilecek bi popcu da yoktur.

start_the_fire
08-04-10, 19:50
Tarkan'ın yanına yaklaşabilecek bir pop sanatcısı göremiyorum ben serdar ortaçın şarkıları güzel iyi ama tarkanın sarkılarının yarısı edemez bence

Buzlukahve
08-04-10, 21:29
METİN AROLAT TARKAN I seven birisi ve metin arolatın albümüde nisan sonu çıkıyor adem ile hava şarkısı dillere düşücek twitter da nisan sonu bomba gibi farklı ve bomba gibi albüm geliyor hazır olun diyor ben adem ile hava yı dinledim metin arolatla samimi birisinden gerçekten tarkan şarkılarına yakın güzel şarkılarla çıkıcak bu ay sonu haberiniz olsun....

yiğit
08-04-10, 21:32
şunu bunu...bana biraz sıkma gibi geldi..o ne yaaa..ayrıca kasım.. ben mayısı nasıl beklerim derken kasım oldu...yuhhhhh

kartales26
08-04-10, 22:16
kasım bana pek mantıklı gelmedi.Albümün adının da bu olacağını zannetmiyorum.Düşünün eğer kasımda çıkacaksa daha 6 ay var.Ben albümün çıkmasına 6 ay varken tarkan'ın albümünün isminin belli olduğunu hiç görmedim.Bu sebepten haber tamamiyle yalan bir haberdir.

jetaime
09-04-10, 00:22
kasim bu ne yaaa
2020 de gelecek yani
pffffffff

TARQANIM
09-04-10, 01:42
daha önce duymusdum "sunu bunu" diye bi sarki olcagini yalan habermi yine yoksa.. ama kulaga hos geliyo birazda nazan öncel sarki isimlerine benziyo

günışığım
09-04-10, 02:33
serdar ayni melodiler uzerine farkli sozler yapiyor tarkan oyle degil her zaman farkini ortaya koyan isler yapti tarkan ile serdarin muzik kalitesi bir degil armut ile elmalari ayni kefeye koymayalim lutfen :15:
tarkanin her sarkisi ayri bir tat...

yigit
09-04-10, 02:45
arkadaşlar albüm mayısta çıkıyormuş haberiniz olsun ;)

xurush'nine
09-04-10, 14:28

Aslinda kasim benim acimdan daha guzel olurdu.. Bana hediye olurdu kasimda dogdum ama ben o hediyeyi almayayim - bekleyemem ki, sabrim kalmadi artik ya, ne olur daha cavuk ciksin!!!!! Valla bu gidisle bekleyen dervis... misali olurum kasima kadar ona gore.. :6:

kartales26
09-04-10, 14:51

kaynak nedir?

twilight
09-04-10, 17:23
Aynen öyle,kaynak nedir?
Mayista cikacani ben de duymusutm ama yetisecegini sanmiyorum.

serennn
09-04-10, 17:55
herekesi sus pus edecek herkese kapak olacak ortalığı yıkacak bi albüm olsun daa ben bi beş yıl daahaa beklerim sorun değilll..

İZMİRLİ
09-04-10, 18:24
Arkadaşlar gerek hazırlık durumu, gerekte pazarlama stratejisi olarak albüm en geç haziran 15'e kadar çıkmış olur...Şarkılar zaten 5/6 ay önce belli olmuştu kasım ayına uzaması gibi bir şey söz konusu bile olamaz, ayrıca serdar ortaç'ta hiç bir yazı boş geçirmemiştir, uydurmada olsa mutlaka bir çalışma çıkarır yaz başında...Yani hem serdar'ın hemde Tarkan'ın albümü en geç haziran ortası çıkmış olur.(Bence)

yiğit
09-04-10, 19:02
arkadaşlar AYHAN (GÜNYIL) abi ''bende mayıs gıbı bılıyordum..ama sanırım ertelenmiş doğru bir haber..:( '' dedi..

ece**
09-04-10, 19:13
arkadaşlar AYHAN (GÜNYIL) abi ''bende mayıs gıbı bılıyordum..ama sanırım ertelenmiş doğru bir haber..:( '' dedi..

doğruysa eğer bu bilgi zaten oyuncak olmuştuk iyice oyuncağa çevirip kabak tadı werdiler..hiç şaşırmam çıkmazsa..zaten beklemiyodum...ayıp olur yani bizlere 1 yıldır oyala babam oyala çocuk gibi..:15: çok sinirlendim yine...:14:

