PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : profil güncelleşmeli

start_the_fire
07-04-10, 13:45
Arkadaslar Özel profillerimizin biraz daha iyi ve güzel olmasını istiyorum mesela mp3 player çalınabilir arka plan resimleri uğraşılmadan yapılabilir nedersiniz ?

TarkanColl
07-04-10, 21:00
Profile Mp3 player koyabiliriz ama arkaplan resmiyle alakalı birşey yapılabilir mi bilemiyorum. Forum sisteminin dışına çıkamıyoruz bazen...

tarkaseksüel
07-04-10, 22:56
sanmıyorum kı uyeler profıllerınde müzik dinlesinler yada profillerinin gorunusunu onemsesızler ben dahil çoğumuz forumun bellı basları alanlarına girip çıkıyorum.. bu yenılıkler olsa bile yöneticilerin işini zorlaştırır uğrasmak zorunda kalırlar bence gerek yok ...

trknmania
07-04-10, 22:59
sanmıyorum kı uyeler profıllerınde müzik dinlesinler yada profillerinin gorunusunu onemsesızler ben dahil çoğumuz forumun bellı basları alanlarına girip çıkıyorum.. bu yenılıkler olsa bile yöneticilerin işini zorlaştırır uğrasmak zorunda kalırlar bence gerek yok ...

bencede gereksiz gibi...zaten ana sayfada mp3 çalarımız mevcut...ayriyetten bir uygulama gereksiz bence..ama tabii yönetimin bileceği iş..

twilight
07-04-10, 23:29
forumumuz gayet güzel bence :) hiç bi şeye de ihtiyaç yok...

denizarya
08-04-10, 00:48
bencede biraz yenilense fena olmaz.. yukarida mevcut bulunan tarkan resimller eski kaldii bence..

start_the_fire
08-04-10, 09:38
Peki ebru abla ilgilendiğin icin simdiden tesekkür ederim bakarsan bir memnun olurum

İZMİRLİ
08-04-10, 10:04

aynen katılıyorum, gereksizzz.