kartales26
09-04-10, 19:16
ayhan günyıl söylediyse doğrudur o zaman.madem şarkılar hazır tarkan niye erteleyip duruyor anlamadım.yeni şarkımı arıyor ki...Düşünsenize 3-4 tane kuzu kuzu ayarında şarkı aynı albümde(bir tanesi bile ortalığı yıkıyorken)...çünkü tarkan'da işin farkına vardı herhalde bence bomba gibi albüm hazırlıyor.Bu olayları unutturacak müzik piyasasına damga vuracak bir albüm.ama yaz ayını neden kaçırıyor yine anlamak mümkün değil.Tarkan'ın şarkıları yazın insanlara daha bir başka etki ediyor.Şarkılar daha bir sıcak geliyor insana.Bir zamanlama hatası daha istemiyoruz tarkandan madem albüm üstünde bu kadar titizleniyor çıkış tarihini de en uygun zamanda ayarlaması gerekir.Böyle devam ederse metamorfozdaki gibi mayıs kasım derken yine aralıkta çıkar bu albüm.zaten biz de bunu az çok tahmin etmiştik.yine bildiğimiz tarkan işte...Bana kalırsa mayıs en uygun zamandır.Eskiden beri tarkan'ın bir bildiği vardır dedik ama bu sefer bence tarkan zamanlama konusunda oldukça başarısız bir destek alması şart.Hı albüm için çok çalışıyorum titizleniyorum diyorsa o zaman, zaman verip hayranlarını oyalamaya hakkı yok...

ozgem__
09-04-10, 20:30
Tarkan yeni albümüyle fırtına gibi dönecek !

Yine klasik ve hitt bir şarkı olucak.

Kuzu Kuzu
Dudu Dudu
Şunu Bunu

Ama albüm tarihleri çok uzadı.. ilk önce haziran 2009da çıkacak dendi , sonra mayıs 2010'a sarktı , şimdi de kasım 2010 oldu.. Bence 2011'de çıkacak.

:D aynn ama kasım noluyo yhaaa:S:S

jetaime
09-04-10, 22:57
bende xurucummmm ben oyle dusundum cunku bende kasim 12sinde dogdummmm

istanbul 1453
09-04-10, 23:26
yiğit denen arkadaş bana çok palavracı gelio lütfen kusura bakmasın,kendini tarkana ve tarkanın ekibine yakın görüo ama hangi hayal aleminde yaşıo anlamadım,devamlı kaynak göstermeden haberler sunuosun arkadaşım lütfen insanları aldatma,yok ayhan günyılla konuşmuşsunda,albüm ertelendiği doğruymuşda... albüm ertelenmedi arkadaşlar,tarkan kendi ağzından dün bakın ne yazdı twitterına
http://twitter.com/TARKAN10

jetaime
09-04-10, 23:33
bu tarkan mi ?
allah allah gercek degil bu twitter iste bir fake

istanbul 1453
09-04-10, 23:58
twitterdaki tarkan10,tarkanın bizzat kendisi,biraz incele anlarsın sende gerçek olduğunu

jetaime
10-04-10, 00:10
tarkan twitter facebook falan filan kullanmiyo

istanbul 1453
10-04-10, 02:48
facebook doğru kullanmıo ama twitterı hemen hemen bütün dünya yıldızları kullanıyo,bunu da hatırlatmak isterim

ece**
10-04-10, 12:42
twıtter kullandığnı bende düşünüyorum.. facebook basitleşti artık iyice oraya takılmaz.ama diğeri mantıklı. fakat o yazdığınız lınk teki kişi tarkanmı? onu sanmıyorumm pek..tamam öyle bi izlenim uyandırıyo ama değil..bence !

istanbul 1453
10-04-10, 12:57
tarkan bayadır kullanıo o twitter adresini,ilk başlarda bende fake sanmıştım ama bayadır takip ediorum ve yüzde yüz tarkan o,zaten biraz gezinin sayfalarda anlarsınız tarkan olduğunu,yani sonuç olarak albüm çıkcak...

ece**
10-04-10, 13:10
bende tekrar inceledim yüzzde yüz o değil..eminim hatta.tarkan öyle "maıl adresleri burayaa" falan yazmaz

istanbul 1453
10-04-10, 13:21
onları özel görüştüğü kişilere söylüo,o zaman biyerde hesap açmıştı

Bamboo
10-04-10, 15:35
bi twiter hesabı varsa tarkanın olsa olsa bu olur başkası olmaz zannersem ki bunun bile doğru olduğunu sanmıyorum her ne kadar resmi die yazarsa yazsın...

http://twitter.com/officialtarkan

jetaime
10-04-10, 16:35
bende tekrar inceledim yüzzde yüz o değil..eminim hatta.tarkan öyle "maıl adresleri burayaa" falan yazmaz

evet bende oyle dusunuyorum

twilight
10-04-10, 17:30
Tartıştığınız konuya bakın,konu sapmış...
Tarkan'ın Twitter,Facebook ve Msn hesabı yoktur.
Varsa da,tarkan@tarkan.comlu hesapları Tarkan değil Uygar Bey kullanmaktadır.
Nokta :)

jetaime
10-04-10, 17:43
Tartıştığınız konuya bakın,konu sapmış...
Tarkan'ın Twitter,Facebook ve Msn hesabı yoktur.
Varsa da,tarkan@tarkan.comlu hesapları Tarkan değil Uygar Bey kullanmaktadır.
Nokta :)

bende boyle dusunuyorummm

simgem__
10-04-10, 17:45
bencede tarkanın o tür sitelerle alakası yokturrr...:15:

jetaime
10-04-10, 17:50
tabiki alakasi yok

yiğit
10-04-10, 20:18
yiğit denen arkadaş bana çok palavracı gelio lütfen kusura bakmasın,kendini tarkana ve tarkanın ekibine yakın görüo ama hangi hayal aleminde yaşıo anlamadım,devamlı kaynak göstermeden haberler sunuosun arkadaşım lütfen insanları aldatma,yok ayhan günyılla konuşmuşsunda,albüm ertelendiği doğruymuşda... albüm ertelenmedi arkadaşlar,tarkan kendi ağzından dün bakın ne yazdı twitterına

pardon arkadaşım demiyecem sana çünkü palavracılıkla suçlamşsın beni...
ayhan abiye faceden ulaşabilirsin istersen kendisine sor..
senin verdiğin link tarkan değil aslında..

yiğit
10-04-10, 20:21
yazmadan duramadım yaa senin gibiler yüzünden girmek istemiyorum bu siteye yemin ederim..

jetaime
10-04-10, 20:33
Evet tarkan degil fake iste ben boyle soyledimmm

**MegaStarkan**
10-04-10, 20:37
Bosa kürek cekiyorsunuz facebook, twitter diyerek... size bunun garantisini verecek kimse yok; spekülasyonlarinizi da kendinize tutun. Eger ki tarih belli olursa Metamorfoz albümündeki gibi TarkanColl tam tarihi aciklar. O ana kadar soguk bir su icin, rahatlarsiniz. Akisina birakin olaylari, birsey degistirme yetkimiz yok.

Konuya geri dönünüz, konumuz Tarkan'in sanal kimligini arastirmak degil.

Dogancan_Bay
10-04-10, 23:13

Arkadaşım çok haklısın.Serdar Ortaç bu şarkılara başladı ve bi daha da herkes pop bile değil remix ve arabesk karışımı şarkılar yaptı.Bunlara örnek de Mustafa Dalkılılç,Murat Boz,Tuğba Özerk ve Nazlı gibi şarkıcılar gibi şarkıcılar , böyle şarkılar yapmaya başladı.Aslında ben bu şarkıcıları kötülemiyorum sadece bu sebepten olduğunu söylüyorum.

bounce
10-04-10, 23:47

yiğiti iyi tanırım.kaynağını da göstermiş zaten AYHAN GÜNYIL diye. yiğit palavracı asla değildir. kendim neysem yiğitte öyle bir insandır.candır..
bende Facebook kullanırken Tarkan'ın ekibiyle muhabbet ederdim.sağolsunlar resim ve bilgilerini paylaşırlardı bizlerle..TARKAN10'MUŞ.çok sağlam bi kaynakmış gercekten. Tarkanın herşeyini biliyorum bende acabilirim twitter da bi hesap .
..piyasada o kadar çok kendini TARKAN sanan TARKAN TEVETOĞLU adına facebookta hesap açan insan var.bu da onlardan biridir.
albüm iyi olsun TARKAN iyi olsun ama asla ama asla temmuzu geçirmesin asla..canlı sazların kullanıldığı, bi albüm..zaten en büyük gücü de sesi. sabırla bekliyoruz.

jetaime
11-04-10, 00:01
yiğiti iyi tanırım.kaynağını da göstermiş zaten AYHAN GÜNYIL diye. yiğit palavracı asla değildir. kendim neysem yiğitte öyle bir insandır.candır..
bende Facebook kullanırken Tarkan'ın ekibiyle muhabbet ederdim.sağolsunlar resim ve bilgilerini paylaşırlardı bizlerle..TARKAN10'MUŞ.çok sağlam bi kaynakmış gercekten. Tarkanın herşeyini biliyorum bende acabilirim twitter da bi hesap .
..piyasada o kadar çok kendini TARKAN sanan TARKAN TEVETOĞLU adına facebookta hesap açan insan var.bu da onlardan biridir.
albüm iyi olsun TARKAN iyi olsun ama asla ama asla temmuzu geçirmesin asla..canlı sazların kullanıldığı, bi albüm..zaten en büyük gücü de sesi. sabırla bekliyoruz.

ayni sende katiliyorum

istanbul 1453
11-04-10, 01:45
dün albümün ertelendiği haberini öğrenince sıcağı sıcağına bir tepki verdim,saçmaladım daha doğrusu ama anlık bi tepkiydi,yiğit denen arkadaştan özür diliorum ve konuyu kapatıorum,kusura bakmayın,ayrıca herkesin görüşüne saygı duyuyorum ama ben hala tarkan10 un tarkan olduğuna inanıorum,

Slyozi_Angela
11-04-10, 16:33
Şunu Bunu`mu? ilginc bir isim.ama fena diil.inşallah çabuk çikar beklemekten delirmek üzreyim...